Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları ** Kasım Bebeklerinin Cicileri,Hazırlıkları **

julicim aldıkların hayırlı olsun..resimlerini bekliyoruz.ya ben bakım setini sebamet istiyorum ama bakalım..fikrimi değiştirebilirim..fisfisfis
atatanem senin oğlununda anakucağı hayırlı olsun..bizde geçen hafta aldık.bikaç bişey daha var alacağım.bi ara bende hepsinin fotosunu koyucam..

azocum ben sebamed aldım bakım setini hatta eşimle eltimin oğlu için kullandık bile:)şampuanıyla yeğeni yıkadık çok güzeldi.eşimde terleme yüzünden bacağı pişik olmuştu pişik kremini kullandık ertesi gün hoplaya zıplaya gezdi.test edildi onaylandı yani:))))

Aaaa Atatanem ne güzel hatırlattın, benim eşimde de oluyor pişik. Dur bu sıralar iyice gezdireyim onu pişik olsun da ben de Johnson'ın kremini deneyeyim :)) Çok mu acımasızım yauuuw

bebeğim için eşimi deneme tahtası yaptım walla:)))napçan bizim eşler kazık kadar ne de olsa onlara bişicik olmaz ama bebişlerimiz daha minnacık olucak kıyamam ben onlaraaa

tsk,ler yineden kizlar.zaten annem olmasa bizimde öyle yünlerimiz filan olmaz.k.validem 4 aylik tatilden döndü ve sadece sekerleri getirdi.onuda ben siparisini verdim o hazirca getirdi..canim annecimse habire valiz gönderiyor..

juli ve ata_tanem koyun bian evel ya aldiklarinizi..ben acayip keyif aliyorum yumurcaklarin cicilerine bakarken.ya tasima koltuklari cok agir olmasin diye bende cok arastirdim ama,genelde 3 kg.oluyorlarmis ata_tanem.yani yinede biraz agirlik olur illaki.ama sen hangi marka aldin?belki daha hafiftir.söylersen burada varsa bende bakarim daha onu almadim cünkü.

evet kzlar bende taşıma koluğu için fikir bekliyorum sizlerden
atatanem canım sen almış ve tartmış biri olaraktan bize markasını ve resmini gönderirsen çok seviniriz canım

walla canım üstünde polo baby yazıyo bana da hediye verildi ben almadım ama cidden çok hafif kuş gibi 3 kg falan değil yani

walla canım üstünde polo baby yazıyo bana da hediye verildi ben almadım ama cidden çok hafif kuş gibi 3 kg falan değil yani

Bi ara chiccoya baktim orada maksimum 3 kg.yaziyordu.onun icin sordum canim.ama burada gidip elime filan aldim cok hafif olmasada öyle agirda gelmemisti.ekle bi ara resmi canimcim olurmu

işte bu canlarım koydum resmini
dsc00480qn7.jpg

w600.png

dsc00482xw0.jpg

w800.png

dsc00483yp7.jpg

w800.png

çilekçim şimdi gittim tartımda tarttım 3kg çıktı hehehehe demek benim elime hafif gelmiş:)ama ençok hoşuma giden beşik gibi sallanabiliyo

ata_tanem tsk,ler canim..cok güzelmiss,rengi özellikle cok hosuma gitti benim.

güle güle kullan canim,rhattirda insl.batu beyde rahat yatar icinde.

benim dediklerinde buna benziyor ama 3 kilo ...bebekte kilolu olursa bakalim nasil tasiycam.

evet evet sallanmasi cok güzel..ben kimilerinden gördüm,bebegioturtunca tam belinin oldugu yere kücük yastik gibi bibiler koymuslar.. niye yaptiniz diye sormustum,uzun süre kalirsa agrimasin beli dediler.

zaten cok kalmasida sakincaliymis arada alip kucaginiza rahatlatin bebegi demisti bize satici.

yineden güle güle kullan canim,vardirya 3 kg.minyatür ama cok tatli.

Bunlar biberon ve emziklerimiz:))))
img0122pi6.jpg

Bu,bebek arabasi ve tasima koltugunun icine koyucagim yün.
img0116xm7.jpg

Yine bebek arabasi icin kücük yorgan 60*80..
img0120nf6.jpg

Bunlarda Annanemizin yeni aldiklari ve yaptiklari.
pike takimi
img0113pt6.jpg

yünlerimiz
img0115kg9.jpg

img0114wm9.jpg

img0112xp3.jpg

biraz daha ekliycem simdi

bunlar diğerleri...hepsi harika:nazar::nazar:
.iyi günlerde kullanın.hele yeşilli hırkaya bayıldım...yaz olmasa örerdim yaa.

2708080926yg7.jpg

2708080929bt5.jpg

kızlar bunları ördüm yeni olarak kızıma... nasıl olmuş

beşiğini aldım bir iki kıyafet falan da aldım da onların resimlerini daha çekmedim ... çekeyim onları da koyacağım... bakalım beğenecek misiniz?

hemşerim döktürmüşdün yine maşallah.:nazar:ben sıcaklarda yün yapamıyorum artık.çok şirinler.güle güle kullanın.

2708080926yg7.jpg

2708080929bt5.jpg

kızlar bunları ördüm yeni olarak kızıma... nasıl olmuş

beşiğini aldım bir iki kıyafet falan da aldım da onların resimlerini daha çekmedim ... çekeyim onları da koyacağım... bakalım beğenecek misiniz?

ay bunlar çok güzel olmuş ya maşallah:nazar:
ben beceriksizim bu konuda örgü bilmiyorum:çok üzgünüm:
güle güle giydirirsin inşallah.renkleride çok hoş olmuş

cilekcim senin aldıkların ve örgülerin hepsi çok hoş.hele yünlerin başlıklarına bayıldım.
güle güle giydirirsin inşallah

tsk,ler yineden kizlar.zaten annem olmasa bizimde öyle yünlerimiz filan olmaz.k.validem 4 aylik tatilden döndü ve sadece sekerleri getirdi.onuda ben siparisini verdim o hazirca getirdi..canim annecimse habire valiz gönderiyor..

juli ve ata_tanem koyun bian evel ya aldiklarinizi..ben acayip keyif aliyorum yumurcaklarin cicilerine bakarken.ya tasima koltuklari cok agir olmasin diye bende cok arastirdim ama,genelde 3 kg.oluyorlarmis ata_tanem.yani yinede biraz agirlik olur illaki.ama sen hangi marka aldin?belki daha hafiftir.söylersen burada varsa bende bakarim daha onu almadim cünkü.

evet kzlar bende taşıma koluğu için fikir bekliyorum sizlerden
atatanem canım sen almış ve tartmış biri olaraktan bize markasını ve resmini gönderirsen çok seviniriz canım

Benim aldığım oto koltuğu hafif baya.Carry comfort die arayabilirsiniz netten.Ama ağırlığını tam bilemiyorum.yazmıyo hiçbir yerinde baktımda şimdi.

Bizim sekerlerimizde geldi...arkalari miknatisli buzdolaplarina filan yapistirmak icin..

icinde yalnizca lavanta var,salonum mis gibi kokuyor..bakalim begencenizmi.

img0126yc5.jpg
Şekerleriniz de pek şekermiş Çilekcim :)) Güle güle kullanın.

Yünlerinizi güle güle giydirin soğuk kış günlerinde bebişlere kızlar. Ben de dün banyo için çalıştım. Johnson badtime vücut şampuanı, şampuan, bebe yağı, pişik kremi ve ıslak mendil paket yapmışlar 20 milyona satılıyordu migros'ta haberiniz olsun. Bana çok uygun geldi çünkü sadece pişik kreminin fiyatı 11 ytl. Bir de Dark'ın aldığı o sevimli bornoz vardı ya ondan aldım. pembesinden. Dün babanemizin yaptığı yünleri de çıkardım ama sadece küçükleri ve hemen giyebileceklerini. Onları çeker koyarım bu akşam, dün çok yorulmuştum çekemedim. Haaa bir de ilk biberonumuzu aldık. Babamız biberona bakıp bakıp, gerçekten kızımız geliyor deyip durdu şaşkın şaşkın :)))) çok güldüm. Hiçbir şey değil de adama biberon dokundu yaaa :)))

Aldıklarını iyi günlerde kullanırsınız inşallah canım.

Sizin şu kocalarınızı deneme tahtası yapmanıza da bayıldım doğrusu :))))
Benimde banyo malzemelerim kaldı alınacak.Ama çocuk bi sürpriz yapıp erken gelse bile evde minicik şampuanı,bebe yağı var :)) Johnson baby nin eşantiyonları sağolsun :)

X