Kan pıhtılaşması yüzünden bebeğini kaybedenlerin sohbet ve dua paylaşımı

şenaycımmm canım gelmeyi çok isterdim ama cuma karneleri veriyoruz. müdürümüz izin vermez :KK43: ama gelemesem de kalbim sizinle. benim kulağımı da çınlatın :) inşallah sinan hoca güzel şeyler söyler. korunmayı bırakıp hemencecik hamiş kalırsın inşallah
bu arada salı günü randevu aldım tolga ecemişten. inş içime siner. aslında drum dan memnundum ama doğum konusunda terdeddütlerim vardı. internette yazılanları okuyunca bir de tolga beye gideyim dedim.

cnm mrb tolga hocadan randevu almakla iyi etmişsin bence çok içine sinecek merak etme kararlılığı ve bu konudaki bilgi birikimi gerçekten yürek ferahlatıcı bu arada bende öğretmenim mamak ta çalışıyorum sen neresindesin

cnm mrb tolga hocadan randevu almakla iyi etmişsin bence çok içine sinecek merak etme kararlılığı ve bu konudaki bilgi birikimi gerçekten yürek ferahlatıcı bu arada bende öğretmenim mamak ta çalışıyorum sen neresindesin

canım inşallah siner içime. ben ankarada çalışmıyorum kırıkkaledeyim canım sen ne öğretmenisin. benim branş matematik

Selam Arkadaşlar,

Ben 31 mayısta bebeğimin kalp atışlarının durması sonucu kürtaj oldum. Henüz ilk gebelik olduğu için genetik bir inceleme yapılmadı. Bebeğimi neden kaybettiğimi henüz bilmiyorum ama bende aranıza katılmaya, dualarınıza ortak olmaya geldim.

Selam Arkadaşlar,

Ben 31 mayısta bebeğimin kalp atışlarının durması sonucu kürtaj oldum. Henüz ilk gebelik olduğu için genetik bir inceleme yapılmadı. Bebeğimi neden kaybettiğimi henüz bilmiyorum ama bende aranıza katılmaya, dualarınıza ortak olmaya geldim.
hoşgeldin canım. umarım sende pıhtılaşma yoktur ve sadece tesadüftür. umarım bundan sonra sağlıkla bebeğini kucağına alabilirsin. dualarımızı emine topluyor. tefriciye okuyoruz. okuabildiğin kadar oku gerçek isminle yazarsan emine tabloya seni de dahil edecektir.

canım hemen iğneye başlaman gerekir. çünkü 2 geninde problem var. ve ilk hamileliğin düşükle sonuçlanmış. aspirin bu anlamda çok etkili değil. coraspinin yanında iğne kullanmalısın hamileliğin boyunca. çok geçmiş olsun.

canım güzel haberler vermişsin. bayadır girmiyordun topiğe. doğum yaklaştıkça daha sık girsen iyi olur. hep güzel haberler bekliyoruz sizden. sen ve seninle beraber 3-4 kişi arka arkaya doğum yapacaksınız inş. bakalım kim elini çabuk tutacak:)

Sagol canim iyi dileklerin icin darisi isteyen herkese olsun.bulusuyorsunuz yine bende gelmek isterim ama yarin ise basliyorum artik birdhaki sefere sen nerde oturuyorsun

gunaydın herkese.dun gece bacagıma cok fena kramp gırdı.hala kaslarım gergın ve acıyor.zaten hava da kotu:KK43:uff keyıfsızım

emine 100 tefriciye daha okudum. kızlar çok okuyamadım, aslında raporluyum evdeyim daha çok okuyabilirdim ama başımı kolumu kaldıracak halim olmuyor, e yatarken de okunmuyor. o yüzden yeteri kadar okuyamadım

Duamıza katılmak isteyen arkadaşlar gerçek isimleriyle, kaç adet okuduklarını yazabilirler

1-Bu salavatı okumadan önce 21 kere “Estağfirullahel aziyme ve etübileyh” diyerek günahların affı istenir.
2-Hangi dilek için okunuyorsa niyet edilir. (aşağıdaki duamız okunur).
3-Euzu besmele çekildikten sonra Salavat-ı Tefriciye okumaya başlanır.

DUAMIZ
Yerleri ve gökleri yaratan Rabbim, senin her şeye gücün yeter sen diledikten istedikten sonra her şey ama her şey olur. Ya hayyu ya kayyum, ya zel celali vel ikram kapına geldim, senden diliyor ve dileniyorum, hakkımızda hayırlısıysa, sağlıklı ve hayırlı evlatlarla sağ salim doğum yaparak anne olabilmemizi, eşlerimizi baba yapabilmemizi, evlerimizin evlatlarımızla şenlenebilmesini ve evlatlarımızın ana baba sözü dinleyenlerden ve senden korkanlardan olmasını Peygamber efendimiz HZ:MUHAMMED MUSTAFA(S:A:V)hürmetine, ............................................(okuyanların isimleri) ve isteyen herkese nasip etmeni senden diliyor ve dileniyorum. İnşallah nasip edersin Ya Rabbim AMMMMİİİNNNNNN

SALAVAT-I TEFRİCİYE
Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ükadü, ve tenfericü bihil’kürabü, ve tükdâ bihil’havâicü, ve tünâlü bihir’regâibü, ve hüsnül’havâtimi, ve yüsteskal’ğamâmü bivechihil’ kerimi, ve alâ âlihi ve sahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâ’lûmin lek.
"Allâh’ım, kendisi hürmetine düğümler çözülen, gamlar-kederler açılan, ihtiyaçlar giderilen, isteklere, hüsn-ü hâtimelere güzel âkibetlere nâil olunan, kerem (cömertlik) sahibi yüzü-suyu hürmetine bulutların sulandığı, Efendimiz Muhammed Mustafa (s.a.v.)’e ve onun âl ve ashâbına; her bakış ve her nefeste ve zâtinca mâlum olanların sayısınca, kâmil bir rahmet ve tam bir selâmet ihsan eyle."
NICK
GERÇEK İSİM
4444
elif5507 -
Elif:
20
*01as-
Aslı:
30
*senay079-
Şenay:
308
*slvy1987-
Selvi:
200
sevinc007-
Sevinç:
eoe-
Emine:
450
serap06_06-
Serap:
470
rengarenk00 -
Serpil:
75
*nazka86 -
Nazife:
100
umud40-
Vildan:
400
hildan -
Hilal:
125
muco509-
Emel:
50
Eylül06-
Berna:
25
Slmeng-
selma :
100
*AzraNur68-
Gül:
40
06 kelebek-
Neşe:
300
*Şenayın arkadaşı-
Gülin:
31
Mayd-
Aycan:
220
Atis-
Senem:
204
330ml-
Sultan:
Adalet1990-
Tuğçe:
Gül_neva-
İrem:
50
Lolo-
Nihal:
Cbdefne-
Canan:
205
Ayşe_23
Ayşe:
100
aslibarlikli
aslı
417
Evli_Mutlu_Huzurlu
İnci

TOPLAM
3920
DUAYA BAŞLAMA
TARİHİ:
31.05.2013
DUALAMA
TARİHİ:
13.06.2013
zikirler ve dualar abdestsiz okunabilir. Eğer bir murat için okunacaksa dua ve zikirleri abdestli okumaya çalışılmalıdır denir. Ama hayızlı kadın Besmele, selavat-ı şerif, kelime-i tevhid, istigfar dualarını okur ve tesbih çekebilir. Sorun yoktur denir. Dua niyetiyle okunarak Rabbena, Fatiha, Rabbenagfirli gibi dualarda ezberden okunabilir.

524 duamız kaldı. bu dualamayı hilal yapacak. biter bugün bence.
yeni dua teklilerinizi alabilirim. sonraki dualama sırası serapta bu arada

X