Kına Gecesi Kına İçin Abiye?

ayyy ortadaki kirmiziya bayildim canim... biraz daha kabarik olsa ve beyaz olsa gelinlik olarakta cok hos durur.

6. sayfadakilere baktınız mı? onlar daha düz modellerdi

baktım canım ama ben diktirmicem okdr vaktim yok satın alıcam bana marka veya dükkan ismiyle birlikte öneride bulunursanız çok daha sevinirim biliyorum çok şey istiyorum ama napıyım bulamıyorummmmm:}

Nişanda kırmızı abiye giymiştim.Siyah abiyeyide çok seviyorum oyüzden siyah seçtim

anladım cnm bende siyahı seviyorum ama sanki öyle bir günde daha renkli birşeyler giyilmeli gibi düşünüyorum

bu arada elbisen çok şık ve çok yakışmış hayırlısı olsun cnm opuyorumnanaktan

anladım cnm bende siyahı seviyorum ama sanki öyle bir günde daha renkli birşeyler giyilmeli gibi düşünüyorum

bu arada elbisen çok şık ve çok yakışmış hayırlısı olsun cnm opuyorumnanaktan

Aslında haklısın.Bindalllıda giyecem ya o renkli diye çok üstünde durmadım

bende bindallımı şimdiden aldım ama abiye arıyorum şimdiden şunku nişanda baya dolaşmıştım artık öle yapmak istemiyorum :eek:lmaz:

ama her şeyin hayırlısı öncelikle opuyorumnanaktan

ben kınam için adilışık'tan dize kadar uzunlukta bir gece elbisesi aldım, çok da şık durdu üzerimde, fiyatı da uygundu. sonra da giyebileceğim için işime yaradı. bindallılar 250 den başlıyor güzelleri, bir gün için onca parayı vermek istemedim açıkçası, almadım. sadece al ve eldiven aldım kırmızı renkte. resimleri kınamdan sonra eklerim. :smiley-cool:

ben de 250 civarında kına kıyafetimi aldım eldiven ayakkabısı filan içinde ayrıca bir de abiye aldım kızlar başta abiye istemiyodum kına kıyafetim yeter diyodum ama elbiseyi görünce dayanamadım aldım hihoyyyt

Ben sade bir model düşünüyrum. Adil ışığa bende baktım uzun bir elbise beğendim . Ama zayıf olduğum için small olmadı . Xs getircekler bakalım nasıl olacak. Fiyatıda 150 TL...

eveettt kızzlarr bendekii modelleri gösteriyorumm bende böylee bişiler giymeyi çok isterdim ama napalım şartlarrrr kısmamız lazım en azından sizlere fikir olsun işinize yarar umarım

özlem eklediğin fotolardan ilki yani birinci sayfadaki ilk elbiseye bitiyorumm. nişan elbisem olarak çok istemiştim ama maalesef yetişmeyecekti. 1 hafta içinde her şeyi ayarladık biz. elbise, bohçalar, takılar, nişan salonu vs.
kına elbisesi olarak da kuyruğu biraz abartılı kaçar gibime geldi.

Ben bi gelinlik modelini abiyeye çeviriyorum renkler değişiyor falan tam oynamalık bişi olsun istedim bende bu inş güzel olucak :) kırmızıyı ben yaptım pcde öyle amatörce :)

slm canım elimde kırmızı çok şık bir model var ilğilenirsen .çok şık havalı bir model.birkere giydim artık olmadığından satıyorum.resim eklemeyi bilmediğimden ekleyemedim .msn den atabilirim resmi.

X