Hamile arkadaşlar hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

Hamişler ve Anneler ; Hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

• Ankete Katılan
    6.360
kızlar idrar testinin yanlış çıkma olasılığı var mı yani mesela gebelik olmadığı halde çift çizgi çıkar mı??

hayır... ama çok rahat anladım. o gün yoğun bir kasık ve bel ağrısı yaşadım, göğüslerim şişti, aynı adet günü gibi... birkaç saat sonra lavaboya gittim yoğun bir çiğ yumurta akı kıvamında akıntım oldu, o şekilde anladım canım.
anladım canım geç yumurtlamakta iyi değil ya bunu hep anlayamazsın ki ben hiç anlayamıyorum mesela hesaplar tutmaz ozaman

anladım canım geç yumurtlamakta iyi değil ya bunu hep anlayamazsın ki ben hiç anlayamıyorum mesela hesaplar tutmaz ozaman
ben her ay anlayabiliyorum sıkıntı olmuyor, geç yumurtlasam bile adet günümü ona göre hesaplayıp bulabiliyorum

benim 5 gün varken çıktı
gerçekten mi ya bende bu ay hiç bir belirti yok kendimi gebeliğe koşullandırmadım hiç ancak meraktan ölüyorum cuma adet günüm bugün karnım ağrıdı tam adet belirtileri oluştu belim çok ağrıdı ancak test yapmaya korkuyorum negatif çıkacak büyük ihtimal

gerçekten mi ya bende bu ay hiç bir belirti yok kendimi gebeliğe koşullandırmadım hiç ancak meraktan ölüyorum cuma adet günüm bugün karnım ağrıdı tam adet belirtileri oluştu belim çok ağrıdı ancak test yapmaya korkuyorum negatif çıkacak büyük ihtimal
benim de cuma günü olmam gerekiyor . kahveler gördüm iki gündür. yerleşme mi acaba diye az önce test yaptım tek çıktı . o bile az koyuydu :KK43:

benim yarın adet günüm ama korkuyorum yapamıyorum testi yarın tatile çıkacağız birde memlekete gideceğiz nasipse müjdeli haberi vermeyi çok isterdim ama adet olacakmışım gibi bir his var içimde eğer adet olursam adetim geçtikten sonra doktora gideceğim birşey var demekki 3 aydır olmuyor

Merhaba arkadaşlar eylül 2013 te doğum yaptım. 9 ay sonra adet görmeye başladım ama adetlerin hep düzensizdi 2 ay bile olmadığın zamanlar olmuştur genelde adet sokturuculerle adet oluyordum.en son yine adet söktürücü kullandım ve 25 aralıkta adet oldum 10 gün önce hamilelik belirtilerin başladı tansiyon düşmesi bayia hissi uyku düzensizliği bel ve kasık ağrısı vardı 2 gün önce kan testi yaptırdım 5.02 çıktı bugünde idrar testi yaptım evde ikinci çizgiyi gördüm.hamileyim inşallah sizlerinde yüzünü guldursun Rabbim sağlıklı evlatlar nasip etsin.

bende dayanamadım az önce yaptım testi ve sonuç hüsran negatifi gördüm yine adete 1 gün varken negatif çıkarmı kızlar millet beş gün varken görüyor çift çizgiyi uuff yaa

Canim ben ilk hamileligimde tam adet gunumde görmustum cift cizgiyi ondan öncesinde o kadar yapmama ragmen görmedim seni umitlendirmek istemem ama söylemek istedim.. birde sabah ilk idrarinlami yaptin. Banada 3 gun vardi dun gece gebelik testi yaptim sivi almistim bide ne yazikki negatif bu sabahda sinir yaptim ilk idrarla yapmadim 4 saat bekleyip ov. Testi yapcam bugun gebelik testinde cikmayan ov.testinde varsa cikiyomus bir umut:KK58:

benim de yarın adet günüm . yarın gelmese yeniden yaparım ama biraz geçince yaparım diyorum . çok kötü hüsran olması . seni anlıyorum arkadaşım :KK43: sen de yarın bidaha yap sabah . bazıları 2 gün kala silik de olsa görüyor. bazısı da illa adet günü 2 gün geçince görüyor

Canim ben ilk hamileligimde tam adet gunumde görmustum cift cizgiyi ondan öncesinde o kadar yapmama ragmen görmedim seni umitlendirmek istemem ama söylemek istedim.. birde sabah ilk idrarinlami yaptin. Banada 3 gun vardi dun gece gebelik testi yaptim sivi almistim bide ne yazikki negatif bu sabahda sinir yaptim ilk idrarla yapmadim 4 saat bekleyip ov. Testi yapcam bugun gebelik testinde cikmayan ov.testinde varsa cikiyomus bir umut:KK58:
yaptın mı testi.. ilk hamileliğinizde adet gününden bi kaç gün önce kahvemsi akıntınız oldu mu

yaptın mı testi.. ilk hamileliğinizde adet gününden bi kaç gün önce kahvemsi akıntınız oldu mu

Yok canim kahvemsi akintim olmadi ama normal akinti vardi . Daha 2 saat oldu sivida almadim 3 yada 4 saat olunca yapacm. Her ay adetten 10 gun önce baslayan gögus agrisi cekerdim bu ay bastirdigim halde acimiyor bide alt karin tarafimda degisik bi siskinlik gibi bisey hissediyorum acaba bu ay tuttumu diyorum ama pozitifide göremiyorum offf karma karisik gecen aylardada akinti gögus acisi vardi ama gebelik yoktu sasirmis hissediyor:confused:

20150122_183302.jpg

Kizlar sizce gebelik testi yapiyimmi cikarmi idrarim hala dökmedim duruyor

X