Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

arkadaşlar kullananlar varsa sonuçlarını yazabılır mı lutfen???

selam arkadaşlar
ben yeni üyeyim kısa zamandır konuyu takip ediyordum olumlu yorumlardan acayip gaza geldim en sonunda bende küç kullanmaya başladım:dance: 6 gündür kullanıyorum yanlız bu çay ve yağlar kafamı karıştırdı:uhm: adaçayımı rezenemi kullanmalıyım? masaj için çilek yağımı ahududumu yoksa rezene yağımı? birde küç'ninde yağı varmış galiba en etkilisi hangisi olur acaba deneyip sonuç alan arkadaşlardan biri cevap verirse çok sevinirim ya. şimdiden teşekkürlera.s

rezene çayı canım.ahududu yağı canım.k.ü.ç yağınıda duymadım :kahve:

jansmin'scim benyaklaşık 1,5 aydır çok düzenli bi şekilde kullanıorum.sabah akşam mutlaka aloyorum.1 tatlı kaşığı dolusu küç.tozunu önce ağzıma alıyorum arkasındam yarım bardak suyla hap yutar gibi içiyorum.böylesi daha pratik oluyo.yoğurtla yiyemedim ben..bi de ben AKSU VİTALin kini kullanıyorum.o çok iyi öğütülmüş.un gibi oluyor.aktarlardaki açık satılanlar iyi çekilmemiş kıtır kıtır oluyo.onu sevmedim.bu kutunun içinde satılıyor.ha bi de kutunun ağzını açık bırakmamalısın.toz havayla temas etmemeliymiş.inan bana şu an göğüslerin süper güzel oldu.dirileşti,büyüdü ve dolgunlaştı.slikon taktırmış gibiyim..gönül rahatlığıyla kullanabilirsin.sen de sonucu yazki bakıyım sende benim gibi olumlu sonuç alacak mısın...olar mı canım..:1yes2:

aksu vitali alıcam açıkta yararı yok sanırım açıkta kullananlar bişi desin banaaaaaaaaaaaaa sizinki büyüdümü:uhm::kahve:

cvp için teşekkür ederim Redrose sağolasına.s. benimki elit marka inşallah işe yarar ya çok ümitliyim:teytey: henüz hiçbir etki göremedim ama sabırla bekliyorum:smiley-cool:

Kızlar ya moralinizi bozmak gibi olmasın ama 2 ay kullanmama rağmen ben de hiç değişiklik yok.Kullanıpta faydasını görenlere o kadar özeniyorum ki...
Yolda gördüğüm bütün büyük göğüslü kızlara bakıyorum.kendimi sapık gibi hissetmeye başladım.:)

Mrh kızlar bugun itibariyle bıraktım küç ü :a015: neden derseniz kilo aldırıyo 17 gündür kullanıyorum her yanım şişmeye başladı ama onlar yerinde sayıyor..:eek:klava:

bi ara heveslendim bi su bardağına doldurdum içmeye kalkıştım miğdemle kavga ettik şimdi güzel güzel geçiniyoruz tatlicadiarzu şimdiye nadide sultanın rekorunu kırmıştım ooooooo :Roflol:

Mrh kızlar bugun itibariyle bıraktım küç ü :a015: neden derseniz kilo aldırıyo 17 gündür kullanıyorum her yanım şişmeye başladı ama onlar yerinde sayıyor..:eek:klava:

arkadaşım hemen vazgeçmeseydin:teselli: ya belki başka bir sebebi vardır benimde sekiz gün oldu ama hiçbiyerimde bir şişkinlik yok :1no2:

bendede tık yok falla ama kapalıdan denemek istiyorum benimkisi açıktı senağlama

nergiz başladın mı kullanmaya

tabi haziran 29 küç.temmuz 2 de çaylara başladımpekte umudum yokta bakalım .keşke olsada zil takıp oynasam...ay inşallaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhh...sen burdaki kızlara koca göğüsler ver yarabbim....aaaaaaamiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnn....:içelim:

buraya yeni üye oldum ama bu kara üzüm çekirdeği tozunu kullanalı 1 ayı geçti kızlar bir aydan sonra 1 hafta önce reglydim.gögüğler tabi şişmeye başladı ama bunun yanında uçlarda sızlama olmaya başladı ben regliyken sızlama olmazdı sadece şişmeden dolayı bir ağrı olurdu dokununca ama reglim bitti ve hala sancı var ve göğüslerimde bir dolgunluk var sürekli dokunup duruyorum hala dolgun mu diye gören sapık sanıcak yani halk içinde yapmasam bari :p sonuç itibariyle kızlar sanki bir değişim var ve üstelik rejim yapıyodum 2 kilo vermişim ama göğüsler hala aynıı inşallah hep böyle devam eder içmeye devam kızlar

valla emin değilim aslında ama dün gece bi büyüme farkettim ama dedimki adetim yaklaşıyo şimdi kendimi kandırmayım bugün arkadaşla konuşurken elim göğsüme gitti tuttum şaşırdım üstelik sütyen yoktu ve fazla geldi elime ...maşallah diyimde ha dilimide ısırdım şimdi...yana doğru bi yayılma vardı inanamadım hastalığa bağlasammı dedim ama çüş yani dedim ne zaman böyle olduki hastada olsam aman tanrım yaa yoksa oluyormu bunun üzerine destan bile yazarım yorulmadan aayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yoksamı neeeeeeeeeee

halay malay yokmu ya işaretleri bulamıyorum bi mendil sallıycaktım sizede ayyyyyyyyyy çok mutluluk verici.........

Kızlar ya moralinizi bozmak gibi olmasın ama 2 ay kullanmama rağmen ben de hiç değişiklik yok.Kullanıpta faydasını görenlere o kadar özeniyorum ki...
Yolda gördüğüm bütün büyük göğüslü kızlara bakıyorum.kendimi sapık gibi hissetmeye başladım.:)

evet aynen benim 2 ayı gecti. bende de bi değişiklik olmadı 1cm kadar büyümüştü o da tam bi büğüme deil. dolgunlasmasından kaynaklı. bıraktım 1 haftadır kullanmıyorum.

arkadaşlar diğer tarafa yazdım regl öncesi dedim ama değil.yana doğru dolgunluk inşallah yanılmam ama bu kadar büyük ilk kez hissettim.hayırlısı...

evet aynen benim 2 ayı gecti. bende de bi değişiklik olmadı 1cm kadar büyümüştü o da tam bi büğüme deil. dolgunlasmasından kaynaklı. bıraktım 1 haftadır kullanmıyorum.

ben de arasıra kullanıyorum eskisi kadar düzenli kullanamıyorum.Hem açık hem kapalısını kullandım.olmuyooooooooooooo:KK43:şimdi çilek yağıyla masaj yapıyorum.umudumuzu yitirmeyelim.

arkadaşım hemen vazgeçmeseydin:teselli: ya belki başka bir sebebi vardır benimde sekiz gün oldu ama hiçbiyerimde bir şişkinlik yok :1no2:

Düşünsene ben hem yeşil çay içiyorum ama o tozu kullanlaı midemde şişkinlik hissediyorum ve tartıldım baktım kilo almaya başlamışım ki zaten kendime farketmeye başlamıştım..

Zaten kara üzüm çok kuvvetli bi meyve böyle sonuç vermesi normal ben kilo almak istemiyoruuuuuuuuuuuummm:1no2:

Bıraktım napim evlenince büyürlerse büyürler artık:eek:

Düşünsene ben hem yeşil çay içiyorum ama o tozu kullanlaı midemde şişkinlik hissediyorum ve tartıldım baktım kilo almaya başlamışım ki zaten kendime farketmeye başlamıştım..

Zaten kara üzüm çok kuvvetli bi meyve böyle sonuç vermesi normal ben kilo almak istemiyoruuuuuuuuuuuummm:1no2:

Bıraktım napim evlenince büyürlerse büyürler artık:eek:

senağlama bende ümidimi kesicem bu gidişle tık yok

X