Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

sen daha önce kaç beden kullanıyodun
ben merak ettim ya gerçekten etkilimi
bir de sen ne zamandan beri kullanıyon vede markasdı nedir acaba bana hemen cevap yazarsan memmnunnnn olurum be kardeş

ooooooo jewel senden gelecek hayır allahtan gelsin diyicem artık
neden cevap vermiyosun ya

selam arkadaşlar.ben bu konu başlığını açan kişiym.2.5 aydır yoktum yeni geldim.arkadaşlar küç ebaşlayalı yaklaşık 5.5 ay kadar oldu.hiç bırakmadım.hep ama hep almaya devam ettim.sabah akşam başladığımdan beri düzenli olarak kullandım ve kullanmaya da devam ediorum.sanki ölümcül bi hastalığa yakalanmışım da bi ilacı mutlaka aksatmadan kesintisiz almam gerekmiş gibi davranıorum:)) ama bunun sonucunda da harikulade göğüslere sahip odum.inanın görenler siikon yaptırmışın sen diolar.bi türlü silikon olmadığına inandıramıorum.size yemin ederm abartmıyorum.kara üzüm çekirdeği bi mucize başlığını atarken gerçekten doğru söyledim.sabredin ve düzenli alın arkadaşlar...
Slm maydilcim canim ya nerelerdesin sen?hosgeldin.... inanki seni gordugume cok sevindim...k.u.c kullanmaya baslayali 1ay oldu ilk zamanlar aci,sizi oldu simdilik bisey yok,seninkiler ne kadar zamanda buyudu?ne kadar zaman sonra fark ettin dolgunlasmalarini?ya insaAllah benimki de diger arkadaslarinkide buyur seninkiler gibi.....inanilmaz bisey Allah korusun ben kafayi yiyecegim goguslerimin kucuk olmasi beni inanilmaz komplekse sokuyor,kendime hic guvenim kalmadi...yeni evliyim ve bunlar yuzunden stresteyim....herseyi problem yapiyorum,sirf bunlar yuzunde...cok yanlis ama iste inanilmaz taktim kafaya....saglikli gunler dilerim...sevgilerimle....

vuslat merhaba sen ne marka küç kulllanıyıon beni bir haberdar etsen

sen daha önce kaç beden kullanıyodun
ben merak ettim ya gerçekten etkilimi
bir de sen ne zamandan beri kullanıyon vede markasdı nedir acaba bana hemen cevap yazarsan memmnunnnn olurum be kardeş

bedenim değişmedi ama dolgunlaşma oldu.kızların dediği aksu vitalin kara üzüm çekirdeği tozunu kullandım canım.1 ay oldu tamı tamına dün.

sağolasın paylaşımın için jewel ben de kullanmayı düşüyorum acaba kullansammı kilo aldırır mı düşünüyorum

benimkilerde küçülme oldu jewelcim oğlumun doğumundan sonra çekilme yani sönme oldu acaba benimkileride dolgunlaştırırmı nedersin ya gerçekten bir ayda fark ediyormu

ya ben kesin bi şe diyemicem kilo aldırma konusunda çünkü genelde de iştahım yerindedir:)

ben doğuma 102 kilo iile girdiğim için ve çok kısa bir sürede eski halime döndüğüm için artık kilo aldıran şeylei inceliyorum ama genede 5 ilo fazlam var

tamı tamına 40 kilo aldığım için artık eski halimede döndüğüm için

canım bende kilo verdim ondan dolayı denedim dolgunlaşma oluyo hani bi toparlama falan ama ölçünce aynı ki genelde çoğu kişinin böyle olmuş.

bazıları 75 den 80 e kesinnlikle büyüyoo diyo ama sen sadece dolgunlaşma var diyorsun yani bedende herhangi bir büyüme yük diyorsun arkadaşım öylemi markası aksu vital bende hemen pazartesi almaya gidicem sağolasın verdiğin bilgiler için sana durum hakkında haber veririim arkadaşım bu arada tanıştığımıza memmnunn oıldum

ewt bedenim aynı şimdilik ama ondanda umutluyum.bende memnun oldum canım.inşAllah işe yarar.

senağlamaben iki haftadır kullanııyorum hiçbir değişiklik yok ben büyümeleri için değil dlgunlaşmaları için almıştım ama sonuç

selam arkadaşlar.ben bu konu başlığını açan kişiym.2.5 aydır yoktum yeni geldim.arkadaşlar küç ebaşlayalı yaklaşık 5.5 ay kadar oldu.hiç bırakmadım.hep ama hep almaya devam ettim.sabah akşam başladığımdan beri düzenli olarak kullandım ve kullanmaya da devam ediorum.sanki ölümcül bi hastalığa yakalanmışım da bi ilacı mutlaka aksatmadan kesintisiz almam gerekmiş gibi davranıorum:)) ama bunun sonucunda da harikulade göğüslere sahip odum.inanın görenler siikon yaptırmışın sen diolar.bi türlü silikon olmadığına inandıramıorum.size yemin ederm abartmıyorum.kara üzüm çekirdeği bi mucize başlığını atarken gerçekten doğru söyledim.sabredin ve düzenli alın arkadaşlar...

peki büyümeyi ne ilk kadar zaman geçtikten sonra hissetmeye başladın.??? ben işe yarmıycağını sanıp 1 ay olmadan bırakmıştım...

yani bu 5.5 ay içerisinde yine mi büyüme oldu. en son 1 beden büyüdü diyordun kullanmaya devame ettikçe gelişme oldu mu?

hayır canım bu 5.5ay içinde habire büyüyor deil.nasıl desem kullanmaya başladıktan yaklaşık 2 ay soora 75 beden sütyenden 80 e geçtim.75 taktığımda kenarlardan çıkıolardı ve sıkıodu,rahat edemiodm anlıyacağın.şimdi hala 80 takıorum.devamlı büyümüyor ama sürekli formunu koruyor.dediğim gibi slikonlu görüntüsü var.hani slikonlu göğüsler nasıl dolgun ve dikse benimki de öyleler.dikkat çekecek kadar hem de.yazın bikinilerimle süper oldular yemin ederm :)) umarım soruna aydınlatıcı cvp vermişimdir canım..:1hug:

peki büyümeyi ne ilk kadar zaman geçtikten sonra hissetmeye başladın.??? ben işe yarmıycağını sanıp 1 ay olmadan bırakmıştım...

kullanmaya başladıktan yaklaşık 2 ay soora farkı hissettim.sen hemen bırakmışın.ben tüm yazılarımda bu işin devamlılık ve sabır gerektiğini yazmıştım.keşke okusaydın.hadi bakalım yeniden başla sen de.öptüm..a.s.

Slm maydilcim canim ya nerelerdesin sen?hosgeldin.... inanki seni gordugume cok sevindim...k.u.c kullanmaya baslayali 1ay oldu ilk zamanlar aci,sizi oldu simdilik bisey yok,seninkiler ne kadar zamanda buyudu?ne kadar zaman sonra fark ettin dolgunlasmalarini?ya insaAllah benimki de diger arkadaslarinkide buyur seninkiler gibi.....inanilmaz bisey Allah korusun ben kafayi yiyecegim goguslerimin kucuk olmasi beni inanilmaz komplekse sokuyor,kendime hic guvenim kalmadi...yeni evliyim ve bunlar yuzunden stresteyim....herseyi problem yapiyorum,sirf bunlar yuzunde...cok yanlis ama iste inanilmaz taktim kafaya....saglikli gunler dilerim...sevgilerimle....[/QUOTE
hoşbulduk vuslatcım saol.valla uzuuuun bi tatile çıkmıştım,o yüzden ayrı kaldım bi süre klüpten.canım daha önceki cevaplarımda da belirttiğim gibi kullanmaya başladıktan yaklaşık 2 ay soora göğüslerimdeki farkı hissetmeye başladım.sutyen numaram değişti.dolgunlaştı,daha bi dikleşti,şimdi hala formunu korumakta.ben düzenli ve sürekli alıyorum.bırakmaya da hiç niyetim yok.sen de devam et.umarım aynı sonucu alırsın sen de.görüsşürüz yine öpt.:teselli:

X