Kaynanamın eltime olan hayranlığı

Duruşu olan ,kırmızı çizgileri olan, karakter sahibi ,strateji uygulamayan ,yaranicam diye yalakalik yapmayan ,duygularinda samimi olan ,karşi taraftan herhangi bir beklentisi olmayan herkes her ilişkide sizin gibi olur diğerine kıyasla.Bu dünyanın kuralıdır bu ,sizle ilgili bir durum yok .Neyseniz o olun,böyle devam edin.Bence kv niz Senayı bu sekilde el altında tutup ,ilerde kendisine baktiracak.

bizimki de eşimin abisinin eski eşini yere göğe koyamıyordu. noldu boşandılar :KK70: şimdi oğlumun yıllarını çalan mendebur diyor :KK70: o zaman da takılmıyordum zira onlar öyle samimlerse her işine o koşsun kafasındaydım şimdi benim başıma kaldı :KK70:

Sen aradan çekil bak bakayım sevgi kalıyor mu aralarinda. Benim kayınvalidede sürekli eltimi överdi, eltimde her gün evine davet etmeler, hediye almalar, anneciğim babacığım sizi çok seviyorumlar, en iyi gelin olma yarışmasıni kazanmak için elinden geleni yapardı. Ben hiç umursamadım, sonra eşimin ailesiyle sorunlar yaşadık aramız açıldı ve şuan hiç görüşmüyorum. Ben küsünce eltimde onlarla arasına mesafe koydu 😄 Siz varsınız diye o kadar iyiler yani hiç umursamayın.

Duruşu olan ,kırmızı çizgileri olan, karakter sahibi ,strateji uygulamayan ,yaranicam diye yalakalik yapmayan ,duygularinda samimi olan ,karşi taraftan herhangi bir beklentisi olmayan herkes her ilişkide sizin gibi olur diğerine kıyasla.Bu dünyanın kuralıdır bu ,sizle ilgili bir durum yok .Neyseniz o olun,böyle devam edin.Bence kv niz Senayı bu sekilde el altında tutup ,ilerde kendisine baktiracak.
Ne kadar dogru söylediniz! 💯

Bende tıpkı sizin gibi evlendim.
Hiç bişey istemedim. Eşimle el ele verip yeptık gerkenleri.
Yıllarca beni kıskandı, çekemedi, laf soktu hızını alamadı boşanalım diye ağladı zırladı saçma sapan alınganlıklar yaptı.

Ağlaya ağlaya giderdim bayramda evine gitmek istemezdim. Eşimin hatırı eşimin hatırı diyip yıllarca katlandım yolda görsem selam vermeyeceğim insanlara !!!

Yıllar sonra evde kalmış oğluna tıpkı oğlu gibi evde kalmış 40 küsür yaşında bir gelin buldu görücü usulü.
Ve ne oldu biliyor musun bilmediği adetleri öğrendi, genenek görenek ne varsa yaptı.
Sonra nişandan dönerken yaptıkları için ayşem öyle istedi ayşem öyle uygun gördü dedi !!!
Heee dedim ok değerimi anladım sessizce çekildim köşeme ne halt ederlerse etsinler. Düğünlerine dahii gitmedim bende böyle uygun gördüm !!!

Eşime de dedim. Ben yıllardır senin hatrına katlandım bu saçma hareketlere ama görüyorum ki senin zerre hatırın yok ailende !!!

Demem o ki bunları yaşayan tek siz değilsiniz.
Size uzak olsunlarda ne yaparlarsa yapsınlar.
Kiminle yerlerse onunla sofrayı toplarlar canınızı sıkmayın.

X