Doğuma Hazırlık kızlar numune isteyin :)

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
kızlar banada bioxcinden geldi 2 bioder 2 bioxcin numunesi ve selilüt için kremler vardı :)
evy baby banada göndermedi artık gönderim yapmıoruz die adam ayırılor demekki :) yada hadi bugün gönderelim deyip o gün ulaşanlara gönderiolar

banada şimdi geldi evy babyden

önceki isteğimde aynı mesaj olumsuz yönde gelmişti şimdide bu şekilde göndermişler

Sayın .... .....

Bizim ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.
Evy Baby numune ürününüz en kısa sürede gönderilecektir.

Amacımız sizlerin beğenisine daima layık olabilmektir. Firmamız, sizlerden gelecek her türlü talebi karşılayabilmek için yeni ürünlerle kendini yenilerken, var olan ürünlerinde de kalitesini arttırarak her geçen gün daha da ileriye gitmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Bu çalışmaların neticesinde bizler için en değerli ödül, siz değerli tüketicilerimizin memnuniyetidir.

Saygılarımızla,

banada evy baby den aynı msj geldı sımdı bakalım yollayacaklarmı bu arada bende rozıye falan hepsıne yazdım sımdıoturup beklemek kaldıopuyorumnanaktan

ben evy baby e 2 kere yolladım olumsuz attılar.bende kızgın bi mail attım dönmediler ona.cuma günüde bebelactan geldi.baya çeşit vardı..

bişi sorucam bende evy baby e üye oldum siteye üye olmak yeterli mi numune için istek falan mı yapmak gerekiyo anlamadım

evy lady yıllar önce bana ped numunesi göndermiş üstünede 3 tl kargo ücretini bana ödetmişti. Yani marketten paketini alsam daha ucuza gelirdi. Kargoyu annem almış ne olduğunu bilmeden ben olsaydım aynen iade ederdim. Evy baby de isteyebilir dikkat edin :eek:klava:

Bu arada konu güzel olmuş ellerinize sağlık a.s.

hemen hemen bütün bebek sitelerine üye olup numune istedim yaklaşık bir ay oldu sanırım. sadece molfix den bir adet bebek bezi geldi yenidoğan için.diğerlerinden tık yok :)

kızlar bende bildiğim bütün markalara üye oldum daha bir gün oldu evy baby den geldi bugün molfix ve baby star da olumlu mail höndermiş ama ben popolin ve bioxin in sitelerine ulaşamadım.. bilgisi olan varsa paylaşsın arkadaşlar...

bende bioxcin internet adresinde meil adresi var ona meil çektim daha cevap gelmedi onu dene istersen bende buğün popoline baktım iletişim formu doldurcak yer yok meil adreside yok

bende bioxcin internet adresinde meil adresi var ona meil çektim daha cevap gelmedi onu dene istersen bende buğün popoline baktım iletişim formu doldurcak yer yok meil adreside yok

banada yanıt gelmemişti ama sanırım 1 ay yada daha fazla bir süre sonra kargo geldi....doğumdan sonra numuneyi test edicem..bakalım işe yararsa alıcam..

var mı öyle şeyler ya ne güsel ama göndermezlerse mors olur bozulurum ben kaydirigubbakcemile3

bende veet in soguk agda bandını merak ettiğim için istedim 8 hafta içinde göndericeklerini söylemişlerdi eger sözlerini tutuyolarsa bu aralar gelmesi lazım.

kızlar ben de milupa sitesine üye oldum..hamilelik haftam ile birlikte...her hafta mail geliyor bana...geçen de kargo ile bez+nivea krem,çay,mendil,bebek büyütme cd si vs. numuneler göndermişlerdi...ama üye olduktan 1 ay sonra geldi bunlar...zamanlada bebek büyüdükçe göndericeklermiş öyle yazıyor kitapçıkta...

kızlar ben de milupa sitesine üye oldum..hamilelik haftam ile birlikte...her hafta mail geliyor bana...geçen de kargo ile bez+nivea krem,çay,mendil,bebek büyütme cd si vs. numuneler göndermişlerdi...ama üye olduktan 1 ay sonra geldi bunlar...zamanlada bebek büyüdükçe göndericeklermiş öyle yazıyor kitapçıkta...

canım sen numune istediğini söyledinmi bende üye oldum ama istek yapabilecek adres bulamadım.ne gelen var ne giden.

arkadaşlar biaxinden nasıl istediniz ben bir türlü bulamadım.kendi sitesinde uyarı çıkıyo bilgisayarınıza zarar verabilir diye sizde olmadı mı?

bana evy babyden 4 tane yeni doğan bezi geldi çok şirin :) 1 hafta kadar sonra elime ulaştı. iletişim bölümünden numune talebi yazınca gönderiyolar kargo ücretide almıyolar..

kızlar evy baby den bşka gönderen olmadı henüz hepsine üye oldum ve mail gönderdim. prima zaten gönderemeyeceklerini belirten mail göndermiş. bakalım diğerlerinden gelecek mi?

X