Saç Rengi ve Saç Boyama Koyu Kumral 6.0 Saç boyası :(

Arkadaşlar saçlarım koyu sarıya yakın bir renkti fakat turuncu yansımalar var diye 6 numara koyu kumrala boyadım, boyamaz olaydım resmen saçlarım simsiyah oldu :KK43:nasıl böyle bir hata yaptım bilmiyorum ama bu kadar koyu duracağını düşünmüyordum. bu renk kendi kendine akıp açılır mı lütfen yardımcı olun :KK43:
Kutuda durdugu gbi olmuyor boyalar
Birkac ton daha koyu oluyor
Sacınızı daha sık yıkayın zManla akar

Kutuda durdugu gbi olmuyor boyalar
Birkac ton daha koyu oluyor
Sacınızı daha sık yıkayın zManla akar
Bir gün bekleyip diğer gün yıkıyorum zaten aksın diye. Zeytinyağı, argan yağı ve kantaron yağı da kullanıyorum saçıma. Şampuanımın içinde de çam terenbentin yağı var. Onların da akmasına faydası oluyormuş sanırım. Sürekli yıkayıp sonucumu beklemekten başka çarem kalmadı

Oryali şampuana karıştırıp öyle yıkıyorsun saçlarını...anında tüm boya akıyor...boyamadan önce ne renkse o renge dönüyor...2-3 dakika sürdüğü için extra yıpranma olmuyor..
Aynı hatayı yapmıştım...dip boyadan sıkıldığım için 9-10 numara saçlarımı gittim 6 numaraya boyadım....kuruturken şok oldum...eşim hiç beğenmedi...bu tip şeylerde gözü karayımdır....nette okudum bu oryali anında denedim...akmasını bekleyemezdim...tek kusuru birazcık turuncu yansıma oldu...ertesi gün küllü sarıyla cila yaptım bitti gitti...
Sonuç dip boyasını biraz zahmetli yapmış oldum :))
Oryal şampuanlama: dekolore

Ben de iyice aktıktan sonra küllü kumralla açık kumralı karıştırayım o zaman. Eğer 1-2 ay sonunda hiç akma göremezsem 6.2 mat küllü kumral boyayıp bu renge devam ederim artık :KK43:
Birinci boyamaya istediğin sonuç olmasa bile ikincide olur. Sana tavsiyem birincide hangi renge boyarsan marka dahil. Ikincide yine aynısını yapman

Birinci boyamaya istediğin sonuç olmasa bile ikincide olur. Sana tavsiyem birincide hangi renge boyarsan marka dahil. Ikincide yine aynısını yapman
İşte sabretmeyi bilmiyorum hemen sonuç almak istiyorum bu da her şeyi daha kötü yapıyor. Ama dayanmaya çalışcam en az 1 ay akmasını bekleyip üstüne açık küllü kumralı boyarım artık düzenli olarak bundan sonra

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    91,3 KB · Görüntüleme: 117
  • image.jpeg
    image.jpeg
    27,8 KB · Görüntüleme: 107
Off benim de huzurum cok kacik.. Uzun zaman 7 kumral kullandim, yakin zamanda da 8'e gectim. Su anki rengimi de cok begeniyorum. Gozlerim acik kahve cok yakisiyolar birbirlerine (goz rengi sac rengi uyumu mu :d)

Ama 8 beyazlarimi kapatmiyor tam olarak. Zaten sacimi cok yikadigim icin kisa surede de akiyor boyada kapananlar da merhabaaaa canimmm biz donduk diyor

Herkes sana koyu renk yakisiyor diyor, eminim 6 vs beyazlarimi iyi kapatacak ama yillardir emek emek olusturdugum acik kumraldan nasil vazgecegim yaaa :KK43:

Yapacagim 6 ya da 5, kopkoyu bi sey olacak ifadem sertlesecek depresyona girecegim diye korkuyorum off bu basligi gorunce kederimi sagayim dedim

X