kaz tüyü yorgan??

kızlar sonunda ben de yorganlarımı aldım...kaz tüyü yorgan gerçekten biraz lükse kaçmakla beraber bekar evimde hep uyduruk yataklarda yatmış olduğum için evlenince yatağımla ilgili olan herşeyin en iyisini alıcam diye kafama koyduğumdan paraya acımadım.

penolope platin kaz tüyü yorgan %90 gıdık 525 liradan 330 tl ye düştü.

taç microfiber yorgan 70 tl

taç empirme microfiber yorgan 40 tl

la sera 4 adet slikon yastık 60 tl

eğer içinizde kalacaksa bence kaz tüyünü evlenmeden alın,sonra alırım derseniz kalır.:lepi:

Selam kızlar,
Koçtaş'ta Othello marka çift kişilik kaz tüyü yorgan 99TL yanında da 2 tane kaz tüyü yastık hediye. ılgilenenlere duyurulur.

Gıdık tüyü %15'miş. Ne kadar fark eder bu oranlar bilmiyorum ama?? Bilen varsa yorumları bizi mutlu eder ..

s.gif

• Kaliteli Macar tüyü
• Yorgan: %15 gıdık tüyü, % 85 sırt tüyü içerir
• Yastık: %5 gıdık tüyü, % 95 sırt tüyü içerir
• Çift kişilik: 195x215 cm.
• Tek kişilik kaztüyü yorgan alışverişlerinizde 1 adet, Çift kişilik kaztüyü yorgan alışverişlerinizde 2 adet Kaz tüyü yastık hediye!

Bu kaz tüyü denen şeylerin temizliğinin zor olduğunu, makinada yıkanamadığını, kaz kaz koktuğunu filan okumuştum, yine bu siteden okumuştum sanırım. bilmiyorumkismile

satan yere sormuştum kaz tüyü yorgan makinada yıkanabilirmiş sadece çok iyi kurutmalısın dediler.yani ancak yazdan yaza yıkanır.

Kızlar Marvella Home diye bir marka duydunuz mu? Kullanan var mı?
ınternette buşdum çift kişilik indirimde 160 TL. %70 gıdık tüyüymüş. Alınır mı acaba?

1 ay once aldim kaz tuyu yorgan..169 tl %60 gidik tuyu, 2 yastik da hediye..Penelope isimli markadan..Macar tuyu imis sanirim..O zaman indirimdeydi su an ne kadar bilmiyorum..

Selam kızlar,
Koçtaş'ta Othello marka çift kişilik kaz tüyü yorgan 99TL yanında da 2 tane kaz tüyü yastık hediye. İlgilenenlere duyurulur.

Gıdık tüyü %15'miş. Ne kadar fark eder bu oranlar bilmiyorum ama?? Bilen varsa yorumları bizi mutlu eder ..

s.gif

• Kaliteli Macar tüyü
• Yorgan: %15 gıdık tüyü, % 85 sırt tüyü içerir
• Yastık: %5 gıdık tüyü, % 95 sırt tüyü içerir
• Çift kişilik: 195x215 cm.
• Tek kişilik kaztüyü yorgan alışverişlerinizde 1 adet, Çift kişilik kaztüyü yorgan alışverişlerinizde 2 adet Kaz tüyü yastık hediye!

gıdık tüyü ne kadar fazla olursa yorgan o kadar iyi olur. kazın en değerli tüyü yumuşaklığı sebebiyle gıdık tüyüdür.

Kaz tüyü bi yorgan fiyatı 100 lira olamsına imkan yok.tavuk tuyudur olsa olsa.kaz tuyu uyku tulumları ve mont fiyatlarına bir bakın.yorganda bunlardan çok daha fazla kaz tüyü kullanılır.Ayrıca yüzde 90 gıdık tüyü bir yorgan için fazla bence.bu oranda bi yorganla -30 dercede balkonda yatarsın üşümezsin gerçek kaz tüyüyse.yüzde 40 gerçek gıdık tuyu fazla bile yorgan için.Ben turk markalarına guvenmiyorum bu konuda.Yabancı bilindik markaların alınması tavsiyem.
Yıkama konusuna gelince, o kadar para verdiğim yorganı makinede yıkamam ben.Ne kadar yıkanır deselerde ilk hali gibi olmaz yorgan.kuru temizlemeye verin senede bir.Zaten gerçek kaz tüyü bir yotgan alırsanız kuru temizlemede yıkancağı belirtilir.

Saygılarımla.

Kaz tüyü bi yorgan fiyatı 100 lira olamsına imkan yok.tavuk tuyudur olsa olsa.kaz tuyu uyku tulumları ve mont fiyatlarına bir bakın.yorganda bunlardan çok daha fazla kaz tüyü kullanılır.Ayrıca yüzde 90 gıdık tüyü bir yorgan için fazla bence.bu oranda bi yorganla -30 dercede balkonda yatarsın üşümezsin gerçek kaz tüyüyse.yüzde 40 gerçek gıdık tuyu fazla bile yorgan için.Ben turk markalarına guvenmiyorum bu konuda.Yabancı bilindik markaların alınması tavsiyem.
Yıkama konusuna gelince, o kadar para verdiğim yorganı makinede yıkamam ben.Ne kadar yıkanır deselerde ilk hali gibi olmaz yorgan.kuru temizlemeye verin senede bir.Zaten gerçek kaz tüyü bir yotgan alırsanız kuru temizlemede yıkancağı belirtilir.

Saygılarımla.

Kızlar bu imalathanede fiyatlar dehşet uygun
%90 gıdık tüyü Çift kişilik kaztüyü yorgan, 150 TL
%90 gıdık tüyü yastık 40 TL
PTT KARGO ile yolluyorlar.
İmalathane olduğu için bu kadar ucuzmuş,aradım öyle dediler.Türkiye'de bu işle ilgili 3 önde gelen firmadan biri olduklarını da eklediler.Bu siteden ekleyebilirsiniz.:kahve:

http://www.ruyakustuyu.net/index.html

Almaya karar verdikten sonra bugün eft talimatı verdim.Yarın da e-posta atarım inşallah.Aynı gün kargoya veriliyordur herhalde.Gelsin resimlerini çekeceğim kızlar.Paylaşırım ınşallah

gıdık tüyü oranı %90 yumuşacık.Elimle bastırıyorum tekrar eski halini alıyor.Ev arkadaşlarım da çok beğendiler.Kafamızı koyup da denedik bile :)

http://img683.imageshack.us/img683/5411/img0249ou.jpg
Bunlar da yorganı, o da çok güzel.Biraz ince gibi geldi ama sonradan torbasından çıkartınca yavaş yavaş kabardı.
2 yastık + 1 yorgan (ç.k.)=80+150 =230 TL'ye mal oldu.10 lira da kargo parası toplam 240 TL.Başka yerlerde soruyorum,sadece yorgan 300 küsür.ımalathanesi olduğu için bu kadar ucuzmuş.

Bunlar da yorganı, o da çok güzel.Biraz ince gibi geldi ama sonradan torbasından çıkartınca yavaş yavaş kabardı.
2 yastık + 1 yorgan (ç.k.)=80+150 =230 TL'ye mal oldu.10 lira da kargo parası toplam 240 TL.Başka yerlerde soruyorum,sadece yorgan 300 küsür.İmalathanesi olduğu için bu kadar ucuzmuş.[/QUOTE]

canım gerçekten çok uygun almışsın.güle güle kullan.fotograftan bile görünce yatası geliyo insanınkaydirigubbakcemile3ben daha önceden tek kişilik çif kişilik bi sürü yastık yorgan aldım.şimdi de gözüm kalıyor kaztüylerinde ne yapsam karar veremedimkafamçokkarıştı

X