İlişkiden 1 hafta sonra hamilelik belirtileri ortaya cıkar mı

kızlar merhaba benim adet olmama 2 gün var başım felaket derecede agrıyor pazar gününden beri
ara sırada midem bulanıyor acaba baş agrısı hamilelik belirtisi olabilirmi?

kızlar merhaba benim adet olmama 2 gün var başım felaket derecede agrıyor pazar gününden beri
ara sırada midem bulanıyor acaba baş agrısı hamilelik belirtisi olabilirmi?

canım benim adet dönemine yaklaşınca aynı senin gibi olur baş ağrısı ve bulantı tabi kişiden kişiye değişir inş hamişsindir isitoysaan tabiki..

ya meraba bende yeni katıldım bende bebiş istiyom 7 aylık evlim ama bebiş istiyoz eşimle ama olmuyo bana tutturmuş sende sorun var diye aslında adet düzensizlim var ne olur akıl verin napmam lazım eşim 35 yasında ben 22 yardımınıza ihtiyacım var arkadaslar:umursamaz:

ya meraba bende yeni katıldım bende bebiş istiyom 7 aylık evlim ama bebiş istiyoz eşimle ama olmuyo bana tutturmuş sende sorun var diye aslında adet düzensizlim var ne olur akıl verin napmam lazım eşim 35 yasında ben 22 yardımınıza ihtiyacım var arkadaslar:umursamaz:

canım süregelen bir adet düzensizliğin varsa eğer bir jinekoloğa gidip muayene ol. Belki yumurtalıklarında varolan bir kist yada polikistik durum olabilir.Bu nedenle düzensiz adet görüyor ve yumurtalamanda sorun yaşıyor olabilirsin... Bu kolay tedavi edilecek ve bebek sahibi olabileceğin bir durum fakat doktor kontrolü gerekli.
Bende 5 aylık evliyim.2. ayın sonunda doktora gittim polikistikover varmış... Şimdi klomen ilacı ile yumurtlamam başladı ve inşallah bebeğime kavuşacağım. ayrıca sende bir sorun olmayıp eşinde sperm azlığı yada hareketli spermlerde düşüklük olabilir.

arkadaslar idrar yolu enfeksiyonu adeti geciktirirmi ??lutfen yardim edin :KK43:(

arkadaslar idrar yolu enfeksiyonu adeti geciktirirmi ??lutfen yardim edin :KK43:(
evet canım idrar iltihaplanması adeti de geciktirir,eğer fazlaysa hamileliğin ilk aylarında düşüğe bile neden olabilir...hemen bi doktora gitmelisin ilaç almalısın bence allah şifanı versin
:Saruboceq:

Alenam senın adet gecıkmesı hamılelıktenmıŞ baŞka topıkte okudum hayırlısı olsun.. Bı sÜrÜ topıĞe sormuŞsun ama haberde vermıyosun :) saĞlıkla gelsın bebeĞın

ya hasankeyf bende bu ay incir kürü denedim 1hafta var hasta olmama ama acayip kasıklarda agrı var bende her hasta olmamda olur bu agrılar sende bendede vardı deyince biraz ferahladım ins bende hasta olmam ya sendede hastalanacak gibi agrılar oldumu

Slm arkadaŞlar nasılsınız test sonucu tahmın ettıĞınız gıbı negatıf Çıktı malesef
bıdahada erkenden test yaptırmıycam ınsan heveslenıyo sonrada hÜsrana uĞruyo ama yılmak yok ÇalıŞmalara devam hergÜn ınsan farklı Şeyler ÖĞrenıyo
onları deneyelım bıde bakalım belkı tuttururuz bakalım bu ay bıŞey varmı olursa yazarım yıne gÖrÜŞÜrÜz bay .....

slm bnde yeni katldm aranza... bnde 5 aylık ewliyım artk cocuk sahibi olmayı istyorz. acayip uyku hali war srekli idrara ckmaya basladm ama adet belirtlermde war gerci hamilelk belrtleride ole olrmus bgun 26. gunum heran adet olablrm 5gun icnde olmazsam ozaman gdcem tahlil yaptrmaya... cok heyecanlıyımmm gunler gecmyoooo.....acaba eczaneden test alsam smdi snc ckarmıı

inşallah hamilesin canım.beklemek kadar zor bişey yok dimi?benim de 6 gün var adetime sayıyorum sayıyorum günler geçmiyor.

merhaba arkadaşlar bnde aranıza yeni katıldım we benmimde bi sorum olacaktı sizlere..bi 10 gün kadar önce çalışmalara başladık bizde ve adetim 5 gün gecikti sizce hamile olabilirmiyim ilişkiye adetimden 17 gün sonra girmiştik şimdilik test yapmadım daha çnkü sonucun negatif çıkmasından korkuyorum mirmirmirmir

kızlar yarın olmam gerelkıyo ama 3 gundur mıdem acaıb bulanıyo gece uykudan uyandıgımda gozumu acar acmaz baslıyo bulantı acaba hamıle olabılırmıyım test yapsam cıkarmı bana yardım edın

ben 3 aylık evliyim korunmuyorum ve son günlerde çok uykum geliyo sürekli uyumak istiyorum..ve midem bulanıyo en küçük kokudan rahatsız oluyorum.sizce hamile miyim?

kızlar merhaba;bende ayın 25inde test yaptırdım değer 3.48 çıktı dr hamile değilsin dedı. adetim 26 günde bir oluyor ve her ay 5gün öne gelıyodu en son ayın 6sında sdet gördüm şimdi hesaplayınca bu ay 1inde olmam gerekıyodu yanı dün ama ben hala adet olmadım. kan testını yaptıralı1 hafta oldu .hatta 2 hafta öncede ultrasonlabakıldı bişey görülmedı dr onun için bir kana bakalım demiştı. sizce hamılemıyım.?

kızlar hamileyim kan testi yaptırdım değer 403. 2 hafta sonra kontrole gitcem .dr düşük olmasın bebek tutunsun diye jel verdi.

X