Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

evet aynen benim 2 ayı gecti. bende de bi değişiklik olmadı 1cm kadar büyümüştü o da tam bi büğüme deil. dolgunlasmasından kaynaklı. bıraktım 1 haftadır kullanmıyorum.

senağlama sende de mi olmadı bende ara sıra içiyorum artık içmicem

elimde cok az var. önceden sabah aksam içiyordum. simdi o bitene kadar ara sıra icecem. ama saw palmettoya devam etmeyi düşünüyorum. ve masaj tabiki

ya bişe sorcam önce yan taraflarda mı başlıyo ağrılar??????

ya bende 1 haftadır kullanıyorum.umarım olumlu sonuç alırız.rezene ve anason çayını da denicem.spor da yapıyorum.olcak inşallah.adaçayı içiyorum günde 2 kupa.sende ne var ne yok son durum ne?:)

bir ay falan kullanan arkadaşlar olumlu bişeyler yazsınlar ya moralimiz yerine gelsin:içelim: lütfen ümitlerimi yok etmeyin:çok üzgünüm:

SİYAHNURA KATILIYORUM.SONUÇLARI OLUMLU OLANLAR VAR ÇÜNKÜ ARAMIZDA.PES ETMEYELİM.ZAMAN LAZIM ÇÜNKÜ.HEMEN OLMAZyerimseniben

Siyahnur Sen Ne Zamandir Kullaniyosun.sadece Küç.mü Kullaniyosun.yoksa çay Fln Da Içiyomusun(rezene Anason Adaçayi Fln)???

Siyahnur Sen Ne Zamandir Kullaniyosun.sadece Küç.mü Kullaniyosun.yoksa çay Fln Da Içiyomusun(rezene Anason Adaçayi Fln)???

şimdilik sadece küç kullanıyorum gün içinde bazen çekirdekli siyah kuru üzümün kendisini yiyorum:dance: rezene alıcam inşaallah. bugün dukuzuncu gün:teytey: ya çok ümitliyim :dance:

benim 1 hafta oldu:içelim:bende çok umutluyum:dance:pes etmek yoookyerimseniben:1hug:

cnm kuru üzümün kendisi kilo yapar göğüsleri büyütcez die şişmeyelim sonra.dikkatli ol bence

adaçayı da içiyorum günde 2 kupa.olcak olcaka.skesin:dance:

Kızlar ya moralinizi bozmak gibi olmasın ama 2 ay kullanmama rağmen ben de hiç değişiklik yok.Kullanıpta faydasını görenlere o kadar özeniyorum ki...
Yolda gördüğüm bütün büyük göğüslü kızlara bakıyorum.kendimi sapık gibi hissetmeye başladım.:)

ya bence pes etme rezene çayı falanda içiyormusun...takip ediyorum ama unutmuş olabilirim...inşallah olur ya iç ne olcakki sonuçta faydalı bişeymiş bu k.ü.ç...........a.s.

elimde cok az var. önceden sabah aksam içiyordum. simdi o bitene kadar ara sıra icecem. ama saw palmettoya devam etmeyi düşünüyorum. ve masaj tabiki

peki rezene çayı içiyormusun bak böyle duydukça moralim bozuluyor canım mutlaka görürsün faydasını...çilek yağı masajınla ilgili sonuçlarıda bekliyorum...bildirirsen sevinirim...........a.s.

X