Konu yok değerli kk üyeleri :)

sağolun canlarım Allah hepinizin yaptığı ibadetleri iyilikleri kabul etsin inşallah.
bakın an itibari ile demin yazdım forumu kapattım, 2 sayfa okudum gene geldim :KK53: hani esrarkeşler olur ya, bizde klubkeş olmuşuz :KK52::KK37:
bu arada ben istanbul'danım.
mesudem canımmmm öpüyorum seni,, yine karşılaştık, topik küçük demekki :) birbirimizi takip ediyor gibi olduk :KK1: ama böyle takibe can kurban :KK66:

ayyyyy alllah senin iyiyligini versin canımm yaaa =))))

hadi bakalaım cnım çalışta gelll :KK1:

aynnn yaa ben işyerindeyim ama burya gelmekten hiçbişey ypamıyorummm =)))

Benim en önemlisi ders çalışmam lazım ama kk engelliyor beni :KK1::KK1:
Napsakki bu kk yi patlatsak mi kizlar ya hepimiz ayni durumdayiz telefonumla ayrilmaz ikiliyim lavobaya bile beraber gidiyiruz düşunün

hmmm anladım canım valla size tavsiyem kızlar okuyanlar aklınız varsa okuyun bebişlerim

öyle bi yazıp bırakmak yokkk kızlarrrr =))) artıkkk burssı bizim topigimiz:KK52:

İnşallah cnm ya

Hani bedenin güçsüz düşer bir gün hiç uyumazsında ama ayakta kalmak için çabalarsın aynen öyleyim var mı kendime gelmem için öneriniz kızlar ?? Gerçi karnım da aç regl olduğumdan oruç değilim ama canım da bişey istemiyor :/ Neyse öneri almayayım bu konuda niyetli arkadaşlarımıza ayıp olmasın :)

hmmm anladım canımm bölüm ne seçtinmi yoksa seçicekmisn canımm
nreye kayboluyosun kızzz biyere gidemezsin ben akşamları gelemiyourm

atmdede işim var canım para çekme yatırma falan :) Yok üni ya seçtim öyle gittim liseyle karıştırdın sanırım tatlım :) Rus dili edebiyatı okuyorum akşam nerelerdesinn ??

sağolun canlarım Allah hepinizin yaptığı ibadetleri iyilikleri kabul etsin inşallah.
bakın an itibari ile demin yazdım forumu kapattım, 2 sayfa okudum gene geldim :KK53: hani esrarkeşler olur ya, bizde klubkeş olmuşuz :KK52::KK37:
mesudem canımmmm öpüyorum seni,, yine karşılaştık, topik küçük demekki :) birbirimizi takip ediyor gibi olduk :KK1: ama böyle takibe can kurban :KK66:

Yasommm yerim ben seni cok tatlidin kuzum takipçin olurum ben senin kiz betül nerde nerde okuyon kurani işte misin?
Betul yataktan düştü 2 gündür cok huysuz aglayıp duruyor.

Klubkeş güzelmiş :KK14::KK14: Amin inşallah herkesin ibadetini kabul etsin Allah'ım :)

ayyyyy alllah senin iyiyligini versin canımm yaaa =))))

hadi bakalaım cnım çalışta gelll :KK1:

aminnnn canım cümlemizin iyiligini versin rabbim =))) çalışıpta gelemem ki bi iş bitiyo digeri geliyo :KK1:

Napsakki bu kk yi patlatsak mi kizlar ya hepimiz ayni durumdayiz telefonumla ayrilmaz ikiliyim lavobaya bile beraber gidiyiruz düşunün

yokkkk canım patlatmayalım lazım oluyo ben telden giremiyorumm =)))

İnşallah cnm ya

istanbulun neresindensin canımm

Hani bedenin güçsüz düşer bir gün hiç uyumazsında ama ayakta kalmak için çabalarsın aynen öyleyim var mı kendime gelmem için öneriniz kızlar ?? Gerçi karnım da aç regl olduğumdan oruç değilim ama canım da bişey istemiyor :/ Neyse öneri almayayım bu konuda niyetli arkadaşlarımıza ayıp olmasın :)

$538ff36e68f73222781e5247.jpg

kuzum sana bu yazıyı armağan ediyorum ozaman. biliyorsundur sosyal sitelerde sebastian çok moda artık:KK1:

atmdede işim var canım para çekme yatırma falan :) Yok üni ya seçtim öyle gittim liseyle karıştırdın sanırım tatlım :) Rus dili edebiyatı okuyorum akşam nerelerdesinn ??

hmm anladım canım hemen hallet gell o zaman karıştırdım kuzum kusura bakma =)) evde net var ama kardeşimden dolayı giremiyorum ki =)))

Yasoommm cik cik olmaz otle tamamwk kapa pc yi kur'ana odaklan tatlım bende çıkıyorum cüzümü okumamam lazim hadi Allaha emanet olun görüşürüz sonra:)

Bende dıyorum olmadı bu resim :) Ama buda olmamış sanki renk değil güç versin :KK9::KK9:

hımm doğru diyorsun ozaman biz yeni bir sebastian atasözü uyduralım senin için hadi türetin bakalım :KK52:
ben başlatayım...

bana biraz GÜÇ ver Sebastian, atm ye gidemezsem açlıktan ölücem, bu havada benim cenaze işlerimle uğraşmak istemezsin değilmi sebastian...

Aynı şehirde olsak bana bırak ben bakayım derdim :KK1: çok severim çocukları tabi bebişleri bir başka :) atmde işim var canım :KK1:

seve seve.....ücretsiz kargo ile aynı gün eve teslim gönderebilirim mesafeler gözünü korkutmasın...bi koliye bakar...bi de delik açarım koliye:KK34:

X