Göz Makyajı Kirpik Uzatmak İçin Tarifler

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
carmın hınt yagı degıl badem yagı kasların rengını koyulastırıyo.merak etme hınt yagının oyle bı etkısı yok.

merhaba kızlar sizlere saçlarınız için bir karışım önermek istiyorum orta boy şampuanınızın içersine (kendi şişesinin kapağı ile)bir kapak çamterebentin ,bir kapak fındık yağı,bir kapak bademyağı ve eczaneden alacağınız e vitamini içeren ampulu kırıyorsunuz şampuanınızın içerisne koyduğunuz bu karışımları iyice çalkalayın ve saçlarınızı bu karışım ile yıkayın bu karışım şampuanınızın içerisindeki kimyasal karışımların zararlarını en aza indirip aynız zamanda saçınıza gerekli bakımı yapar bu bahsettiğim karışımları aktardan alabilirsiniz deneyin salarınız canlansın kuvvetlensin çabuk uzasın uzman olarak tavsiyemdir:1yes2:

• Beğen
Reactions: gve
düzenli kullanmanı tavsiye ederim sevgili ceo ayrıca şaçın için değişik maskeler ve saç ve cilt bakımı için bilgiler istersen bana ait olan alttaki sayfama tıklayabilirsin hepinize elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım sevgiler:1yes2:

ya bende hint yağı aldım ama eczaneden... böle acaip bişe, katı şurup gibi,pempe, hiç yağa benzemiyo.. doğru şeyimi almışım???

sevgili carmin eğer bu konuyla ilgileniyorsa biliyordur yada öylesine demiştir artı üzerinde yazmaması normal canım dene faydası olur zararı olmaz ayrıca bir önceki sayfada verdiğim şampuana karıştırılan tarifide uygula içerisine koyduğumuz çamterebentinin de hem besleyici hemde uzatıcı etkisi var

nancycim ben kullandım öle bi karışım... Çamterebentin, bepantene ambul, evigen ampul kullandım ama pek memnun kalmadım.. onlar daha çok dökülme için... ben çabuk uzaması için istiyorum... onun içinde çinko iyi geliyomuş. cilt doktorum şimdi bi şampuan verdi bana sivilceerim için içinde çinkoda var.. ondan umutlyum.. bakalım...

A Bak Öncelikle Bir Cilt Doktoruna Gitmen Dahada Iyi Olmuş Canim Bu Dediklerimiz Doktordan Sonraki Aşamalar Zaten

nancy benim saclarim ince telli fakat kivircik oldugu icin az oldugu belli olmuyor...sorunum ise saclarim boyun altini gecince uzamiyor kiriliyor catallaniyor ve dokuluyor bende saclarimi omuzlara kadar uzatmak istiyorum banada verecegin bir tavsiye yada kullanabilecegim bir sampuan yada kur varmi?BEN USA DA YASIYORUM BURDA URETILEN MARKALARDAN YARDIMCI OLACAK BIR URUN VARSA LUTFEN TAVSIYE ET HEM DOKULMEMESI HEM KIRILMAMASI HEMDE UZAMASI ICIN TESEKKUR EDIYORUM NENSY SIMDIDEN

merhaba jul öncelikle şunu belirtmeliyimki ben genelde doğal yöntemlerden yanayım bunun için sanada bir önceki sayfada verdiğim kürü tavsiye ederim canım birde kerastes adlı bir ürün var fiatları oldukça pahalı ama etkili bu markanın ampulleri bakımsetleri v.s bir sürü çeşidi var onu önerebilirim bu arada saçını sakın çok ıslak bir şekilde iken tarama havlu ile iyice nemi gittikten sonra hatta ve havluyu uzun bir süre beklettikten sonra başında öyle saçlarını tara yoksa ıslakken taranan saçlar çok çabuk kırılıyor sevgiler canım

• Beğen
Reactions: gve
nanc bilgiler için teşekkürler.çok faydalı olacağından eminim.benimde saçlarımla ilgili problemim var deneyeceğim.

beğenileriniz için teşekkürler kızlar her türlü sorununuz için elimden geldiğince cevaplamaya çalışacağım

kızlar saçlarım konusunda acayip hassasımdır.Diğer taraflarda belirttiğim gibi hint yağı, susam yağı, badem yağı ve has zeytinyağ karışımlarını kullanıyordum ve bunlaeın içineek olarak sarmısak yağı çörekotu yağınında ilave ettim artık 3 günde bir bu karışımı saçlarama uyguluyorum ve loreal şap. kullanıyorum bu şamp. içinede çamtreventi esansı ilaveli ayrıca kesastasın bakım maskesini uyguluyorum.! ay da inanın saçlarımda çok çok değişme oldu canlandı çoğandı ve uzadı. Bunlara ek olarak eczacı bir arkadaşım "" PANTOGAR "" diye bir ilaç tavsiye etti.İçeriğinde B vitaminleri çinko ve kerastas var. özellikle tırnak ve saç için bunun etkisi de çok büyük oldu. 1 haftada değişti saçlarım ilacı kullandıktan sonra. Hiç bir yan etkisi yok günde 3 tane içiliyor.Eczaneye de sorarsanız sizi aydınlatır.Reçeteyle satılmıyor ve fiyatı 69 ytl. içinde 90 adet ilaç var ilgilenenlere duyrulur....

Benim Saçimla Ilgili Bir Problemim Yoktu. Yani;;; Saçlarim şu An Kisa Ama Bunun Sebebi 2 Ay önce Saçlarim Uzun Ve Röfleden Dolayi Yanmasiydi Mecbur Kestirmek Zorunda Kaldim.şimdi Bir An önce Uzatmaya çalişiyorum.

Badem yagı gayet iyi kıslar saç ve kirpik uzatma konusunda 8 senedir düzenli haftada bi kez badem yagı kullanırım saçlarıma gayet saglıklı ve kalındır saçlarım haberiniz olsun

kızlar saçlarım konusunda acayip hassasımdır.Diğer taraflarda belirttiğim gibi hint yağı, susam yağı, badem yağı ve has zeytinyağ karışımlarını kullanıyordum ve bunlaeın içineek olarak sarmısak yağı çörekotu yağınında ilave ettim artık 3 günde bir bu karışımı saçlarama uyguluyorum ve loreal şap. kullanıyorum bu şamp. içinede çamtreventi esansı ilaveli ayrıca kesastasın bakım maskesini uyguluyorum.! ay da inanın saçlarımda çok çok değişme oldu canlandı çoğandı ve uzadı. Bunlara ek olarak eczacı bir arkadaşım "" PANTOGAR "" diye bir ilaç tavsiye etti.İçeriğinde B vitaminleri çinko ve kerastas var. özellikle tırnak ve saç için bunun etkisi de çok büyük oldu. 1 haftada değişti saçlarım ilacı kullandıktan sonra. Hiç bir yan etkisi yok günde 3 tane içiliyor.Eczaneye de sorarsanız sizi aydınlatır.Reçeteyle satılmıyor ve fiyatı 69 ytl. içinde 90 adet ilaç var ilgilenenlere duyrulur....

Kumpir ya bu loreal ın hangi renkli şampuanında çamtreventi esansı var? ben sarı olanı almayı düşünmüştüm kırılmalara karşı etkili bakım maskesi yazıo çamtraventi yazısını hiçbirinde göremedim ..Kesastas bakım maskesinden de biraz bahseder misin?Senin yöntemleri uygulamayı düşünüyorum dikkatimi çekti cok teşekkürler şimdiden:)

X