Kocamı aldatmak istiyorum

:KK1::KK1: gerçekten de ya acaba ne yaptı ki bu arkadaş.. aldatıldım aldatayım bende aslında anlıyorum onu neden böyle hissettiğini ama çok yanlış... bu kadar öfke doldun ve bu denli hazmedemediysen yapacak tek şey var boşanmak... kızınla hayatına devam etmek belki ilerde eşini aldatman için değilde seni gerçekten sevecek biri çıkar karşına daha da hayırlı olur:))))))

Ha evet birde sonuçlanmamış konular oluyor, merak tavana vuruyor eski konuların ortaya çıkmasıyla :))

bu hırsı okadar iyi anlıyorum ki

canım seni çok iyi anlıyorum sende beni anlarsın insanın içinde nasıl bir hırs oluşuyor... ama bu davranış kendini o seni aldatan eşin seviyesine düşürmekten başka bir işe yaramaz.. onlar elbet cezalarını bulacaklar

canım seni çok iyi anlıyorum sende beni anlarsın insanın içinde nasıl bir hırs oluşuyor... ama bu davranış kendini o seni aldatan eşin seviyesine düşürmekten başka bir işe yaramaz.. onlar elbet cezalarını bulacaklar

bulsunlar valla hiççç acımam :)

insanın içindeki hırs intikam duygusu kendi kendini mahvetmekten başka birşey değil aldatıldıgını ögrendiysen en büyük intikam ayrılmaktır zaten aldatan erkek evine yansıtmıyor özürler diliyorsa boşluktayımdım die yalanlar söylüyorsa eşine bu kaybetmemekten kaynaklanıyordur kaybetme korkusu yaşamasındandır. işte bu olayda alacagın intikam boşanmaktır yüz üstü bırakmakdır başkasına gidip etek indirmek değildir kimse erkege aldatınca gavat demiyor ama evli bir kadın yaptıgında yazık kadının kocasına boynuz yiyo kocasını aldatan herkesi aldatır orospu deniliyor yani o damgayı yiyen sen olursun erkek değil

Tabi tabi aldat hatta bir adim öne cik bir kac kisi ile aldat ,altta kalacak degilsin ki edepsizlik ahlaksizlik noktasinsa aranizdaki fark
ortaya cikmasin aranizdaki asil fark anlasilmasin .....

Bir bayanin bu tür bir fikre sahip olmasi dahi acizliginin ifadesidir ,kocaniza kisas olsun diye onu aldatmaniz
sizi yüceltmez hatta alcaltir ,ister erkek olsun ister kadin esini aldatana türkcede bisey derler ama neyse esiniz o ünvana kavusmus
sizde aldatin kadinlara verilen ünvana kavusun onursuz gurursuz aciz kadina yakisan budur ...

Allah akil fikir versin ...

eşinizden ne farkınız kalıyor ben bunu anlamadım ben aldatan ınsanı bayan yada erkek olsun aciz görüyorum.....resmen ş...zlik bu kusura bakmayınn .O yaptıgı ş....zlikle kalsın ...siz şerefinizle başınız dık gezın ayrılın gıtsın o buna guzel bır cvp olurr......

ama yok sırf ıntıkam amacıyla sizde ş.......z olacaksanız bılmemem

çok saçmaa mantıgınızı kullanın .....

kadınlar da aldatır bence erkek nasıl ki kadından bıkar yada ilgisiz kalır yada aynı seylerı görmekten usanıp bızlerı aldatıyorsa kadında aldatır kardesım ama kadın aynı seylerden bıktığı ıcın aldatmaz. kadın aldatıldığı ıcın aldatır dıyenlerede katılmıyorum ben ama kadın aldatıldığı ıcın aldatmaz; kadın neden aldatır bılıyor musunuz kocasının onu aldattığını anlar çabalar aldatmasın dıye savaş verır uzun sure kocası aldatıyor olmasıyla bırlıkte karısını asla sevmez ve ılgılenmez yüzüne bakmaz elını tutmaz sohbet bıle etmez karısıyla kadın ıste burada aldatmaya baslar kadın ılgısız kalırsa aldatır arkadaşlar kadın sevılmedıgı ıcın aldatır once kafasında aldatmaya baslar onu sevecek bırını hayal eder sorasında yasayarak aldatır ama kadının bu aldatmasını kımse yargılayamaz kadınlar eşya degıl arkadaşlar ıstedgın an kullanıp ıstedıgın an bırakamazsın bırakırsanda olanlar olur ıste ama kadın aldatırken sunu hıc ıdrak edemez erkekler hep aldatır senı sever ılgılenır yasar ve bı sure sora yıne başkasını ısterler erkek maymun ıstahlıdır arkadaşlar ama bunlara çapkın derler toplumumuz ama kadın yaparsa ne çapkını afedersınız ama dırek o..... olur o kadın ben anlamış degılım ama erkeklerden hıyar bıle olmamıskı cacık olsun baya uzattım yazımı burada sonlardırmak ıstıyorum ve bence butun kadınlar benımle aynı düşünüyor kımı ıtıraf ederek kımı ıcınde saklıyarak kadın aldatmak ıcın yapmaz kadın sefkat sevgı değer grmek ıstedgı ıcın yapar ama kımse bunu anlamaz...

kadınlar da aldatır bence erkek nasıl ki kadından bıkar yada ilgisiz kalır yada aynı seylerı görmekten usanıp bızlerı aldatıyorsa kadında aldatır kardesım ama kadın aynı seylerden bıktığı ıcın aldatmaz. kadın aldatıldığı ıcın aldatır dıyenlerede katılmıyorum ben ama kadın aldatıldığı ıcın aldatmaz; kadın neden aldatır bılıyor musunuz kocasının onu aldattığını anlar çabalar aldatmasın dıye savaş verır uzun sure kocası aldatıyor olmasıyla bırlıkte karısını asla sevmez ve ılgılenmez yüzüne bakmaz elını tutmaz sohbet bıle etmez karısıyla kadın ıste burada aldatmaya baslar kadın ılgısız kalırsa aldatır arkadaşlar kadın sevılmedıgı ıcın aldatır once kafasında aldatmaya baslar onu sevecek bırını hayal eder sorasında yasayarak aldatır ama kadının bu aldatmasını kımse yargılayamaz kadınlar eşya degıl arkadaşlar ıstedgın an kullanıp ıstedıgın an bırakamazsın bırakırsanda olanlar olur ıste ama kadın aldatırken sunu hıc ıdrak edemez erkekler hep aldatır senı sever ılgılenır yasar ve bı sure sora yıne başkasını ısterler erkek maymun ıstahlıdır arkadaşlar ama bunlara çapkın derler toplumumuz ama kadın yaparsa ne çapkını afedersınız ama dırek o..... olur o kadın ben anlamış degılım ama erkeklerden hıyar bıle olmamıskı cacık olsun baya uzattım yazımı burada sonlardırmak ıstıyorum ve bence butun kadınlar benımle aynı düşünüyor kımı ıtıraf ederek kımı ıcınde saklıyarak kadın aldatmak ıcın yapmaz kadın sefkat sevgı değer grmek ıstedgı ıcın yapar ama kımse bunu anlamaz...

Katılmıyorum. Altadan erkek ve kadınların savunması aynı olur genelde.

kocam beni aldattı bende onu aldatmak istiyorum hıncımı ancak öyle alıcağımı düşünüyorumm. sizde aldatıldınızmı ne yaptınız arkadaşlar

Canım yazılanları okumadım ama burda böyle bişey yazınca tepki verir herkes..

Aynı şeyi benim de hissettiğim çok oldu. Seni o kadar iyi anlıyorum ki. Sadece sakinleşmeyi bekle. Burcun ne çok merak ettim. Ben akrebim ve en ufak şeyde çok fena intikam almak istiyorum. Benim yaşadıgım acıyı karşı taraf misliyle yaşasın istiyorum. Özelden konuşabiliriz istersen..

Aldattıgında kendini çok iyi hissediceksin evet.. Kocanın yüzüne vurucaksın bak beni ne duruma düşürdün. mutlu musun diceksin. O buna deli gibi üzülücek onun yüzünden kişiliğinden ödün verdiğin için kendini yerden yere vurucak.. Sen onu üzgün gördüğün için çok mutlu olucaksın. İntikam alındı. Görev tamam. Şimdi o vicdanıyla başbaşa kalsın. huzur içinde uyuyabiliyosa uyusun bakalım diceksin..

Peki bu sana ne katıcak, ya da senden ne götürücek...

Çok büyük bir duygusal boşlugun içinde bulucaksın kendini. Yaşadıgın her şey, aşkınız, birbirinize verdiğiniz sözler her şey hayat bomboş.. Evet şimdi de bunları hissediyor olabilirsin ama sonrası gerçekten çok kötü..

Bu kadar nefret ettiysen ayrıl ve hayatına yepyeni bir insan sok. Unut gitsin. Ama aldatma. Kendine yapma bunu. gururunla ayrıl..

bence yanlış düşünüyorsun kadınlarda var erkek gıbı sapık olanı yuva yıkanı tamam bunlar ıcın düşüncene katılıyrm ama bırda yalnız kalan esınden başkasını grmemıs kadınlara gelelim senı bılmem ama ben cok gordun kocası resmen benı aldatsın dıye karısını ıtıyordu kendınden uzaklastıryordu kadın ne yapsın bu durumda yanı ne ıstıyorsunuz erkek aldatsın kadın da evınde temızlıgını yapsın yemek yapsın bulaşık yıkasın beklesın köşede belkı adam oburlerınden vakıt bulursa karısına bakar bunu mu ıstıyorsunuz sız oylemısınız basınıza gelse oyle mı yaparsınız

Ohoooo 3 sene geçmiş; köprünün altından ne sular aktı kimbilir.

Konu hortlatıcılar iş başında:KK1:

Yine bir konu hortlatma ile karşı karşıyayız sayın seyirciler :)

kadın aldatmasada boşansa daha iyi olmazmı sizce.erkeğin düştüğü seviyeye düşmez mi.konuyu hortlattığınıza göre aynı dertten başbaşasınız.

bence yanlış düşünüyorsun kadınlarda var erkek gıbı sapık olanı yuva yıkanı tamam bunlar ıcın düşüncene katılıyrm ama bırda yalnız kalan esınden başkasını grmemıs kadınlara gelelim senı bılmem ama ben cok gordun kocası resmen benı aldatsın dıye karısını ıtıyordu kendınden uzaklastıryordu kadın ne yapsın bu durumda yanı ne ıstıyorsunuz erkek aldatsın kadın da evınde temızlıgını yapsın yemek yapsın bulaşık yıkasın beklesın köşede belkı adam oburlerınden vakıt bulursa karısına bakar bunu mu ıstıyorsunuz sız oylemısınız basınıza gelse oyle mı yaparsınız

en basiti kadın ilgisiz kocasından boşansın..

Konuyu açalı 3 sene olmuş, kocanı aldatabildin mi bari konu sahibi :KK14:

3 senede ne naneler yemişsindir kim bilir, eğer öyleyse tebrikler.

kocam beni aldattı bende onu aldatmak istiyorum hıncımı ancak öyle alıcağımı düşünüyorumm. sizde aldatıldınızmı ne yaptınız arkadaşlar
hiç birşey..kırdım bacağımı oturdum..gizli aldatsam olmaz haberi olacakki üzülsün,benim üzüldüğüm gibi..aşikar yapsam iki çocuğum var anlaşılırsa sorun olur ve ben nereye gidebilirim?..zaten insan eşini aldatıyorsa bu onun kişiliğinin bozukluğundandır..bende aldatsam kendimi kandırmaktan başka işe yaramaz birde dostu üzerdim düşmanı sevindirirdim..iyikide yapmamışım..bir kez adın çıktımı kötüye bittin demektir..çocukların bile çirkin adlandırılmayla çağrılır çevreden...aman aman..

Son düzenleme:
arkadaşım hemen boşansın kurtulsun dıyorsunuz da kaçınız evlisiniz burada kaçınız aldatıldınız o duyguyu tattınızkı yorum yapabılıyorsunuz bır tanenız cıkın ve dıyın kı ben aldatıldım ve sunu sunu yaptım basa gelmeden kımse bılemez duyguyu geçenlerde dayak konusunda da aynı seyler oldu bırak sudur budur kac kadın ölüyor bılıyormusunz aldattıldıgını kabul etmedı dayak yıyıp boşanmaya kalktı dıye bıraz basınıza gelen konularla ılgılenın lütfen... ben aldatsın demedımkı bu yüzden aldatır dedım kııı bu kadar aldatma su bu konusuyoruzda asıl zaten aldatma konusu kadından çıkıyor ortalıkta pek cok o...bu dolu neyın tartışmasını yapıyorsunuz...

arkadaşım hemen boşansın kurtulsun dıyorsunuz da kaçınız evlisiniz burada kaçınız aldatıldınız o duyguyu tattınızkı yorum yapabılıyorsunuz bır tanenız cıkın ve dıyın kı ben aldatıldım ve sunu sunu yaptım basa gelmeden kımse bılemez duyguyu geçenlerde dayak konusunda da aynı seyler oldu bırak sudur budur kac kadın ölüyor bılıyormusunz aldattıldıgını kabul etmedı dayak yıyıp boşanmaya kalktı dıye bıraz basınıza gelen konularla ılgılenın lütfen... ben aldatsın demedımkı bu yüzden aldatır dedım kııı bu kadar aldatma su bu konusuyoruzda asıl zaten aldatma konusu kadından çıkıyor ortalıkta pek cok o...bu dolu neyın tartışmasını yapıyorsunuz...

Aldatıldım. Boşandım.
Aldatmadım.
Çünkü hayatımın merkezi benden başkası olmadı asla.
Benim için önemli olan benim..
Artık sadece adamın biri olan bir erkekten intikam almak.. Anlamsız ve gereksiz
Önemli olan aynaya ve oğlumun yüzüne alnım açık bakabilmekti.
Çok şükür ki öyle

X