Saç Rengi ve Saç Boyama Koyu Kumral 6.0 Saç boyası :(

Hangi renge boyamıştınız ve sonuç nasıl oldu kaç ton açıldı yazar mısınız
Saçlarım o dönem bal köpüğüne yakın bir renkti.Dip boyasından ve renginden sıkıldığım için evde kendim koyu renge (Garnier di sanırım numarası 6,1'di) boyadım.Sonuç hüsran.kötü pis koyu bi renk oldu.
Kuaföre gittim saçı yıpratmadan ne yapabilir diye.O da pril(bulaşık detarjanı) ve tuzu karıştırıp, saçın diplerine gelmeyecek şekilde saç tellerimde ovuşturmamı istedi.Arkasından mutlaka saç kremi.En fazla 5 günde saçlarım eski boyalı haline geldi.

Acaba 1 ay akmasını bekleyip üstüne küllü kumral uygulasam tutar mı :KK43: sonuçta zemin sarı gibi bi renk akar inşallah :KK43:

akar canım kendimden biliyorum hatta yaz geliyor güneşte daha da açılır .biraz bekle akacaktır sonra loreal 8,1 küllü kumral boyarsın ya da kuaföre boyatırsın

Aklıma ergenken yaptığımız muzurluklar geldi. Markette saç boyalarının içini açar, sarı yerine koyu renkler, koyu renklere kızılları koyar kapatırdık. Kim bilir kaç kadını depresyona soktuk.
Hala saç boyası aldığım zaman boyamadan önce bir içindeki rengi kontrol ederim.

Konu sahibi sık yıkarsanız akar. Bir de boya akıtan şampuanlar var yanılmıyorsam.

Tamam teşekkür ederim bekliyorum haberini
8.1canım bende. Normalde açmak için9 gerekiyor. 6 olursa bir sonuç alamaz. Ama boya iyi olur ve bol sürülüp iyi bekletilir ise tutar dedi. Bende genelde45 dk bekletiyorum. Ve 1 kutu olinca uçlara az kalıyor. Ben hep iki kutu bir ton fark ile kullanıyorum. Küllü açık ve küllü kumral olarak.

:KK57:
Aklıma ergenken yaptığımız muzurluklar geldi. Markette saç boyalarının içini açar, sarı yerine koyu renkler, koyu renklere kızılları koyar kapatırdık. Kim bilir kaç kadını depresyona soktuk.
Hala saç boyası aldığım zaman boyamadan önce bir içindeki rengi kontrol ederim.

Konu sahibi sık yıkarsanız akar. Bir de boya akıtan şampuanlar var yanılmıyorsam.

Ya iyi mi ben de az evvel aldım, palettenin boyasını, koyu kumral yazıyor. Çok mu koyu çıkıyor bu? 6 numara yani çok da koyu olmaz diye düşünmüştüm ama konu sahibi öyle deyince...o_O

Akar merak etmeyin. 1 aya kadar fark edersiniz acildigini. Size tavsiyem acacagim diye sacinizi yıpratacak islemler uygulamayin. Boyamak içinde acele etmeyin. Biraz kendine gelsin boya da sac da.

Ya iyi mi ben de az evvel aldım, palettenin boyasını, koyu kumral yazıyor. Çok mu koyu çıkıyor bu? 6 numara yani çok da koyu olmaz diye düşünmüştüm ama konu sahibi öyle deyince...o_O
Canım sakın boyama derim. Benim saçlarım sarıya yakın olduğu halde önleri ve dipleri boyayı tamamen hapsetti resmen simsiyah oldu :KK43: 2 numarayla boyamış gibiyim

Canım sakın boyama derim. Benim saçlarım sarıya yakın olduğu halde önleri ve dipleri boyayı tamamen hapsetti resmen simsiyah oldu :KK43: 2 numarayla boyamış gibiyim
Açıcı kullanma sakın yeni boya da sürme,sadece yıka ve bol bol güneşe çık.o zaten akmasını kolaylaştırır.

8.1canım bende. Normalde açmak için9 gerekiyor. 6 olursa bir sonuç alamaz. Ama boya iyi olur ve bol sürülüp iyi bekletilir ise tutar dedi. Bende genelde45 dk bekletiyorum. Ve 1 kutu olinca uçlara az kalıyor. Ben hep iki kutu bir ton fark ile kullanıyorum. Küllü açık ve küllü kumral olarak.
Ben de iyice aktıktan sonra küllü kumralla açık kumralı karıştırayım o zaman. Eğer 1-2 ay sonunda hiç akma göremezsem 6.2 mat küllü kumral boyayıp bu renge devam ederim artık :KK43:

Açıcı kullanma sakın yeni boya da sürme,sadece yıka ve bol bol güneşe çık.o zaten akmasını kolaylaştırır.
Açıcı kullanamam zaten. Saçlarım yıprandığı için bitkisel yağlarla bakım yapan biriyim saçlarım çok işlem gördü. O yüzden kendi kendine akmasını beklemek zorundayım :KK43:

Akar merak etmeyin. 1 aya kadar fark edersiniz acildigini. Size tavsiyem acacagim diye sacinizi yıpratacak islemler uygulamayin. Boyamak içinde acele etmeyin. Biraz kendine gelsin boya da sac da.
Zaten bu boya tamamen akana kadar boyamayı düşünmüyorum 3-4 ay beklicem. Üniversitedeyken de açık kumral olan saçlarımı 3 numaraya boyamıştım o da bayağı açılmıştı zemin açık diye. İnşallah bu da kolayca akar. Sadece şu an bioblasla boyamam kötü oldu. Loreal 6.1e boyasam açık olurdu

5 ve 6 ile başlayan renkler genelde adı kumral da olsa koyu oluyor 7 ile başlayanları tercih edin (koleston, palette ve loreal de deneyimlerim bu yönde)
loreal 7.3, 7.31
koleston 7.0, 7.1 v.s açık tutan kumral tonları, bir süre beyaz sabunla yıkayıp rengi akıttıktan sonra bunları deneyebilirsiniz.

5 ve 6 ile başlayan renkler genelde adı kumral da olsa koyu oluyor 7 ile başlayanları tercih edin (koleston, palette ve loreal de deneyimlerim bu yönde)
loreal 7.3, 7.31
koleston 7.0, 7.1 v.s açık tutan kumral tonları, bir süre beyaz sabunla yıkayıp rengi akıttıktan sonra bunları deneyebilirsiniz.
Umarım akar da deneme ihtimalim olur :KK43:

X