Saç Rengi ve Saç Boyama Koyu Kumral 6.0 Saç boyası :(

ozugulum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2016
37
5
30
Arkadaşlar saçlarım koyu sarıya yakın bir renkti fakat turuncu yansımalar var diye 6 numara koyu kumrala boyadım, boyamaz olaydım resmen saçlarım simsiyah oldu :KK43:nasıl böyle bir hata yaptım bilmiyorum ama bu kadar koyu duracağını düşünmüyordum. bu renk kendi kendine akıp açılır mı lütfen yardımcı olun :KK43:

Koyu kumral bir tanıdığımda da aynı dediğiniz gibi simsiyah olmuştu.
Akar ama çok akmasını beklemeyin.

Arkadaşlar saçlarım koyu sarıya yakın bir renkti fakat turuncu yansımalar var diye 6 numara koyu kumrala boyadım, boyamaz olaydım resmen saçlarım simsiyah oldu :KK43:nasıl böyle bir hata yaptım bilmiyorum ama bu kadar koyu duracağını düşünmüyordum. bu renk kendi kendine akıp açılır mı lütfen yardımcı olun :KK43:
Geçmiş olsun o renkler kolay kolay akmıyor.

Zemin açık olduğu için akar diye düşünüyordum :KK43: akmazsa mahvolurum gerçekten
Her gün yıkarsanız akar büyük ihtimal. Açık küllü kumral ile küllü kumralı karıştırarak boyarsınız çok akmaz ise biraz daha açar böylece

birazcık açılır ama çok değil. çam terebentin şampuan a akıttığında boyayı biraz açıyor. ve saçı besliyor beyaz sabunda kullanlar vardı
Beyaz sabunu ben de duydum ama saçları çok kurutup keçe gibi yapıyormuş saçlarım zaten birçok işlemden geçtiği için yıpranmıştı. Bitkisel yağlar kullanıyorum nem dengesini korumak için o yüzden sabun kullanamam :KK43:

Umarım açılır :KK43: keşke kuaföre gitseydim o kadar pişmanım ki.
Kuaföre de koyu kumral deseniz sonuç3 aşşağı5 yukarı aynı olurdu.

Birincisi saçı açarken yada çok açık uzerine koyu yaparken mutlaka küllü renkler kullanın. Ve saçınızı ne bir kerede açın nede bir kerede koyulaştırın. 1. De açık kullu kunral 2. Ay kullu kumral olarak adım adım gitseydiniz daha iyi sonuç alırdınız. Uzmeyin1 ay sonra dediğim gibi iki rengi karıştırıp boyayın. Duzelecektir. 1 ay koyu renk sizle hiç belli olmaz alışırsınız. Bende saçımı açık kulluden bir kerede kışkırtıcı kahveye çevirdim. Çok kötü hissettim . sonra baktım herkes begendi. Şöyle bir alıcı gözü ile baktım güzel duruyor. Zaten koyu renk modası var

6 numara ilk boyandığında koyu tutuyor ama zemin renginiz açıksa yıkandıkça açılacaktır renk, kepek şampuanları kullanın kimyasalı fazla olduğu için daha çabuk akıtır rengi

Kuaföre de koyu kumral deseniz sonuç3 aşşağı5 yukarı aynı olurdu.

Birincisi saçı açarken yada çok açık uzerine koyu yaparken mutlaka küllü renkler kullanın. Ve saçınızı ne bir kerede açın nede bir kerede koyulaştırın. 1. De açık kullu kunral 2. Ay kullu kumral olarak adım adım gitseydiniz daha iyi sonuç alırdınız. Uzmeyin1 ay sonra dediğim gibi iki rengi karıştırıp boyayın. Duzelecektir. 1 ay koyu renk sizle hiç belli olmaz alışırsınız. Bende saçımı açık kulluden bir kerede kışkırtıcı kahveye çevirdim. Çok kötü hissettim . sonra baktım herkes begendi. Şöyle bir alıcı gözü ile baktım güzel duruyor. Zaten koyu renk modası var
Boya saça eşit şekilde tutmuyor şu an önlerdeki saçlarım boyayı daha çok hapsettiğinden orası siyah gibi duruyor diğer yerler daha açık. Bir de dün ilk yıkamamda saçın biraz açıldığını fark ettim güneşte alttaki rengin yansımaları çıktı ama küllü kumral olacak derecede akması önemli benim için. Daha açık boyayla boyayıp da açmak istemiyorum yıpranmasın artık diye :KK43:

6 numara ilk boyandığında koyu tutuyor ama zemin renginiz açıksa yıkandıkça açılacaktır renk, kepek şampuanları kullanın kimyasalı fazla olduğu için daha çabuk akıtır rengi
Kepek şampuanıyla yıkıyorum zaten insallah birkaç ton akar

Boya saça eşit şekilde tutmuyor şu an önlerdeki saçlarım boyayı daha çok hapsettiğinden orası siyah gibi duruyor diğer yerler daha açık. Bir de dün ilk yıkamamda saçın biraz açıldığını fark ettim güneşte alttaki rengin yansımaları çıktı ama küllü kumral olacak derecede akması önemli benim için. Daha açık boyayla boyayıp da açmak istemiyorum yıpranmasın artık diye :KK43:
Açık boya değil saçınızı yıpratan yanında verilen suyu düşük volum almanız gerekir. Asıl yıpratan o. Yani bunun icin tüp boya alıp yanında düşük volum suyunu almalısınız. Çünkü kutu olarak paket aldıklarınızın icindeki su standart olur. Renk açıldıkça volumu de yüksek koyarlar içine. Yada bir kerelige mahsus kuaföre gidin en iyisi. Demekki çok tutmamış saç boyayı. Zatenözellilleön dipler ve tepe çok tutar boyayı en sıcak bölümler olduğu için. Oralara bol masaj yaparak yıkayın

X