Kan pıhtılaşması yüzünden bebeğini kaybedenlerin sohbet ve dua paylaşımı

Çok fazla yazı var hepsini okumak çok zor ama pıhtılaşma iğnesi kullandığı halde düşük yapanlar nasıl sağlıklı bebeğinize kavuştunuz hangi test ve tedavileri yaptırdınız acaba ?
Yazinizi okuyunca aklima eski gunlerim geldi iki satir yaziyim umut olayim sizlere dedim. Evlendim hemen hamile kaldim düştü kimyasal dediler olur dediler alti ay sonra yine hamile kaldim yine düştü genetik test yapalim dediler ve pihtilasmam oldugu ortaya çıktı asilama yapti doktor ben yine hamileydim ve bir bucuk aylikken yine dustu bebegim bu arada iki yilim dolmustu doktor bana senin vucudun atiyor bebegi olmaz bebegin dedi esim tup bebek yapalim dedi bosuna para harcamayın oralara bu eşinizden kaynaklanıyor dedi. Iki ay gecti ben artik son umut arastirma hastanesine gittim cok tatli bi doktorla karsilastim oyle karamsar olma dedi laparaskopi yapalım bi bakalim dedi. Hemen o ay laparaskopiyi yapti ben diğer ay hamile kaldim şuan kizim iki yasinda ve ben yine hamileyim hemde kendiliğinden oldu ovulasyon testiyle. Hic umudunuzu kaybetmeyin kizlar bebisler arattiriyor kendilerini ama geliyorlar insallah sizlerinde en kisa zamanda gelir :)

Yazinizi okuyunca aklima eski gunlerim geldi iki satir yaziyim umut olayim sizlere dedim. Evlendim hemen hamile kaldim düştü kimyasal dediler olur dediler alti ay sonra yine hamile kaldim yine düştü genetik test yapalim dediler ve pihtilasmam oldugu ortaya çıktı asilama yapti doktor ben yine hamileydim ve bir bucuk aylikken yine dustu bebegim bu arada iki yilim dolmustu doktor bana senin vucudun atiyor bebegi olmaz bebegin dedi esim tup bebek yapalim dedi bosuna para harcamayın oralara bu eşinizden kaynaklanıyor dedi. Iki ay gecti ben artik son umut arastirma hastanesine gittim cok tatli bi doktorla karsilastim oyle karamsar olma dedi laparaskopi yapalım bi bakalim dedi. Hemen o ay laparaskopiyi yapti ben diğer ay hamile kaldim şuan kizim iki yasinda ve ben yine hamileyim hemde kendiliğinden oldu ovulasyon testiyle. Hic umudunuzu kaybetmeyin kizlar bebisler arattiriyor kendilerini ama geliyorlar insallah sizlerinde en kisa zamanda gelir :)
Çok teşekkür ederim cevabınız için ben daha dün oldum kürtajımı bu ikinci kürtajım oldu ikisinde kalp atışı olmadığı için yapıldı arada bir de kimyasal gebelik yaşadım. Pıhtılaşma çıkınca tam nedeni bulundu artık düzelecek derken iğnelere rağmen kaybettim yine bebeğimi şimdi de çok korkuyorum ben de hacettepe araştırmaya gidiyorum genetik teste gönderildi alınan parça bakalım ne çıkacak inş benim de yüzüm güler sizin gibi. Ayrıca drlar nasıl bu kadar acımasız olabiliyor hamile kalabilen bir kadına senin bebeğin olamaz nasıl denir moral bu işin çok önemli bir kısmı :/ siz de kan suşandırıcı iğne ilaç kullandınız mı gebeliklerinizde

Bir de laparoskopi sonucunda bir sıkıntı görüldü mü rahimde düzeltilen bir şey oldu mu ?
Ben iki hamileligimde de kan sulandirici igne kullandim yani ilkinde kullandim şimdi de kullaniyorum riske atmayalim dedi doktor. Laparaskopide kucuk kistlerin varmis pro oldugum icin olari ve rahmi temizlemis yapışıklıklarim varmis çünkü rahimde bi de yumurtaları delinmis daha cok hormonlarim cogalsin diye

Ben iki hamileligimde de kan sulandirici igne kullandim yani ilkinde kullandim şimdi de kullaniyorum riske atmayalim dedi doktor. Laparaskopide kucuk kistlerin varmis pro oldugum icin olari ve rahmi temizlemis yapışıklıklarim varmis çünkü rahimde bi de yumurtaları delinmis daha cok hormonlarim cogalsin diye
Teşekkür ederim cevap için bakalım dr isteyecek mi benden de laparoskopi . Bu gün 3 gün kürtaj sonrası bir et parçası geldi damarlı bazı yerleri beyaz çok korkuttu beni . İnş kürtaj sonrası yapışıklık ya da başka bir sıkıntı olmaz bende de :KK43:

Hipotiroid ve pıhtılaşma sorunu aynı anda olan var mı bu ilaçların etkileşimi olduğunu duydum bilgisi olan varsa aydınlatabilir mi?

Laparoskopi ile ne yapıldı? Kist falan mı alındı acaba?

Merhabalar pıhtılasma cıktı ıkı degerımde sıkıntı var mı acaba

Eklentiler

• IMG_5569.jpg
    IMG_5569.jpg
    60,3 KB · Görüntüleme: 143
7 kez gebelik geçirdim ilk karnım da öldü daha sonra bir sağlıklı kiz daha sonra tekrar öldü genetik yaptirdim kan pihtilasmasi ignesi tedavi dediler tekrar gebelik 6.aya geldim nöral tup defekti sonlandı tekrar gebelik 35 haftaya geldi yer daralması su azalmasi şuan 5 yaşında oglum işitme engelli sensoriel tipi tekrar gebelik kimyasal ve tekrar yine 16 nisanda 8 haftalik kese iyi bebek küçük kalp atisi durmuş ben ne yapmalıyım neden her şeyi düzenli yapmama rağmen bunları yaşadım oğlum için 1 evlâdım daha olsa yeter hasimato hastasiyim bu arada ne yapayim nereye gideyim oğlum icin😓o kardeş istiyor çok yorgunum

Merhaba arkadaslar.dun yine kurtaj oldum bu ucuncu kurtajim.1 kizim var 1 dis gebelik sonrasinda 2 defa kalbi durdu.3 sefer kurtaj oldum.kalbimde yarattigi bosluk ve aci da Cabasi.4 g mutasyon cikti aslinda 2 kurtajdan sonra arastirdim ama doktor igneye gec baslatti kalp atisi duyulunca dedi AMA goruyorumki hemen hamile kalinca baslanmasi lazim.biraz da kanama olunca aspirini de kesti.halbuki igne birakilmamaliymis anladigim kadariyla forum yapiorum tabi de.iyice arastirmak lazim.Doktor cok onemli gercekten seciminizi iyi yapin.Allah isteyen herkese nasip Etsin rabbim.size sorum su alacak.artik isin ehli bir doktora gitmem gerekiyor.Ankara Istanbul Edirne Tekirdag Balikesir civarinda oturan arkadaslardan doktor tavsiyesi istiyorum. Yardimci olursaniz cok sevinirim.Saglicakla kalin.

X