Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Herkesin moral yerlerde canım ya o yüzden gelmiyorlardir. Biz geçen hafta
Yeni bir doktora gittik. Doktora her şeyi özet geçtikten sonra şok oldu sen en baştan bana gelseydin seni kovardim çok acele etmişsiniz hiç bir sorununuz yok eşimin tahlillerine de çok iyi dedi.tabi biz şok olduk. Sonra şimdi de seni kovuyorum tatile gidin en yakın zamanda gorusecegimize inanıyorum dedi

Canım siz ne zamandan beri istiyorsunuz ? Biz de de bir sorun yok dedi doktor.biraz prolaktin yüksekti düşürdük ilaçla eşimin de önce bir hastanede değerleri düşük çıkmıştı aylarca ağladım sonra doktor güvenilir bir labaratuvar önerdi istanbulda orda yaptık değerler tavan he

Kizlar klomen nedir kimler kullanir cok merak ediyorum beni aydinlatirmisiniz

" aşk-ı sehadet "

Canim klomen yumurtlama saglayici bir ilac. Yumurtlama problemi olanlar yumurtasi gelismeyenler pkolu olanlar doktor kontrolunde kullaniyor bu ilaci ve gebelik elde ediliyor. Bu ilacla birlikte ignede kullanilabiliyor yine doktor ön gorurse. Bu ilacla hamile kalan oluyor ama kalamayanda oluyor. Ben gecen ay ignesiz kullandim hamile degilim bu ay ara verdim. Bakalim kismet ins olur.

Seni çok iyi anlıyorum canım. Doktor bana ilk dediğinde suratım fena düşmüştü ama bu ay bak bir sürü yumoşum var :))

Bu iş sabır işi bence umutsuzluğa düşme sabret.

Az önce çıktım yine doktordan hiç oluşum yok.Artık her doktor çıkışı ağlamaktan bıktım.polikistiklerim bile daha fazla ama yumurtam yok oluşmuyo hiç umudum yok artık tükendim gerçekten 😔😔😔

Canim klomen yumurtlama saglayici bir ilac. Yumurtlama problemi olanlar yumurtasi gelismeyenler pkolu olanlar doktor kontrolunde kullaniyor bu ilaci ve gebelik elde ediliyor. Bu ilacla birlikte ignede kullanilabiliyor yine doktor ön gorurse. Bu ilacla hamile kalan oluyor ama kalamayanda oluyor. Ben gecen ay ignesiz kullandim hamile degilim bu ay ara verdim. Bakalim kismet ins olur.

Hm anladim canim cok tesekkir ederim doktor beni uturasyonna koydugunda yumurtanin biri cok buyuk dedi yani ben yumurtlayamiyorummu avaba klomen falan vermedi ama 2 ay daha olmazsa gel dedi bana

" aşk-ı sehadet "

Hm anladim canim cok tesekkir ederim doktor beni uturasyonna koydugunda yumurtanin biri cok buyuk dedi yani ben yumurtlayamiyorummu avaba klomen falan vermedi ama 2 ay daha olmazsa gel dedi bana

" aşk-ı sehadet "

Canim yumurta buyuklugu kadar catlamasida onemli. Birde adetin 21. Gunu progesteron diye bir hormon var ona bakiliyor o hormonun 10 dan buyuk cikmasi yumurtluyorsun demek. Benim 23 cikmisti doktor iyi demisti ma hamile kalamadim 11 aylik evliyim gecen ay ilk defa klomen kullandim ama yine olmadi bu ay kullanmadim. Ovulasyon testi kullandim bu ay ilk defa adetime 4 gun var daha.

" aşk-ı sehadet "

Merhaba canım,

Yaşınız gençse muhakkak olur öncelikle ve yaş olarak 32 civarını geçirmeyin.. Sanıyorum ki daha gençsiniz... Klomen yumurta büyütücü bir hormon ilacıdır, yumurtayı hem uygun büyüklüğe getirir hem de yumurtlamıyorsanız yumurtlamaya iter yumurtalıkları...Bu ay ben de başladım bayaa yan etki yaptı ama yumurtladığınızı hissediyorsunuz resmen.Isı artışı, hafif çarpıntı, ödem,alt karında kramplar ve yumurtalıklarda sancı,göğüslerde hassasiyet ve bana aşırı sancı yaptı göğüs uçlarıma...Neyse ama güzel bir ilaç sonuçta amacı belli..Doktorunuza bir daha gidişinizde sorun ve de isteyin sizi klomenle yumurtlatıp takibe alsın,siz de ısrarcı olun.

Geçmiş olsun bebek olur...

Canim yumurta buyuklugu kadar catlamasida onemli. Birde adetin 21. Gunu progesteron diye bir hormon var ona bakiliyor o hormonun 10 dan buyuk cikmasi yumurtluyorsun demek. Benim 23 cikmisti doktor iyi demisti ma hamile kalamadim 11 aylik evliyim gecen ay ilk defa klomen kullandim ama yine olmadi bu ay kullanmadim. Ovulasyon testi kullandim bu ay ilk defa adetime 4 gun var daha.

Hm anladim canimmm bende 11 aylik evliyim :) cok tskkur ederim yarimdi oldun kac yasindasin peki

" aşk-ı sehadet "

Arkadaşlar,

Klomen kullanıyorum ve bazı kullananlar aynı hamilelik gibi belirtiler ve yan etkiler yapar demişlerdi. Siz de kullandıysanız deneyimlerinizi yazar mısınız.Bende göğüslerimde aşırı sızlama özellikle uçları torpido başlığı gibi dokunulmuyor bile çok acıyor gülüyorum bir yandan da :KK1: Ama çok sızlıyor sütyen falan giyemiyorum annem bile bu ne hal salaş duruyorsun diyor bilse çektiğim acıyı anlattım hormon ilacı aldığımı.. Alt karnım aşırı ağrıyordu biraz düzeldi, bacaklarımda ödem, hafif ishal, aşırı sıcaklık basması ateş gibiyim resmen, eşim yanıyorsun diyor kardeşim abla yanıyorsun diyor... Sanki menapoza girmiş hanımların belirtileri bir yandan.:KK1:Kabuslar görüyorum kaç gündür.Adet günüm Ağustos'un 4'ü ve bu belirtiler 20 gündür yani klomenden hemen sonradan beri var. Doktoruma gideceğim ama adet günümü bekliyorum. Test için de erken ama çok şüpheleniyorum ve bu hormon bana kalp çarpıntısı da yaptı karnımda şiddetli kramplar ve ağrı, ve gaz şikayetiyle beraber...

Yaşadıklarınız varsa paylaşır mısınız lütfen...:KK42:

kızlar selam,

dün adetin 7. günüydü. vajinal muayene ile kontrol etti doktorum.

yumurtam 14 mm olmuş.

herhangi bir ilaç kullanmıyorum yumurta geliştirici.

çok erken geldi bana.

yani kaba bi hesapla adetin 10. günü çatlayabilir.

28 günde bir adet gören biri için erken değil mi ?

böyle bir durumla karşılaşan var mı ?

kızlar selam,

dün adetin 7. günüydü. vajinal muayene ile kontrol etti doktorum.

yumurtam 14 mm olmuş.

herhangi bir ilaç kullanmıyorum yumurta geliştirici.

çok erken geldi bana.

yani kaba bi hesapla adetin 10. günü çatlayabilir.

28 günde bir adet gören biri için erken değil mi ?

böyle bir durumla karşılaşan var mı ?
Bana da erken geldi canm.ama erken catlamasi bi sorun değil. Sen değerlendir yine de günlerini. Belki ayda 2 yunurtan olur o da muhtemel :)

X