İlişkiden 1 hafta sonra hamilelik belirtileri ortaya cıkar mı

arkadaşlar internetteki bütün belirtiler bende vardı ama olmadı artık hayırlısı diyorum olursa olur olmazsa olamaz aslında ben çok istemiyorum eşim çok istiyo onun üzülmesi beni daha çok üzüyor

canım üzülme hayırlısı bidahaki sefere inşallah..allah yardımcın olsun

cnm idrar testine bakıp hamile değilim diyemezsin kan yaptırman lazım hem adet geçmeden idrarda görülmüyor umutsuzluğa kapılma bende sanki her an adet olacakmışım gibi sancı çekiyorum ama bekliyorum perşembeye kadar olmassam kan testi verecem

canım benim idrar testini yaptım tek çizgiyi görünce kafayı yedim.ama adet olacam biliyorum çünki hissediyorum.ama beni teselli ettiğin için çok teşekkür ederim inşallah sen hamile kalmışsındır.bana mutlaka yaz.

çok teşekkür ederim arkadaşlar.inşallah başka sefere hayırlısı olsun diyorum

arkadaşlar bu arada adet oldum.4 gün erken oldum bu işi anlamadım gitti

arkadaşlar bu arada adet oldum.4 gün erken oldum bu işi anlamadım gitti

aaaaaaaa gerçekten mi hayırlısı arkadaşım seni o kadar iyi anlıyorum ki hayırlısı allahtan inşallah önümüzdeki ay olur yılmak yok sırtını allaha daya inşallah en kısa zamanda hamiş olursun benim daha belli değil bir kaç gündür kasık ağrılarım arttı birden ağrı artıyor şimdi adet olacam diyorum sonra geçiyor bekliyorum hayırlısı allahtan

merhaba ben sitenize yeni üye oldum bi bilgi almak istiyorum benim adet dönemine 2 yada 3 gün var ama mide bulantılarım var ara ara sizce hamile olma riskim nedir

adetime 1 kaç gün var daha önce kendim test yaptım negatifdi dediğiniz dğruysa tşkler

Merhabalar kızlar.Aranızda yeniyim ve yardıma ihtiyacım var.Benim yumurtlama günüm 12 siydi.Ayın 19-23 arası sürekli kasıklarda agrı sızı,hafif sarı beyaz akıntı gögüslerde şişme (ama acı yok),karında inanılmaz şişlik ve gaz gaz gaz:) ama bugün tüm agrılarım geçti sadece şişkinlik ve gaz kadı regl olmama 2 gün var.Sizce hamile olabilirmiyim

Merhabalar kızlar.Aranızda yeniyim ve yardıma ihtiyacım var.Benim yumurtlama günüm 12 siydi.Ayın 19-23 arası sürekli kasıklarda agrı sızı,hafif sarı beyaz akıntı gögüslerde şişme (ama acı yok),karında inanılmaz şişlik ve gaz gaz gaz:) ama bugün tüm agrılarım geçti sadece şişkinlik ve gaz kadı regl olmama 2 gün var.Sizce hamile olabilirmiyim

bence hamilesin bende de bu belirtiler oldu bugün hamile olduğumu öğrendim inşallah seninki de öyledir bir de bende sanki adet olacak gibi sancı kasık ağrısı olurdu geçerdi

gazom ben hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmm darısı sana ve tüm iisteyen arkadaşlara inşallah benim ilişkiden 1 hafta sonra göğüslerim ağırmaya başladı ara ara kasıklarımda ağırdı bence ilk belirtiyi göğüsler ve kasıklar veriyor sonra karında şişkinlik gaz sinirlilik herşeye ağlama en çokta gazzzzzzzzzzz beni mahfetti

selam kizlar ben 14 aralikla 18 aralik arasinda ovulasyon testi yapmistim positifdi hep..o arada iliskiye girdik zaten 18 aralik yumurtlama donemimdi...bugun ovulasyon testi yaptim negatif cikti yani bu ay hamile degilmiyim ???

selam kizlar ben 14 aralikla 18 aralik arasinda ovulasyon testi yapmistim positifdi hep..o arada iliskiye girdik zaten 18 aralik yumurtlama donemimdi...bugun ovulasyon testi yaptim negatif cikti yani bu ay hamile degilmiyim ???

canım stres yapma ya ovulasyon testine ne bakıyorsun ben idrar testi bile yapmadım hemen çıkmıyor diye kanda çıktı biraz bekle kanda baktır böyle stres yaparsan tutacağı varsa da tutmaz

benim çıkmıştı. yüzümü gören sen hamilemisin diyordu ve bazı şeylere karşı iğrenme olmuştu ilk iki hafta

slm arkadaşlar bende yeni katıldım bende 6 aylık evliyim ilk 4 ay bebek istemedik 2 aydır düşünüyoruz bişey yok geçen ay test yaptırdım olmadı bu ayda daha adet günüme 7 gün var merak ediyorum acaba bu sefer varmı diye ama bu sefer adet günüm geçmeden test yapmıycam işallah olur bütün bebek isteyenlerin dilekleri kabul olur işaaalllah ama test yaptırır yaptırmaz sizede haber vericem hoşça kalın:nazar::nazar::ecrin_bebek:

nilüfer darısı benim başıma canım en iyisi beklemek ama insan beklerkende sabırsızlıktan ölüyo bi de negatif çıkınca acaba diyoooo

X