Izmir'li hatunlar haydi sohbete

ya her şey üst üste gelmeye başladı bilmiyorum napıcam gidicem tabi ki ama içimden hiç gelmiyo artık

Anlıyorum. Haklısın cok sıkısınca bazen ınsan sıkılıyor ama bırakmamalısın canım kafanı baska seylere yonelt biraz dagıt sonra kaldıgın monotona devam edersin :KK34:

Hayırdır tatlım istiyorsanız özel deılse anlat ıstersen:KK17:

esımın aılesı ıle kalıyoruz ve sorunlar yasadık 9 aylık ewlıydım suanda ben aılemın yanındayım esımde benı sewyo ama cok annecı ayrı ewe cıkamıyo annesını bırakıp ben napcagımı bılemıyrum:KK43:(

esımın aılesı ıle kalıyoruz ve sorunlar yasadık 9 aylık ewlıydım suanda ben aılemın yanındayım esımde benı sewyo ama cok annecı ayrı ewe cıkamıyo annesını bırakıp ben napcagımı bılemıyrum:KK43:(

Senin ailenin ne dusunuyotatlım arkandan mi senin kv naslsın bir insan

Babamla inatlaşmalardayız kuzum. O konuyu ben açayım diye bekliyor, ben o açsın diye. Bakalım hayırlısı daha hiçbir şey konuşulmadı . Gün geçtikçe sakinleşiyorum sadece ve savaşmak yerine kabullenmeyi ve kendimi kurtarmayı düşünüyorum sağoolasın canım :/ sen nasılsın?

Ayyyyy canım benim yaaaaa sakınlesmene sevindim babalar kesinlikle konuşma taraftarının is işte n geçmeden. Konuşun bence hiç deılse içinde bir ukte kalmaz

X