Kullanmadığımız Parfümleri takas yapalım

canım acelem yok beklerim :) ehehe avon siparişlerimi weriiim 2 3 hafta sora takasa cıkcam buraya :) elimdekileri sölrim..

50 ml mi kaldı yoksam 50 ml den yarısımı tatlım :) kokusu nasıl içeriii..ben sana sekerli koku bulcam ama :) istersen kozmetik gönderiiim
50 ml in yarısı hafıf şekerlı cıcek lı karısık bı koku ama guzel yagnı dıer chanellerın kokusu gıbı rahatsızlık werıcı degıl ılk sıktıgında agır kokuyo bıraz fakat 5 wea 10 dakıka sonra guzel bır kokuya dönusuyo kıyafetlere sıkılmasını tavsıye etmem ız bırakabılır yaglı bır parfum cunkı ama hafıfbır koku degıl yagnı ben burdayım dıyen cınslerden bı koku

bende öle bir koku arıyorum..ki sıktığımda bir iki pıstla idare edim yanımda parfüm tasımıyayım...canım 25 ml bana yetmez ki yaw :) 90 ml parfüm istiyorum..aldımmı bitmesin :)

4217.jpg

Selam Seertmece fotoyu senin için ekledim...Bi bak istersen.

Ben sadece bir kez kullandım, tenime hiç gitmedi. Kalıcılığını bilmiyorum. Parfümerilerde deneyebilirsin ve bakarsın kalıcılığına. Memnun kalırsan dönersin bana. Bugünlerde KK' ya hiç giremiyorum, hele izin dönemi bittikten sonra neredeyse hiç. Mesaj atarsan ulaşırım sanavereliniortak

bende öle bir koku arıyorum..ki sıktığımda bir iki pıstla idare edim yanımda parfüm tasımıyayım...canım 25 ml bana yetmez ki yaw :) 90 ml parfüm istiyorum..aldımmı bitmesin :)
hımm anladım inşallah bula bılırsın aradığın gıbi bi koku malesef bende ki 25 en fazla 30 ml kaldı

allık eye liner ruj nerek aceba bırde parfümün kokusu nasıl tbı bendekı chanel chanel chance ıle takas etmek ıstersen

canım parfüm çiçek gibi kokuyo. kalıcı ve yoğun bi kokusu var. deneme imkanı bulabilirsen bi yerde koklarsın, beğenirsen öyle takas yaparız :) bide şöyle bi şey var, avon parfümü olduğu için ben 30 tl fln vermiştim parfüme. seninki chanel marka olduğu için baya pahalıdır şimdi. benimki yanında biraz ucuz kalır. adil bi takas olmaz diye düşünüyorum :))

allık şeftali ya da güzel bi pembe olabilir. eyeliner siyah, ya da elektrik mavisi. ruj da vişne rengi, pembe fln olursa güzel olur :))

kızlar bende de divine sensual var %70i duruyor. bayan erkek parfümü fark etmez. bayan parfümü kullanılmış olabilir de. bir de kullanılmamış kozmetikle de takas yapabiliriz. bu arada parfüm kutusuz.

chanel chance 50 ml in yarısı takasta

canım nasıl bir kokusu var onun.
kızlar ya bir de bir parfüm arıyorum ama adını bilmiyorum. böyle kalp şeklinde. ikiye ayrılıyor. biri erkek biri bayan parfümü. ikiye ayrılınca kırık kalp oluyor. adını bilen barsa bu parfümün yazsın lütfennnn.:Saruboceq:

canım nasıl bir kokusu var onun.
kızlar ya bir de bir parfüm arıyorum ama adını bilmiyorum. böyle kalp şeklinde. ikiye ayrılıyor. biri erkek biri bayan parfümü. ikiye ayrılınca kırık kalp oluyor. adını bilen barsa bu parfümün yazsın lütfennnn.:Saruboceq:
kokusu ilk sıkıldıgı zaman ağır bı 5 dkıka sonra cok guzel bı koku oluya ciceklı şekerli karısık bı koku ama chanelın dierleri gibi cok ağır ve rahatsız edıcı degıl yagnı chanelın dıer tum parfümleri bana itici gelıyıoda o yuzden ama bunun kokusu agurlık olarak cicek ve seker karısık dedğim gibi rahatsızlık verıcek bı parfüm değil

bende Isabelle Duppont un ' Lumin Fond De Teınt LıQuıde ' ışıltı veren kalıcı acık tenliler için hiç kullanılmamış fondoten waar.. elimde başka olduğu için açmadım..daha bugün geldi..

takas isteyen olursa werebilirim.. 35 ml dir.

evettt ben geldimsengözlerimebaksanab
buyrun bakalım

Acqualina pink sugar edt(kalan 80 ml)
Bvlgarı Notte 40 ml edp(1-2kere kullanıldı)
Chanel Chance edp (kalan 90ml)
Britney Spears Fantasy 100 ml edp(1-2 kere kullanıldı)
Paris Hilton Paris Hilton 50ml edp(1-2 kere kullanıldı)
Escada Magnetism 50 ml edp(1-2 kere kullanıldı)

X