hamile olup rüyasında bebeğini emziren varmı??

kızlar hamile değilim ama bebek istiyorum. bundan 2-3 ay önce 2 defa rüyamda erkek bebek emziriyordum hatta ilkinde gıdıklanmıştım bile. eşime 2. defa da gördüğümü söyleyince kafayı yiyecen herhalde düşüne düşüne demişti. ondan sonra hiç görmedim. hayılısı olsun bakalım.

merhaba arkadaslar 3 aylık hmaileyım ilk defa boyle bir ruya gördum,
kızım olmus ve onu emziriyordum göğsumden bolca sut geldi bebeği doyurdum sonra göğsumden bıraz sut tastı..

hamile olup boyle ruya goren varmı??

slm ben 8 haftalık hamileyim geçen gece kucagımda kız bir bebeiği emziriyodum emzirirken çok mutluydum :CüvCüv::CüvCüv:

Selam arkadaşlar!Evliyim ama henüz benimde bebeğim yok. Bu ay çalışmalara başladık ama ben de çok istiyorum hayırlısıyla sağlıklı bir bebek annesi olmayı!
Sanırım bilinçaltıma çok işledi.Benimde rüyamda 5 6 aylık kızım vardı beşiğinde yatıyordu bir anda araladı gözlerini ben de tekrardan dalsın diye aldım kucağıma oturdum ve sağ gözümden süt emzirdim sütümüde gördüm çok acayip eşsiz güzellikle bir duyguydu hiçte uyanmak istemedim:KK43:
Dilerim bir gün gerçek olur bu gördüklerimiz!

Slm arkadaslar bende 5 aylık hamılaeyım bu gece bende cocugumu emzirdim uyandıkdan sonra o kadar hosuma gıttıkı gercekte emzirince nasıl olcak dusunemıyorm:)allah isteyen herkese versin hamilelerinde hayırlı ve saglıklı bır sekılde cocuklarını kucaklarını almalarını nasip etsin..aminn

Selam kızlar..Bende 2 aylık hamileyim ve bu gece rüyamda ikiz çocuğum oluyordu biri kız biri erkek..kız o kadar acıkmıştıki beni çok güzel emiyordu,sütümde ağzından taşıyordu ama erkek olan ememiyordu..Çok güzel bir rüyaydı gülerek uyandım :))

Bende dun gece ruyamda oglum olmustu tombis ve topalak cok tatli biseydi sol gogsumden emziriyordum ben diger kizlarimida kiz olarak dogurdugumu gormustum hep oylede cikti bundada erkek gordum hayrolsun insallah:KK49:

Kızlar ben 8 aylık hamileyim. daha bebeğimizin cinsiyeti belli olmadan rüyamda bir erkek bebeğimin olduğunu gördüm sonra öğrendikki bebeğimiz kızmış :)) meğer tersi çıkıyomuş. öyle paylaşayım dedim. Dün de rüyamda başkasının bebeğini emzirdiğimi gördüm. Sanırım doğum yaklaştı Aman allahımm! neyse! Allah herkese hayırlı evlatlar nasip etsin hepinize kolaylıklar...

benim eşimde rüyasında bir kız bebek görmüş 2 ikiz kızım var zaten ama yine bir kızın olucak demiş bu kez ismini ben koyucam baba demiş biraz büyükmüş bebek konuşuyomuş acaba tersimi olucak

canım ben 24 haftalık hamileyim iki kez emzirmeyle ilgili ruya gördüm
birinde bebeğimi emzirdiğimi birindede göğsümden süt geldiğini gördüm
bence çok güzel bir ruya bu çünkü anne sütü dünyanın en temiz şeyi ben bu ruyaları gördüğümde çok mutlu olmuştum
endişencek bişey yok çok güzel bi ruya görmüşsün

ben de aynı rüyayı gördüm çok şaşırtıcı yaaa başka görenler de varmış.çok güzel bir rüyaydı.sol göğsümden hiç süt gelmiyor,sağdan geliyordu ama bebiş nazlanıyordu emmiyordu.ama yine de çok tatlı bir rüyaydı.

merhaba arkadaşlar, bende hayır osun inşallah dün gece rüyamda bir kız çocuğu doğurmuşum, (5 aylık hamileyim ve allah nasip ederse bir kızım olacak) yatakta sırt üstü yatıyorum ve bebeğimi de göğsüme yatırıyorum emziriyorum kızımı, inanın çok başka bir duyguymuş, uyandığımda da gerçekten yaşamış gibi mutlu oldum annelik bu olsa gerek;
Gelelim yoruma, internetten baktım sizlerin yorumlarınızın aynısı buldum fakat hamile bayanla ilgili olan şey canımı sıktı çünkü 2 test riskinden doayı amniyosentez yaptırdım ve sonuçlarını bekliyorum, çok korkuyorum :gitme:

bende 2 aylık hamileyim ve rüyamda bi bebeğim varmış onu emdiriyorum çok emmiyor ama yinede emmeye çalışıyordu aynı gerçek gibiydi kızlar bende şaşkınlıkla uyandım ve yorumlara baktım hayra yoralım hayr gelsin

slm ben 8 haftalık hamileyim geçen gece kucagımda kız bir bebeiği emziriyodum emzirirken çok mutluydum :CüvCüv::CüvCüv:

Slm arkadaslar bende 5 aylık hamılaeyım bu gece bende cocugumu emzirdim uyandıkdan sonra o kadar hosuma gıttıkı gercekte emzirince nasıl olcak dusunemıyorm:)allah isteyen herkese versin hamilelerinde hayırlı ve saglıklı bır sekılde cocuklarını kucaklarını almalarını nasip etsin..aminn

kızlar bende sizler gibi dün gece rüyamda bebeğim olmuş onu emzirdiğimi gördüm sizler benden bir kaç yıl önce hamileliğinizde görmüşsünüz bu rüyayı acaba bu rüyayı gördükten sonra bi olay yaşayan varmı bebeklerinizi sağ salim kucaklarınıza alabildiniz mi off kafam çok karıştı hayırlara vesile olur inşallah

merhabalar ben 9 haftalık hamileyim ve dün gece rüyamda bi bebeğim olduğunu görüyorum ama kucağıma alıp hemen emziriyorum ve bebekte emiyodu.umarım hayıra çıkar .bu hafta sonuda 10 saat lik bi otobüs yolculuk yapmam gerekiyo ama çok korkuyorum bebeğime zarar gelmesinden :KK43: kimisi bişey olmaz diyo kimiside 2 aylık hamile kadına sakıncalı diyo kime inanacağıma şaşırdım bu konuda bi bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilirmi arkadaşlar ...iyi günler dilerim

merhabalar ben 9 haftalık hamileyim ve dün gece rüyamda bi bebeğim olduğunu görüyorum ama kucağıma alıp hemen emziriyorum ve bebekte emiyodu.umarım hayıra çıkar .bu hafta sonuda 10 saat lik bi otobüs yolculuk yapmam gerekiyo ama çok korkuyorum bebeğime zarar gelmesinden :KK43: kimisi bişey olmaz diyo kimiside 2 aylık hamile kadına sakıncalı diyo kime inanacağıma şaşırdım bu konuda bi bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilirmi arkadaşlar ...iyi günler dilerim

canım bunu en ıysı doktora sormak.kısılerın dedıgıne bakma bu konuda

7. ayımız bitti oğluma kavuşmama az kaldı. biraz önce bende böyle bi rüyayla uyanndım sağ göğüsümden akan süt taa bacagıma kasıklarıma kadar ulaşmın anneme bebegımı emdircem süt boşa gidiyo diyorum oğlumu getiriyo annem ama hayatımda okadar güzel bi bebek görmedim ben yüzüne bakmaya kıyamadım sonra ilk seferde tutamadı gögüsümü sonra tekrar verdim ve çok hırslı bi şekilde emmeye başladı ıkı üç dk sonra kafasını birden çekti ve emdiği tüm sütü kustu korkudan uyanmışım allah hayra çıkarsın. tüm hamile kadınlar bu tarz rüya görüyomu ? ben cok etkilendim bebeğşm emerken çok mutluydum inşallah bi daha görürüm oğlumu

Bende bi kac gun once boyle bi ruya gordum ve sanirim bebegim erkekti mavis mavis giyindirmistim ama bebisim doymak bilmiyordu bu arada 9 haftalik hamileyim

merhaba arkadaslar 3 aylık hmaileyım ilk defa boyle bir ruya gördum,
kızım olmus ve onu emziriyordum göğsumden bolca sut geldi bebeği doyurdum sonra göğsumden bıraz sut tastı..

hamile olup boyle ruya goren varmı??

Bende ruyamda oğlum olmuş gördüm. Ona giydirecek hiç birşeyim yokmuş. Eski soluk mavi bir bez parçasına sarıyorum ve emziriyorum. Öyle bir emiyor ki ayak parmaklarımda bile hissediyorum sütü çekmesini.. Çok etkilenmiştim... Rüya tabirlerine bakıp moralim bozulsun istemedim. Hayırlara vesile olsun dedim.. ve kapattım..

beş aylık hamileyim bir kızım olacak ve ben bir kac defa oldu doğum yaptıgımı ve cocuğumun 3 yaşındaki halini görüyorum sürekli dün aksam yine gördüm aynı ruyayı:18:

Ben de rüyamda emzirdim birkaç kez ama hani bazı rüyaları gerçek sanarız, öyle değildi... En son 36. Haftamda sabah saatlerinde nasıl olduysa bir anlık dalmışım, eşim odada hazırlanıyordu,bir dakika öncesine kadar sohbet ediyorduk halbuki ... O küçücük arada gördüm kızımı emerken... Çok garip bir duygu, huzur verici... Ona bakmaya doyamadan eşim bir şey sordu bana, uyandım! Çok bozuldum, yine yaptın, niye yaptın diye kızdım ona. Bir önceki gün Cannes'daydık rüyamda, güneş, deniz, her şey çok sahiciydi...Kahvaltı için buluşacaktık,yürüyordum, uyandırdı!!! Bekleyemedi az yiyip içeyim, etrafa bakayım,mutlu olayım... Nedense hala kızgınım ona,rüya halbuki :))) biz hamileler hakikaten çok tuhaf insanlarız...

Bende gördüm :)))) hamileligimin ilk ayinda iki deda gördüm hatta bebek emerken aci hissettm okadar gercekti ilk gördüğümde kizdi ikincisinde erkek. Bi defada doğum yaptığımı gördüm bence bunlar kotu değil guzel seyler allah bize guzel seyleri gosteriyor. İnşallah gerçekten emzirdigimiz gunlerde olur :)

merhaba arkadaşlar bende 15 haftalık hamileyim bebeğimi emzirdiğimi gördüm rüyamda ne demek çok merak ediyorum birde henüz cinsiyeti belli değil ama ben hep kızım olduğunu görüyorum sizce kızmıdır? yada tersimi çıkar:)

X