kaz tüyü yorgan??

bende aldım valla pek anlamıom bu kaz tüyü işinden ama güzeldi yani elimde yastıklarla başka bi mağazaya girdim kadının teki sordum anlattım bimden aldığımı fln sonra dediki ben evlenirken bi tanıdığımız karsdan özel yaptırıp gönderdi fln dedi sonra elledi sanıorum tam kaz tüyü değil karışık galiba ama bu fiyata süper dedi umarım ii yapmışızdır

Bende beğendim gıdık tüyü oranı önemliymiş bunlarda %25 gıdık tüyü varmış ona göre fiyatı dışardakilere göre uygun.

fikir veren arkadaşlara çok teşekkürlera.s. koçtaştan 100e yorgan ve iki yastık aldım markası othello gıdık tüyü oranı %15miş. bimden de aldım bi tane onun gıdık % 25 miş. bimdeki hem daha uygun hem de daha güzel gibi. ama yastıkların gıdık %5 ti zaten 2 elyaf 2 kaztüyü 3 de pamuk yastığım oldu onun için almadım. toplam 2 çift kişilk 1 de tek kişilk yorganım var. kayınvalidem de verecek galiba. herhalde yeter bu kadar... ayyyy ne kadar zormuş çeyiz alışverişi yapmakkk al al bitmiyorrrrkafamçokkarıştı

evet tatlım yaa,kolay değil.Ben de %90 gıdık tüyünü ve yastıklarını çift kişilik 230 yapan bir yer buldum.Kendim için kullanmaya.Bu ayki maaşımla alacağım inşallah.

Fiyatı çok uygunmuş ben de baktım birkaç yerden ama 300-350 arası değişiyor fiyatlarıCADIARZU

Kızlar pek bi fikrim yok ama kaz tüyü yorgan ya da yastıklarda gıdık tüyü en az % de 90 olmalı diye hatırlıyorum bi yerden doğru muydu ya???

bayanlar 2-3 hafta önce ben de uzun araştırmalarım sonucu Penelope marka kaz tüyü yorgan aldım. gıdık tüy oranı %90, %10 sırt tüyü. Tam adı penelope gold kaz tüyü yorgan, bi bakın derim, oldukça kaliteli bir ürün. Fiyatı 530 gibi birşeydi ama indirim ile bir internet sitesinden 300 tl gibi bir fiyata aldım.

mrb arkadaşlar bende evtekstilibulcom dan alıcam othello %90 gıdık tüyü çift kişilik 190 tl
bu markayı alıp kullanan varsa yorumlarını bekliyorum.

%90 gıdık tüyü otello kaz tüyü yorgan çift kişilik aldım 2 tane yastık hediye yastık %90 değil ve az dolu.
yorgan süper 200 tl olanın aynısı fakat çarşafı yani astarı biraz hışır hışır nedense koku ter falan geçmesin diye olabilir (özdilekten aldım 100 tl)

othello %15 lik yorgan kullanıyorum. 1,5 aydır. sıcak tutuyor ancak bazen terletiyor. çok hafif. hışırdıyor ama genel olrak memnunum

ben yıkıyorum ama kurutmak biraz problemli oluyor benim için. çok geç kuruyor. makineden çıktığında tüm tüyler kendi karesinin içinde bir köşeye toplanmış oluyor. elimle dağıtmaya falan çalışıyorum. aslında bilinen bir kaztüyü yorgan temizleme yöntemi varsa ben de öğrenmek isterim.

%90 gıdık tüyü otello kaz tüyü yorgan çift kişilik aldım 2 tane yastık hediye yastık %90 değil ve az dolu.
yorgan süper 200 tl olanın aynısı fakat çarşafı yani astarı biraz hışır hışır nedense koku ter falan geçmesin diye olabilir (özdilekten aldım 100 tl)

özdilekte 100 tl mi?hemde %90 gıdık tüyü ve yastık hediyeli öyle mi?
umarım geç kalmamışımdır.:a015:

kusura bakmayın yazamadın evet kızlar özdilekten otello aldım doğru yazdıklarım indirim vardı bittimi bilmiyorum yazdığım gün almıştım ya da 1 gün önce

ben bugün öylesine fiyat öğrenim diye sordum özdilek bana 105 dedi ne kadar gıdık tüyü falan var sormadım ama yeni gelcek ürünler pahalı olcak dedi o sanırım geçen senenin ürünü yarın tekrar gidicem bakmaya bugün bakamadım

ben bugün öylesine fiyat öğrenim diye sordum özdilek bana 105 dedi ne kadar gıdık tüyü falan var sormadım ama yeni gelcek ürünler pahalı olcak dedi o sanırım geçen senenin ürünü yarın tekrar gidicem bakmaya bugün bakamadım

ben de english home da sordum imkansiz dio gorevli bayan % 90 gidik tuyu o fiyata..Ben de anlamadim gitti..kafamçokkarıştı

X