Izmir'li hatunlar haydi sohbete

ediyor etmese cok zor yemek harıcc herseye yardım eder sıler supurrr cocugada bakrrr sukurrr :) ama yınede zor

ayyy benim kocamda tam tersii yaaa sinir ediyor beni gicik nereye gitse orasi darmadinik ediyorr dun hastaydim bir corba yapim dedi kalktim arkasindan ben topladim tencere nerde mercimek nerde bu nasil calisiyo yapsaydi daha iyiydii:KK52:

:KK53::KK52::KK52::KK52:
istemiyorlarmiydi o cocukla nisanlanmasini

ya kız hoşlanmıştı görücü usulü oldu annesi kararsızdı laf getirip götürenler olmus komşulardan birazda ailesi ayak uyduramadı erkek tarafının ama benm kaynana getrdi onları yola :KK9: benm nişanlım da biz evlencez diye stres yaptı birz beklesin diyordu hazırlıksızdı ama bu eltim faln abarttılar bu güzel nişanda somurttular kocasıyla

ayyy benim kocamda tam tersii yaaa sinir ediyor beni gicik nereye gitse orasi darmadinik ediyorr dun hastaydim bir corba yapim dedi kalktim arkasindan ben topladim tencere nerde mercimek nerde bu nasil calisiyo yapsaydi daha iyiydii:KK52:

senin kocam eşittir benm abim değişmezler pekk fazla çok şükür nişanlım dağınık değil ama oda açıktığında kimseyi görmez kalp bile kırar yaniii gıcık şeyy :KK4:

ya benmkı bınde bır kahvaltıya yardmm eder yemek ısıne el atmzzz

ya kız hoşlanmıştı görücü usulü oldu annesi kararsızdı laf getirip götürenler olmus komşulardan birazda ailesi ayak uyduramadı erkek tarafının ama benm kaynana getrdi onları yola :KK9: benm nişanlım da biz evlencez diye stres yaptı birz beklesin diyordu hazırlıksızdı ama bu eltim faln abarttılar bu güzel nişanda somurttular kocasıyla

baya bir sacma olmus ya eltin bu kadar her seyi abartıyorsa yarın bir gün seninlede aynı durum yasarsan yandın demektir yani ama sonucta kocası görümcenin abisi nasıl karısının bu şekilde savranmasına izin veriyor cok anlamıs değilim yani

canımcımm grrdm teşekkrler ama bu modelin topklusu daha güzel bilmiyom ki napsam yaa modelii göndereyim yarın sana ona göre modell bulalım olur mu :)

cok topuklu modeller var tatlım hepside internetten sipariş veriliyor sen begeniyorsun yolluyorsun onlar yolluyorlar ve cokta cüzi bir mikttarda yapılıyor secim senin tabikide sana yardımcı olurum canım o günlerin telaşlı yollarından bizde gectik sonucta :KK31:

senin kocam eşittir benm abim değişmezler pekk fazla çok şükür nişanlım dağınık değil ama oda açıktığında kimseyi görmez kalp bile kırar yaniii gıcık şeyy :KK4:

aaaa o fenaymıs yaa benim babamda öle aclıga hiç dayanamazz ozaman evin pis olsa dahi mutlaka yemek yapmak zorunda kalıcaksın tatlım :KK56:

ya benmkı bınde bır kahvaltıya yardmm eder yemek ısıne el atmzzz

hadi yaa o bile iyi yardım ediyo sonucta bizimki yardımdan öte ortalıgı dgıtır cıkar :KK70: olsun sonucta evimin beyidir Allah onun basımdan eksik etmesin :nazar:
burda okadar sorunlu olan eşleri okudukca rabbime sükür ediyorum yaa aldatanlarr dövenlerr kimseyi bu durumda olmak istemez

baya bir sacma olmus ya eltin bu kadar her seyi abartıyorsa yarın bir gün seninlede aynı durum yasarsan yandın demektir yani ama sonucta kocası görümcenin abisi nasıl karısının bu şekilde savranmasına izin veriyor cok anlamıs değilim yani

Canım ya pek enerjimiz uymuyor yakın değiliz o kadar..ama eşiyle beraber bunu yapıyorlar abiside konusurken soylemiş biz aksam geleceğiz diye görümcemde bişey dememiş aman ben karışmam fazla zatn ama dinlerim olayları anlatırlarsa :KK53:

Canım ya pek enerjimiz uymuyor yakın değiliz o kadar..ama eşiyle beraber bunu yapıyorlar abiside konusurken soylemiş biz aksam geleceğiz diye görümcemde bişey dememiş aman ben karışmam fazla zatn ama dinlerim olayları anlatırlarsa :KK53:

karısmada arada sen güme gitme boşver insanlara nasıl tebki veriyorsa aynı tepkiyi eninde sonunda kendiside bulacaktır sen düğününe odaklan kaynananda zaten halden anlayan kimin ne oldugunu anlamıski sana bu kadar ılıman konusuyor eltin büyük ihtimallede seni kıskanır herkez sana böle devarnırken seni sinir edecek sözler söylerse boşver takma ama nişanlına söle ne oldunu bilsin ayyy ne çalkantılı işler değilmi :KK52:

günaydınn bende sonradan olma ızmırlıyım ztn hehe aslen ankara :)

İstanbuldaydım ben evlenip geldim buraya eşim doğma büyüme izmirli herseyi burda :KK14:

ooo o cak oluyor tatlım yaa benim halamın ogluda evlendi 5 sene gecti yengem istanbuldan geldi hala izmire alısamadım diyor ben olsa birazda olsa yabancılık cekerdim ama istanbula gittim bende süper bir şehir yaa gercekten namını hak ediyor :KK31:

X