Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Ben 10 aylik evliyim bebek istiyoruz ama sonu husran :KK43:
Simdide klomen kullanilaniuorum yumurtalarin gelistigini nasil anliycaz . yan etkileri neler . biraz aydinlatir misinizz :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben 10 aylik evliyim bebek istiyoruz ama sonu husran :KK43:
Simdide klomen kullanilaniuorum yumurtalarin gelistigini nasil anliycaz . yan etkileri neler . biraz aydinlatir misinizz :KK43:

Ben de bir defa kullandm ama bir türlü temizlenemuyorum. Adetim hemen biterdi bu defa 11 gun oldu hala devam ediyo. Onun dışında herkeste farkli belirtlr olusturyr. Belkide bisey yapmaz sana. Yumurtann geliştiğini doktor anlar canm. Sık kontrole gidiyorsun. Doktoruna sor onu

Benimde yeni bitti persmbe tekrar gitcem kontrol icin .insallah iyi sonuc alirim.

Arkadaşlar,

Klomen kullanıyorum ve bazı kullananlar aynı hamilelik gibi belirtiler ve yan etkiler yapar demişlerdi. Siz de kullandıysanız deneyimlerinizi yazar mısınız.Bende göğüslerimde aşırı sızlama özellikle uçları torpido başlığı gibi dokunulmuyor bile çok acıyor gülüyorum bir yandan da :KK1: Ama çok sızlıyor sütyen falan giyemiyorum annem bile bu ne hal salaş duruyorsun diyor bilse çektiğim acıyı anlattım hormon ilacı aldığımı.. Alt karnım aşırı ağrıyordu biraz düzeldi, bacaklarımda ödem, hafif ishal, aşırı sıcaklık basması ateş gibiyim resmen, eşim yanıyorsun diyor kardeşim abla yanıyorsun diyor... Sanki menapoza girmiş hanımların belirtileri bir yandan.:KK1:Kabuslar görüyorum kaç gündür.Adet günüm Ağustos'un 4'ü ve bu belirtiler 20 gündür yani klomenden hemen sonradan beri var. Doktoruma gideceğim ama adet günümü bekliyorum. Test için de erken ama çok şüpheleniyorum ve bu hormon bana kalp çarpıntısı da yaptı karnımda şiddetli kramplar ve ağrı, ve gaz şikayetiyle beraber...

Yaşadıklarınız varsa paylaşır mısınız lütfen...:KK42:

Arkadaşlar,

Belirtilerim azaldı, bazıları tamamen geçti..Göğüs hassasiyeti ve alt karın ağrısı devam ediyor. Var mı klomen kullanıp da belirtileri yaşayan...Klomen başlığı olduğu için yazdım ama ....cevap bekliyorum kullananlardan ...

Son düzenleme:
Arkadaşlar,

Belirtilerim azaldı, bazıları tamamen geçti..Göğüs hassasiyeti ve alt karın ağrısı devam ediyor. Var mı klomen kullanıp da belirtileri yaşayan...Klomen başlığı olduğu için yazdım ama ....cevap bekliyorum kullananlardan ...

Merhaba canim.bende 3 ay klomen tedavisi gördüm.ve bu belirtileri 3 ayda yasadim. Mide bulantisi, klasik ve bel agrisi, bacak agrisi.bunlar klomenin etkileri canim. Çok takilma belirtilere. Rabbim ol derse olur. Bu ayda rahim filmi Çektirdiğim için ara verdik. Ve ağustosta asilamaya gecicez. Tez vakitte meleklerimize kavusuruz inşaallah :))

inşallah canım bakalım zaman neler göstercek bize benim sancım oluyo kasıklarımda batma oluyo inş hamileyimdir:))))11 gün geçti yumurtlamamın üstünden tutunduysa testte çıkarmı acaba test yapmamak için kendimi zor tutuyorum:)) dün gece de garip bi rüya gördüm bişeylerden kaçıyoduk arabaya ben binmeden 2 tane çok küçük bebek bindi ama cenin gbiler arabada bi boru var ne alakaysa ona tutundular çok korktum başta ama sonra bilinç altımın bana oyunu bu dedim :KK1::KK1:

canimmm nasilsinn naptin iyi haber ver bana :)

canimmm nasilsinn naptin iyi haber ver bana :)

Canim maleseff gördük bizde kırmızı kartı:) bugün adetin 3.günü tekrar klomene devam galiba doktordan haber bekliyorum sen naptin varmı bi değişiklik ins seninki olur tatlim

Slm kızlar bende bu ay günde bir klomen kullanmıştım 11.gün yum 10 mm di bu ay çok ümitsizdim.bayramdan iki gün evvel Dr gittim regl beş gün geçince ve hamileyimmmm kesemiz göründü dua edin kalp atışlarınıda duymak nasip olsun sağlıkla kucağıma alayım ilk bebeğimizde kalbi durduğundan kürtaj olmuştum o yüzden çok endişeliyim..allahım isteyen herkeze nasip etsin inş.amin

Merhaba canim.bende 3 ay klomen tedavisi gördüm.ve bu belirtileri 3 ayda yasadim. Mide bulantisi, klasik ve bel agrisi, bacak agrisi.bunlar klomenin etkileri canim. Çok takilma belirtilere. Rabbim ol derse olur. Bu ayda rahim filmi Çektirdiğim için ara verdik. Ve ağustosta asilamaya gecicez. Tez vakitte meleklerimize kavusuruz inşaallah :))

Neden aşılama canim ?? Tüplernde bi sıkıntı var mi ?

Slm kızlar bende bu ay günde bir klomen kullanmıştım 11.gün yum 10 mm di bu ay çok ümitsizdim.bayramdan iki gün evvel Dr gittim regl beş gün geçince ve hamileyimmmm kesemiz göründü dua edin kalp atışlarınıda duymak nasip olsun sağlıkla kucağıma alayım ilk bebeğimizde kalbi durduğundan kürtaj olmuştum o yüzden çok endişeliyim..allahım isteyen herkeze nasip etsin inş.amin

Aminnn. Insaalalh hayırlı haberler alırsın canm.

Benimde o sekilde olmustu yumurta 22.gun 13mmdi ve ay gebe kaldim simdi ikinci icin bogusuyoruz,Rabbim nasip eder insallah dua et benim icinde

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

canım herhangi belirtin oldumu.

Benimde o sekilde olmustu yumurta 22.gun 13mmdi ve ay gebe kaldim simdi ikinci icin bogusuyoruz,Rabbim nasip eder insallah dua et benim icinde

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Etmezmiyim cnm en başta bu sitede olmak üzere isteyen herkeze allahım sağlıklı evlatlar nasip etsin inş..Kadir gecesi o kadar dua ettimki hepimize ertesi günü bu haberi aldım..darısı en kısa zamanda sizlerinde başına

canım herhangi belirtin oldumu.

Cnm belirti derken farklı bir belirti olmadı regl sancılarıydı..sadece son iki gün bi kaç saniyelik şiddetli karın ağrısı oldu geçti hatta kesin regl oluyorum dedim..göğüslerim bir hafta önce çok acıdı dokunamadımm..ilk gebeliğimde de aynı şekilde hiç anlamadım ondada aynı regl belirtileriydi..ilkinde sadece göğüslerim 15 gün önce acımaya başlamıştı

Kizlar bu sabah idrar testi yaptim cok belirgin 2. Cizgi cikti:)) doktora gittim kan vermeden bi ultrasona bakalim dedi keseyi goremedik kan tahlilide yarin cikacakms:KK43: ve adetlerim duzensiz oldugu icin kac gun geciktgmi bilmiyorum tahminen bir hafta gecti.ama benim anlamadigim bu kadar belirgin 2. Cizgiyi gormeme ragmen neden kese yok ve bise daha yumurtlama doneminden beridir kasik agrilarim gecmedi kramplar giriyo devamli.benim gibi olan varmi cevaplarsaniz coook sevinirm..

CANIM KLOMEN TEDAVİSİNİ 3 AY VERİYORLARMIŞ. SONRAKİ AŞAMA AŞILAMAYMIŞ. ONUN İÇİN AŞILAMAYA GEÇİCEZ. YOK CANIM ÇOK ŞÜKÜR RAHİM FİLMİM TEMİZ ÇIKTI CANIM.

Ben bugün cektrdm sonucumu almadım henüz ama teki tıkalı gibi dedi. Napicam ben şimdi 😳😳😳:KK43:

Canim maleseff gördük bizde kırmızı kartı:) bugün adetin 3.günü tekrar klomene devam galiba doktordan haber bekliyorum sen naptin varmı bi değişiklik ins seninki olur tatlim

canim ya ben bi tek seye umut bagladm benm 5i regl gunu ama benim goguslerim 13 gun once sismeye baslar agrir suan reglme 4 gun var hicbi sisme ykk agri yok inss diorm artk :)

X