Doğuma Hazırlık kızlar numune isteyin :)

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
az önce ülkerin çok güzel bi numune paketi geldi.ben ülkere yollamadım ama paketin içinde kavanoz maması,muhallebiler ve bisküvi var.bide kitapçık.çok beğendim..

ülkere üye olduysanız gelmiş olabilir üyelere otarz hediye yollayan firmalar var çünkü

yoo üye olmadım ama az önce baktım baby star ülkerinmiş.ben baby stara mail atmıştım,sanırım ondan yolladılar.sadece milupaya üye oldum ama ordan bişey gelmedi..

kızlar iletişim kısmından numune istiyorum falan gibi şeyler yazıp gönderiyorum
bebelac sadece cep üylerine gönderiyormuş oda bebek 6. aya gelince daha ona çok var die üye olmadım
nestle hemen dönüş yaptı ama bebek olmadığını söyleyince ilk altı ay anne sütü nutuğu çekip bebeğiniz ek gıdaya başladığında gönderielim tekrar isteyin dedi :)

canım mamayı ilk 6 ay sağlık bakanlığı yasakladığ için göndermiyorlar, bana da geçenlerde hero babyden geldi, bi tane büyük paket bebe bisküvisi, bi tane kavanoz maması, 2 çeşit muhallebi 2 çeşit de khavaltı vardı içinde, baya mükellef bi numuneydi, isteyip istemediğimi hatırlamıyorum ama kaydirigubbakcemile3 bebeğim ilk doğduğunda da yenidoğan göndermişlerdi ama sanırım sonradan yaasaklanmış artık 6 aydan önce gönderim yapmıyolar, molfixten 1 tane numune 20li ıslak mendil gelmişti, babystardan 2 tane, evy babyden 4 tane gelmişti, çoğunun yanında bi de kitapçık vardı, bir de huggiesin yarışmasında ilk 100e girmişim ondanda 64lü bez geldi, bide bioxinden gelmişti, hatta onlar 2 defa yollamışlar, kırışık kremi, selülüt kremi serumu zırtı pırtı, saç şampuanı filan, baya bi çeşit vardı içinde, sora roziden de gelmişti, öyle yani baayaa bi geldi, milupadan gelen yok, bebelac cep mesaja üyeyim ama onlar da kitapçıktan başka bişi göndermemişlerdi, başka da gelen giden yok henüz beklemedeyim, bi de bi site var, ordanda braun için bana 30 liralık hediye çeki, 5 tane de arkadaşlara dağıtmam için 20şer liralık hediye çekleri gelmişti, aklıma gelenler bunlar

kızlar ülkerden mesaj gelmiş ülkere üye olmamıştımkii

Merhaba ..... .......
Bize yazdığınız için teşekkür ederiz. Sizden mesaj almak ne kadar güzel ! Mesajınız bize ulaştı. Müşteri yetkilimiz mesajınızı değerlendirerek en kısa sürede size geri dönüş yapacak. Sağlık ve mutluluk dileklerimizle,

hangi bebek bezi ülker çatısı altında acaba

hero baby filan ülkerin, onlardan birisine mail attıysan otomatik ülkerden geliyo, bende de öyle olmuştu

aptamil milupa gönderiyor numune ama içinde huggıes bebez bezi nıvea krem,ıslak mendil,cd,süt yapıcı bitki çayı ve bebek bakımı için kitapçık göndermişler.Çok heyecan vericiydi özellikle ilk annelik deneyimi olan biri için

bir sürü yere gönderdim ama şuana kadar sadece bioxinden geldi
can bebe numune gönderimi yapmıyoruz demiş
sanırım evy babydende aynı mail gelmişti milupadan ses yok

walla bana ne gelen war ne giden hiçbrşey göndermiyolar nedense artık bahtsızız oğluşumla ben

numunelerı evlı olupta bebeklerı olmayanlara da gonderıyorlar mı..

alıp alıp depolasak bebek olunca o mafrasların bır kısmından yırtsak olur mu .:kedi:

Bana evybaby ve babystardan olumlu cevap geldi. Milupaya da üye oldum henüz cevap yok. Niveanın numune gönderme dönemi sona ermiş. Öyle yazmışlar. Bakalım gelecek mi?

Bende istedim bugün Evybaby'den geldi 4 tane yeni doğan bezi =))
Vee hepsinden istemiştim umarım hepsinden geliropuyorumnanaktan

Evybaby'den ben de istedim bugün. 10 dk sonra mail atmışlar numune göndermiyoruz diye. web sitesine üye olup formu doldurmuyo musunuz. başka bi yolu mu var bu işin...

banada olumsuz cevap gelmişti evybabyden insanmı ayırıyo bunlar :)))

ne yazdınız siz söyleyinde bizde aynından yazalım :))

kızlar bana
molfix ,Evy Baby ,
milupa ,Huggies, ve omo baby bebelac tan geldi..
gelen numune ürünler ya 1 tane yada 2 tane bez oluyor zaten..Birde küçük bebek bakım kitapçıkları..numunelerden çok kitapçıklar işe yarıyor...
numune ürünler üzerine tercihlerim omo baby Huggies bebelac tan yana...

yazdığım msj da yeni doğan bebek bezlerinden numune göndermek gibi bir imkanınız var mı?
yada doğucak olan bebeğim için henüz bez konusunda karar veremedim numune ürün gönderebilirmisiniz şeklinde....

kızlarr banada molfixten 1 tane bez
roziden 1 gündüz 1 gece 1 günlük ped
bioksindende iki kere kargo geldi içinde deracini bioder ve biokxin ürünleri var evybabye tekrar yazdım bakalım gelicekmi

X