Komple ev eşyaları 20 bin tl. Iyi mi ?

Arkadaşlar babam iyi bir markadan tanidik arkadasiyla mobilyalari ayarladi. Biz odeyecegiz dugundeki takilarla. Evin beyaz esyasi mobilyalar, hali, perde 20 bin tl tutuyor. Piyasayi da babam bildigi için gayet uygun diyor. Oda öldüm fiyati diyor. Sizce ev komple ( oturma odasi, salon , mutfaga masa sandalye takımı, tv unitesi, beyaz eşyalar, hali, perde, yatak odası ) 20 bin tl iyi mi ?
Bide salonda yemek odasi takimi yerine bilezik alalim diyor babam 3000 tl yemek odasi. Sizce yemek odasi şimdi almayip bir tane bilezik mi alalim.
( nisanlimin ailesi destek cikmadigi için dugundeki takilarla odeyecegiz ) bilezik falan almadiklari icin nisanlim koluma bir tane bilezik yapacak. Siz ne düşünüyorsunuz?

beyaz eşyaların markası önemli
bence altus vs ise kötü olabilir.
yemek odası bence çok saçma
vitrin vs gereksiz
yemek odası yerine sadece masa sandalye kısmı olabilir
gümüşlük, konsol, vitrin, orta sehpa alma.

ben de evi yeniledim sayılır memnun olduğum eşyaları ve fiyatları yazayım belki bu markalara bakmak isteyen olur

ekim ayında yatak değiştirdik
serta marka (yatsanda satılıyor) 2300 tl idi
gerçekten öneririm çok iyi bir yatak

ikea gardıroptan da çok memnunum istediğim gibi kendim tasarladım ve kendimiz kurduk
200 cm eninde 260 cm boyunda ve 60 cm genişliğinde kocaman gardırop bile içindeki çekmeceleri vs ile 2000 tl ye geldi yaklaşık

Tv, çamaşır makinesi ve buzdolabım LG
4 sene önce aldık

bu üçünden de memnunum.
bi daha alacak olsam alırım, tabi param daha çok yeterse bosch alırım :p

bu markalardaki bu ürünlere güvendiğim için çevremdekilere öneriyorum.

Kızlar arçelik tercihiniz olmasın. Bu videodan sonra bir de arayıp 10 kez servis gören makine için garanti dolmadan önce tek servis kaydı var, tüketici haklarına göre bile haklı değilsiniz dediler. Parça değişimi olmazsa servis kaydı açılmıyormuş. Sizlere tavsiye arçelikten servis çağırıyorsanız kesinlikle her defasında gelip yaptıkları işleme dair evrak isteyin

Son düzenleyen: Moderatör:
X