Kan pıhtılaşması yüzünden bebeğini kaybedenlerin sohbet ve dua paylaşımı

kızlar merhaba ya kusura bakmayın çok soru soruyorum bu duaya hastayken devam edebilirmiyim sizce yoksa bitip abdest alana kadar aramı verilmeli??

bugün rahim filmi çektirdim.enson 2ay önce çektirmiştim.bugün üçüncü çektirişim oldu.diğerlerini narkozlu çektirmiştim korkudan.sonrası hem sancılıydı hemde kanamam olmuştu.busefer narkozsuz yaptırdım.orda narkozlu yapılmıyodu zaten.sancısız çekiyoruz dediler.gerçektende öyle oldu hiçbişi anlamadım sonrasındada ne sancı ne bir damla kan oldu.çok memnun kaldım.şimdiye kadar burayı bilseydim keşke.burayıda tüpbebek merkezi önermişti.yarında devlet hastanesinden randevu aldım doktorun istediği kan tahlilleri için.rica etcem yaparlarmı bakalım.
yaptırmana sevindim cnm. inş. sonuna kadar herşey yolunda gider. devlet hastanesindeki dr.a bağlı umarım iyi birine denk gelirsin

kızlar merhaba ya kusura bakmayın çok soru soruyorum bu duaya hastayken devam edebilirmiyim sizce yoksa bitip abdest alana kadar aramı verilmeli??

duaya göre değişiyo cnm.mesela fatiha yada ayetel kürsi gibi dualar hastayken okunmuyor. ama şenayın da dediği gibi bunu okuyabilirsin.

yaptırmana sevindim cnm. inş. sonuna kadar herşey yolunda gider. devlet hastanesindeki dr.a bağlı umarım iyi birine denk gelirsin

kan tahlillerimide yaptırdım şükür.sonuçlarını beklemek kaldı.sormamışım nezaman çıkar diye.artık internetten takip ederim.dünde rahim filmini çektirdim.eşimin kantahlili sağlık ocağında yapılıyomuş.oda orda yaptırcak.tahlilleri toplayıp doktora göstermek kaldı.hayırlısı bakalım ama enaz 10gün sürer.belkide daha fazla.pıhtılaşma testleride vardı çünkü.

Canım yaşadıkların çok zor, büyük bir imtihan , 35 hafta senle birlikteymiş yavrun. Ama mükafatını muhakkak alacaksındır. Ne varki bu illet öyle birşey ki iğneye rağmen , aspirine rağmen yine düşük yine ileriki hafta kayıpları olabiliyor. İnan artık insan hamile kalmaya korkuyor , aynı öyküleri yaşayacak diye. Diğer taraftan da emeline ulaşamamak insanı daha da kamçılıyor , her zamankinden daha istekli oluyorsun. Aynı dönemde hamile kaldığın eşin dostun çocuklarını görünce derdin depreşiyor 1. düşmeseydi şu kadar olurdu 2. düşmeseydi bu kadar olurdu diye. Çok zor bir durum Rabbim hepimizevyardımcı olsun, yüzümüzü güldürsün.

kızlar slm hepinize uzun zamandır giremedim topiğe çok vaktim yok geçmişide okuyamadım umarım herkes iyidir her şey yolundadır herkeste, duamızdan 533 tane okudum hepiniz allaha emanet olun öpüyorum sizleri.

şenay merhaba ben duadan 430 tane okudum aslında daha devam edebilirdim ama bugün işler yoğun bide perşembe kaça kadar dua edebiliyoruz bir saati varmı..Allah kabul etsin inşallah

şenay merhaba ben duadan 430 tane okudum aslında daha devam edebilirdim ama bugün işler yoğun bide perşembe kaça kadar dua edebiliyoruz bir saati varmı..Allah kabul etsin inşallah

allah kabul etsin cnm akşam 6'ya kadar okuyabilir ve okuduğun dua sayısını yazabilirsin

şenaycım ben de duamızdan 600 tane okudum bebiş çok gazlı çok ağlıyor gece gündüz fırsatım olmuyor nete girmeye hepinizi çok özledim oğluma dua edin de gaz sancıları dinsin :KK43: o öyle kıvranırken ellimden hiç bişey gelmiyor kendimi çaresiz beceriksiz hissediyorum :KK43:((

şenaycım duamızdan 1000 tane okudum bgün doktora gittim vurulduğum iğnelerle 7 yumurta oluşmuş bu ay da olmazsa rahim filmi istiyorum olmazsa tüp bebek dedi

Pıhtıcanlar ben de 199 adet okuyabildim duamızdan kusura bakmayın az okuyabiliyorum çünkü yemek dışında tüm işler bende:) oğlum iyi ya maşaallah halletmeye çalışıyorum işleri yemekleri sağolsun kayınvalidem yapıyor. Selvicim oğlumunda gazı çoktu yemeklere bol bol kimyon koyuyorum avuçla neredeyse bi de bakliyat hiç yemiyorum çünkü sonucu kötü oluyor karnıbahar lahana da yok.anlayacağın metionin diyetinden sonra bi de gaz diyeti başladı darısı tüm bebek isteyenlerin başına.bildiğin havuç patates kabak ve ete dadandım.unutmadan söyliyim gazının başladığını anladığım anda da aspirarörün altında sakince pış pışlıyorum.

511 tane eklermisin senaycim. Dua edecek olan arkadaşım oğluma kaan emirime sakinlik versin sancıları gitsin diye özel dua edebilirmi. Rabbim kabul eylesin.

şenaycım ben de duamızdan 600 tane okudum bebiş çok gazlı çok ağlıyor gece gündüz fırsatım olmuyor nete girmeye hepinizi çok özledim oğluma dua edin de gaz sancıları dinsin :KK43: o öyle kıvranırken ellimden hiç bişey gelmiyor kendimi çaresiz beceriksiz hissediyorum :KK43:((
cnm kıyamam ben ona inş. gaz sancıları diner bebişinin canım. allah yardım etsin. bu hafta emel yapacak dualamamızı inş. o da aklına gelirse senin bebişine de özel dua eder cnm.
şenaycım duamızdan 1000 tane okudum bgün doktora gittim vurulduğum iğnelerle 7 yumurta oluşmuş bu ay da olmazsa rahim filmi istiyorum olmazsa tüp bebek dedi
cnm. rabbim yardımcın olsun inş. hayırlısıysa bu sefer tutar. artık sen yaptın gerekeni gerisi allaha kalmış.
cnm bu hafta yapabilecek misin dualamayı?

Duamıza katılmak isteyen arkadaşlar gerçek isimleriyle, kaç adet okuduklarını yazabilirler
1-Hangi dilek için okunuyorsa niyet edilir. (aşağıdaki duamız okunur).
2-Euzu besmele çekildikten sonra duaya başlanır.
DUAMIZ
Yerleri ve gökleri yaratan Rabbim, senin her şeye gücün yeter sen diledikten istedikten sonra her şey ama her şey olur. Ya hayyu ya kayyum, ya zel celali vel ikram kapına geldim, senden diliyor ve dileniyorum, hakkımızda hayırlısıysa, sağlıklı ve hayırlı evlatlarla sağ salim doğum yaparak anne olabilmemizi, eşlerimizi baba yapabilmemizi, evlerimizin evlatlarımızla şenlenebilmesini ve evlatlarımızın ana baba sözü dinleyenlerden ve senden korkanlardan olmasını Peygamber efendimiz HZ:MUHAMMED MUSTAFA(S:A:V)hürmetine, ............................................(okuya nların isimleri) ve isteyen herkese nasip etmeni senden diliyor ve dileniyorum. İnşallah nasip edersin Ya Rabbim AMMMMİİİNNNNNN
dua
Kelime-i Tevhid
La ilahe illallah (muhammed resulullah)
NICK GERÇEK İSİM
Şenay079-Şenay:894
muco509-Emel:1.000
umud40-Vildan:800
67elif-Elif:11.750
Cbdefne-Canan:533
esmiras-ceren430
hame-meryem
Adalet 1990-Tuğçe:
Gül_neva-İrem:
01as-aslı
nazka86 -Nazife:
Eylül_ 06 -Berna:500
Slmeng-Selma :800
06 kelebek-Neşe:
Atis-Senem:199
slvy1987-Selvi:600
Mayd-Aycan:
eoe-Emine:
serap06_06-Serap:511
TOPLAM:18.017
DUAYA BAŞLAMA .TARİHİ:13/03/2014
DUA TOPLAMA TARİHİ: 20/03/2014 Perşembe
zikirler ve dualar abdestsiz okunabilir. Eğer bir murat için okunacaksa dua ve zikirleri abdestli okumaya çalışılmalıdır denir. Ama hayızlı kadın Besmele, selavat-ı şerif, kelime-i tevhid, istigfar dualarını okur ve tesbih çekebilir. Sorun yoktur denir. Dua niyetiyle okunarak Rabbena, Fatiha, Rabbenagfirli gibi dualarda ezberden okunabilir.

511 tane eklermisin senaycim. Dua edecek olan arkadaşım oğluma kaan emirime sakinlik versin sancıları gitsin diye özel dua edebilirmi. Rabbim kabul eylesin.
oyy yavrum benim kıyamam yaaa inş. senin de selvinin de bebişlerinizin sıkıntıları gider. tüm bebişi olan arkadaşlarımızın rahat huzurlu sağlıklı bebişleri olsun inş.
emel sanırım görürse bunu da dikkate alacaktır.

X