Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

Slm senemcim,
Bitki caylarini cok icmek tehlikeli demissin ya,peki rezene cayi,adacayi ve isirgan otu cayini icsek ayni gunde sabah birini ogle birini aksama digerini acaba bir sakincasi olurmu vucuda?
Cunku sonuc alan arkadaslar hep farkli yazmis,kimi rezeneden kimi adacayindan kimide isirgan otu cayindan,sasirdim kaldim acaba hanigisini icsem ya da ucunu de icsemmi acaba?bir fikri ve bilgisi olan diger arkadaslarda bana fikir verirse cok sevinirm...tesekkurler...sevgilerimle....

mrb vuslatcım bende sabah adacayı aksama dogruda rezene içiyorum. bence günde 3 bardak içersen bisey olmaz ama sık aralıklarla içme sonucta yaralı olacak derken zararı olmasın

Slm senemcim cok tsk ederim,peki sana faydasi oldumu caylarin?ben bir paket adacayi bitirdim sanirim yavas yavas sabirli olmak gerekir,insaAllah baska bir taraflarimiza yan etkisi olmaz bu caylarin...saglikli gunler dilerim......

merhabalar, 2 aydır küç kullanıyorum, 1. ayın sonunda inanılmaz bi dolgunlaşma oldu,ve daha da devam ettim, sonra 3 hafta ara verdim ve gördümki hiç inme yada küçülme olmadı,şimdi tekrar beşladım ve aynı dolgunluk kaldığı yerden devam ediyor.. Bu arada ben bir gelişme olmasada bunu hep kullanmayı düşünüyorum,inanılmaz bir direnç arttırıcı, hastalıklara karşı koruyucu ve antioksidan.. Bir yerdede rahim kanserine karşı koruma sağladığını okudum, bunca faydası varken günde 1 dk mı buna ayırmak vücudum için önemli bir şey yaptığımı zaten bana hissettiriyor.. herkese kolay gelsin:teytey:

merhabalar, 2 aydır küç kullanıyorum, 1. ayın sonunda inanılmaz bi dolgunlaşma oldu,ve daha da devam ettim, sonra 3 hafta ara verdim ve gördümki hiç inme yada küçülme olmadı,şimdi tekrar beşladım ve aynı dolgunluk kaldığı yerden devam ediyor.. Bu arada ben bir gelişme olmasada bunu hep kullanmayı düşünüyorum,inanılmaz bir direnç arttırıcı, hastalıklara karşı koruyucu ve antioksidan.. Bir yerdede rahim kanserine karşı koruma sağladığını okudum, bunca faydası varken günde 1 dk mı buna ayırmak vücudum için önemli bir şey yaptığımı zaten bana hissettiriyor.. herkese kolay gelsin:teytey:
Slm zorluzorrocum,bu k.u.c cok cesitleri var ben iki cesit denedim,tadlarida goruntuleride cok farkli sen hangisini kullaiyosun?,aktarda satilan acik olanlardan mi onlar daha ucuz bildigim kadariyla yoksa posettemi?cam sisedemi?markasi varmi?yogurtlami yiyosun sabah aksam?sevgilerimle.....saglikli gunler dilerim......

Slm zorluzorrocum,bu k.u.c cok cesitleri var ben iki cesit denedim,tadlarida goruntuleride cok farkli sen hangisini kullaiyosun?,aktarda satilan acik olanlardan mi onlar daha ucuz bildigim kadariyla yoksa posettemi?cam sisedemi?markasi varmi?yogurtlami yiyosun sabah aksam?sevgilerimle.....saglikli gunler dilerim......

küç ü açık alıyorum,başta kapalı aldım ama pahalı geldiği için açık almaya başladım.. yarım kase yoğurt içine bir tatlı kaşığı dolusu koyuyorum ve sabahları aç karna,kimi zamanda acelem varsa akşama aç yada tok karna ama hergün muhakkak yiyorum... a.s

kızlar ben bugün gittim aktara küç olayını sordum ama bana damarları açmak için kullanılıyo dedi.göğüs için bi etkisi olmaz dedi.bende almadım.göğüs büyütmek için bi yağ vardı.2 kutuda 2,5 beden büyütüyomuş.kutunun tanesi 50 ytl idi.fazla geldi alamadım.ama kadın süper bişey dedi.kullananlar çok memnun kalmış.bilmiyorum ya nasıl büyücek bunlar:KK43:

2,5 beden mi???
hiç zannetmiyorum.
ben de aktara sormuştum o da bana yağ veriyoruz dedi ismini söylemedi ama tanıtım broşürünü verdi böyle pembe birşeydi ve içinde maksimum 2,5 cm büyütür yazıyodu. bence bu yağ o yağ ve satmak için söylemiş olabilir.
ben bizim burdaki aktara sordum işe yarıyor mu diye, valla bilmiyorum bir akrabama verdim çok memnun kaldı ama bir başkası memnun kalmadı dedi.
bu aktar tanıdığın bildiğin güvendiğin bir aktar mı?

benim sürekli alışveriş yaptığım bi yer o aktar ama bilmiyorum kandırmak içinmi söledi.bende kime güvenceğimi şaşırdım açıkcası kızlarsenağlama

kızlar ben bugün gittim aktara küç olayını sordum ama bana damarları açmak için kullanılıyo dedi.göğüs için bi etkisi olmaz dedi.bende almadım.göğüs büyütmek için bi yağ vardı.2 kutuda 2,5 beden büyütüyomuş.kutunun tanesi 50 ytl idi.fazla geldi alamadım.ama kadın süper bişey dedi.kullananlar çok memnun kalmış.bilmiyorum ya nasıl büyücek bunlar:KK43:
ben yaglari cok denedim hatta 100 ytl ye falan da aldigim oldu ama hic faydasini goremedim. bence kuc dene ben de deniyorum ama daha bir sey yok.

kızlar bişey sorcam acaba bu kara üzümü taze taze yesekte o çekirdeğini böyle dişimizle kıtlatsak faydası olurmu ben ıkı haftadır boyle yapıyorum büyüdü gibi geliyo acaba psikolojikmi bilmiyorum ama dolgunlaştı sanki bide böyle adet döneminde hani uçları şişer ya öyle oldu acaba banamı öyle geliyo

selam arkadaşlar.ben bu konu başlığını açan kişiym.2.5 aydır yoktum yeni geldim.arkadaşlar küç ebaşlayalı yaklaşık 5.5 ay kadar oldu.hiç bırakmadım.hep ama hep almaya devam ettim.sabah akşam başladığımdan beri düzenli olarak kullandım ve kullanmaya da devam ediorum.sanki ölümcül bi hastalığa yakalanmışım da bi ilacı mutlaka aksatmadan kesintisiz almam gerekmiş gibi davranıorum:)) ama bunun sonucunda da harikulade göğüslere sahip odum.inanın görenler siikon yaptırmışın sen diolar.bi türlü silikon olmadığına inandıramıorum.size yemin ederm abartmıyorum.kara üzüm çekirdeği bi mucize başlığını atarken gerçekten doğru söyledim.sabredin ve düzenli alın arkadaşlar...

slm arkadaslar..kadınlar kulubunde yenıyım ve malesef benımde mınıck mınıcık seylerım var:KK43: attara gıttım,esımın ısı geregı sırnaktayız ve malesef burada kara uzum cekırdegı tozu bulamadım...suan bu kuru uzum cekırdegını kullanan arkadaslardan buraya kutu yada sıse herneyse,nasıl bı seyın ıcındeyse resmını cekıp ekleyebılecek bırısı varsa sevınırım..memleketten yada ınternetten ıstemeyı dusunuyorum da...yanlıs getırtmeyeyım nolursuuunuuuzzzzzz:KK43:((

selam arkadaşlar.ben bu konu başlığını açan kişiym.2.5 aydır yoktum yeni geldim.arkadaşlar küç ebaşlayalı yaklaşık 5.5 ay kadar oldu.hiç bırakmadım.hep ama hep almaya devam ettim.sabah akşam başladığımdan beri düzenli olarak kullandım ve kullanmaya da devam ediorum.sanki ölümcül bi hastalığa yakalanmışım da bi ilacı mutlaka aksatmadan kesintisiz almam gerekmiş gibi davranıorum:)) ama bunun sonucunda da harikulade göğüslere sahip odum.inanın görenler siikon yaptırmışın sen diolar.bi türlü silikon olmadığına inandıramıorum.size yemin ederm abartmıyorum.kara üzüm çekirdeği bi mucize başlığını atarken gerçekten doğru söyledim.sabredin ve düzenli alın arkadaşlar...

Merhaba,ben birşey merak ettim.Yalnız k.ü.ç. kullandın?Bazı arkadaşlar bir taraftan krem,çay,gibi bir çok şeydan bahsediyorlarda.Etkisi olan başka birşey var mı acaba?Etkileşim gibi.:uhm:

arkadaşlar bir de kilo almak için kullanıyordum diyor bazıları, biz göğüs büyüteceğiz derken kilo almayalım bir de. bunu kullanan arkadaşlarımızdan kilo alan var mı acaba.

Merhaba,ben birşey merak ettim.Yalnız k.ü.ç. kullandın?Bazı arkadaşlar bir taraftan krem,çay,gibi bir çok şeydan bahsediyorlarda.Etkisi olan başka birşey var mı acaba?Etkileşim gibi.:uhm:

hayır bitanem ben sadece içiyorm suyla.her sabah ve akşam mutlaka 1 tatlı kaşığı dolusu suyla ilaç yutar gibi alıorm.krem falan sürmüorm.hiçbi çay da içmiorm.ama spor da yaparm ben .özellikle yüzme ve fitness.belki spor + küç ikisi bi arada bu harika göğüslere sahip olmama neden oldular.ama küç ün etkisi süper.küç den önce de spor yapıodum ama bööle deillerdi.şimdi öyle dik,öyle dolgunki.ben 75 no sütyen kullanırdım şimdi 80 alıorum.bi de ben zayıfımdır 54 kilo boy da 1.75.arkadaşlar bu kadar zayıflığa bu göğüsler nasıl oluyo die şaşırıyolar :)) onlara sırrımı henüz söylemedim :)) zaten ihtiyaçları da yok onların.işte bööle dağ çiçeğim.sabret ve düzenli kullan sende.öpüorm..:1hug:a.s.

arkadaşlar bir de kilo almak için kullanıyordum diyor bazıları, biz göğüs büyüteceğiz derken kilo almayalım bir de. bunu kullanan arkadaşlarımızdan kilo alan var mı acaba.

kilo aldırsaydı ben alırdım canımcım.merak etme aldırmıyo.yani bende aldırmadı ama bilmem genede..a.s.

ya ben 1 ay kullandım dolgunlaştırdı, bunun için kullanmak isteyenler hiç düşünmeyip alsınlar bence ama büyüme daha uzun sürede mi oluyo yoksa hiç mi olmaz bilemem.zaten anladığım kadarıyla kişiden kişiye baya farkediyo:KK43:

X