Kullanmadığımız Parfümleri takas yapalım

bende Isabelle Duppont un ' Lumin Fond De Teınt LıQuıde ' ışıltı veren kalıcı acık tenliler için hiç kullanılmamış fondoten waar.. elimde başka olduğu için açmadım..daha bugün geldi..

takas isteyen olursa werebilirim.. 35 ml dir.

+ cam mutfak saati... kaliteli bişe heee. çakma falan deeeel

avon be kissable yarısından fazla duruyor. hoş bi çiçek kokusu.. kozmetikle de değişebiliriz :))

ayrıca makyaj bölümünede yazmıştım,

lush saç rengini 2-3 ton açan papatya özlü katı şampuan. %100 doğal. (yepyeni poşetinde)
avon tüy görüntüsünü engelleyici, pürüzsüzleştirici vücut kremi (yarısından fazlası duruyor)
avon mavi toplu peeling (hiç kullanılmamış)
avon mor meyve özlü maske (yarısı duruyor)
avon yağlı görüntüyü engelleyici yüz kremi (tamamı duruyor)
3 paket suriyeden özel getirtilmiş karınca yağları (hiç kullanılmamış)

bunlarda takasta/satışta haberiniz olsun.

evettt ben geldimsengözlerimebaksanab
buyrun bakalım

Acqualina pink sugar edt(kalan 80 ml)
Bvlgarı Notte 40 ml edp(1-2kere kullanıldı)
Chanel Chance edp (kalan 90ml)
Britney Spears Fantasy 100 ml edp(1-2 kere kullanıldı)
Paris Hilton Paris Hilton 50ml edp(1-2 kere kullanıldı)
Escada Magnetism 50 ml edp(1-2 kere kullanıldı)

akannehir hayırdır yawrum coşmuşsun ne var ne yok dökmüşsün şekerrkaydirigubbakcemile3

kokusu ilk sıkıldıgı zaman ağır bı 5 dkıka sonra cok guzel bı koku oluya ciceklı şekerli karısık bı koku ama chanelın dierleri gibi cok ağır ve rahatsız edıcı degıl yagnı chanelın dıer tum parfümleri bana itici gelıyıoda o yuzden ama bunun kokusu agurlık olarak cicek ve seker karısık dedğim gibi rahatsızlık verıcek bı parfüm değil

istersen benim divine sensual ile takas edelim. bende hot courega var 30ml ama yarısı kullanılmış. bir de lolita jempicka var o da 30ml ama 15 ml kadar falan var. ikisi de orijinal. bunlardan birini istersen takas yapabilirz.

evettt ben geldimsengözlerimebaksanab
buyrun bakalım

Acqualina pink sugar edt(kalan 80 ml)
Bvlgarı Notte 40 ml edp(1-2kere kullanıldı)
Chanel Chance edp (kalan 90ml)
Britney Spears Fantasy 100 ml edp(1-2 kere kullanıldı)
Paris Hilton Paris Hilton 50ml edp(1-2 kere kullanıldı)
Escada Magnetism 50 ml edp(1-2 kere kullanıldı)

hanı b spears fantasy ı cok beenmıstın bayılıodun.. 1.. 2 keremı kullandın o kadar bayılmana raamen... yuhunuz sayın dey deykaydirigubbakcemile3

hanı b spears fantasy ı cok beenmıstın bayılıodun.. 1.. 2 keremı kullandın o kadar bayılmana raamen... yuhunuz sayın dey deykaydirigubbakcemile3

valla aynen öyle seertmece'cim,çok güzel ama sıkıldım yahu:kedi:
bi de bu melix beynimi yıkadı sağolsun,lolitayla hypnotic diye diye kaydirigubbakcemile3

az kaldı.. yakında amerıkadan gelen sıparıs parfumlerıme kavusuyorm...sıkıldıgımı takasa koycam bre

Uzun bir aradan sonra melix le yaptık takasıvereliniortakBvl ve Paris Hilton'a karşılık Lolita'yı aldım sıra geldi hypnotiğehihoyyyt

lolıtammmmmmmmmmmmmmmm canım lolıtammm gıdıorr şaka bı yanada sımdıden hayırlı olsun gule gule fıslatırsın deydeyycım csnm benım

bunlar da kalan parfümlerimkaydirigubbakcemile2

Pink Sugar edt
Britney spears fantasy edp
Escada Magnetism edp
Chanel Chance edp

kızlar yok mu takas isteyen
divine sensual %70i duruyo
hot courage 15ml kadr var
lolita jempicka 15 ml kadar

bayan erkek parfümü vaye kullanılmamış kozmetikle değişim kabulllllllkaydirigubbakcemile2

disiyengeç lolita lempicka'nı bunlardan biriyle takas yapabilirmiyiz??

avon be kissable yarısından fazla duruyor. hoş bi çiçek kokusu.. kozmetikle de değişebiliriz :))

lush saç rengini 2-3 ton açan papatya özlü katı şampuan. %100 doğal. (yepyeni poşetinde)
avon tüy görüntüsünü engelleyici, pürüzsüzleştirici vücut kremi (yarısından fazlası duruyor)

disiyengeç lolita lempicka'nı bunlardan biriyle takas yapabilirmiyiz??

canım karınca yağları ile takas yapabilirz. sahta falan değildir deme suriyeden geldiğine gçreyerimseniben

X