Doğuma Hazırlık Kız isimleri Bankası

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
bunlarda benden arkadaşlar................inş rabbım koymayı nasıp etsın herkese......
İKLİL
RÜVEYDA
NURSENA
DILA
DILARA
DILŞAD
NEDA
SERRA
ELVAN
REYYYAN
AHSEN
NIRAN
BETUL
HANNE
RÜMEYSA
RÜVEYDA
GÜLSE
SELVA
İREM
HADI HAYIRLISI.............................

ravza
begüm
belinay
liva
ecrin
bende 1 buçuk aylık hamileyim:CüvCüv: kızım olursa :ecrin_bebek:hihoyyytallahımın bana hediyesi diye ecrin yada ravza begüm koyacam allah nasip ederse inş.

derler ki,kişi ismine çekermiş.. bu yüzden isim verirken çok dikkatli ve seçiçi olmalıyız..
benim favori ismim BERRA.. anlamıda;doğru söz sözleyen ve hayırlı kimse .. olurda kızım olursa adını berra vermeyi düşünüyorum..

Hmmm kizim olursa eğer..nisan koyucam
nisan ,mina,merin,gökçen,çiğdem,özge
erkek bebeğede
ali efe yi çok yakiştiriyorum..

ecrin ceylin liva nisa elçin livaza ve bunların yanında sevim büyük ihtimalle eşimim anne adıda

Ravza benim kızımın ismi
Azra ikinci kızım olursa koyacagım isim
Hiranur
Mina
Ecrin
Berru
Ceylin
Ebrar - Şevval
birde Yezdan diye bir isimbuldum cok hoşuma giti anlamı Farscada Allah demekmiş ismi agır geebilir çocuga

henuz hamile degilim ama kiz evladim olursa eger ismini Nazar koymayi dusunmusumdur hep :CüvCüv:

zeynep
elif
berfin
neslihan
beren
deniz
eylül
nazlı
alya
özüm
öyküm
neris
görkem

Son düzenleme:
ARKADAŞLAR BENİM DE KIZIM OLACAKMIŞ İLK KIZIMI KAYBETTİM ADI ZEYNEPTİ
BUNU DA;
zehra
dila
dilem
ömür
miray
sude
beyza
beste düşünüorum babası hiçbirini beğenmese de

ARKADAŞLAR BENİM DE KIZIM OLACAKMIŞ İLK KIZIMI KAYBETTİM ADI ZEYNEPTİ
BUNU DA;
zehra
dila
dilem
ömür
miray
sude
beyza
beste düşünüorum babası hiçbirini beğenmese de

canım Allah bu bebişine sağlıklı sıhatli uzun ömür versin

isimlerin hepsi güzel hayırlı evlat olsun inşaAllah

Benimde kızım oLucak ama adına hala karar veremedim :KK43:

ALMILA – Kızıl elma
ASYA - Dünyadaki kıtaların en büyüğü
BADE -Aşk , kutsal sevgi
DEFNE -Yaprakları güzel kokulu,yaz kış yeşil olan bir bitki
İDİL - İçten ve saf aşk.
İMGE - Gerçekleşmesi çok zor olan düş
KUMSAL - Kumla örtülü deniz kıyısı
SİM- Gümüş gibi parlak ve beyaz
DERİN: Yüzeyi, tabanından uzak olan
DURU: Saf, berrak
MASAL :
ALYA : 1. Yüksek yer, yükseklik. 2. Gök, sema.
ASEL: Cennetteki dört ırmaktan biri. bal ırmağı
AYBEL : Ay gibi dikkat çeken, aya benzeyen güzelliğiyle farkedilen, seçilen
DİDE: Göz, göz bebeği
DOĞA: Yaradılış ve yapı özelliklerinin tümü; Tabiat
SELİN : Öğünç , sevinç
ÇİSE – Çiseleyen yağmur damlası

benim kızımın ismi ADA MASAL.biz sadece ada koyucaktık,teyzesi tutturunca masal diye onuda ekledik,aama masal'ı kullanıyoruz,her duyanda çok beğeniyor.

berna aycan görkem. ayça duygu beren ceren seray serap begüm simge elif zeliha pınar cansu arsu

Beğendiğim isimler ve anlamları:

İpek: Bir tür böceğin ördüğü kozadan elde edilen ve kumaş yapımında kullanılan ince parlak tel ve bundan yapılan kumaş. 2. Zarif, kibar, ince

İdil:Volga Nehri'ne Türklerin verdiği isim.Aşkla ilgili olup köy ve kır yaşayışını anlatan kısa şiir veya yazı. İçten ve saf aşk.

İris:1. Mitolojide geçen, Tanrıların elçisi ve gökkuşağının simgesi olarak bilinen kızın adı. 2. Çiçek adı. 3. Gözün bir tabakası.

Mine: Metal eşya üzerine vurulan renkli cam katmanı. 2. İnce ve parlak nakış. 3. Çiçekleri başak durumunda, alacalı, mavi veya menekşe renginde, ıtırlı bir bitki.

Ilgın:1. Akdeniz Bölgesinde yetişen bir ağaç veya ağaççık.2. Hafif esen rüzgâr. 3. Kavurucu sıcak. 4. Belli belirsiz, hafif. 5. Serap. 6. Hayal. 7. İnce.

Selin:1. Övün.2. Gür akan su. 3. Orta Asya’da yetişen, bodur, sürekli yeşil kalan bir bitki

Nil:1. Mavi, lacivert. 2. Mısır’dan geçip Akdeniz’e dökülen nehir.

X