Kuzenimin terbiyesizliği

Çok yüz göz olmuşsunuz sanki
Benim ne kuzenlerim ne de bir başkası bana bu şekilde davranamaz

Peeves Peeves neden eksilediniz? Normalde sormam boyle şeyleri ama benle ayni seyleri yazanlara eksi vermeyip tek bana verince garip geldi.

Peeves Peeves neden eksilediniz? Normalde sormam boyle şeyleri ama benle ayni seyleri yazanlara eksi vermeyip tek bana verince garip geldi.
Okudugunuzu anlamadiginizi dusundum. Krakeri kizin elinden almamislar tam tersi kiz kucuk cocugun elinden almis. Bes liralik birseyin pesinede dusulmemis ihtiyac olmus sorulmus anneside alirsin demis bence gayet normal sizin anormal bulmanizi da begenmedim. Kavga ciksin istemek felan normal bir insan olsa bunlardan kavga cikarilmaz sonucta. Bu kizla ben olsam hic gorusmem geldiginde bahane bulur disari felan kacarim oyle bir tip.

Okudugunuzu anlamadiginizi dusundum. Krakeri kizin elinden almamislar tam tersi kiz kucuk cocugun elinden almis. Bes liralik birseyin pesinede dusulmemis ihtiyac olmus sorulmus anneside alirsin demis bence gayet normal sizin anormal bulmanizi da begenmedim. Kavga ciksin istemek felan normal bir insan olsa bunlardan kavga cikarilmaz sonucta. Bu kizla ben olsam hic gorusmem geldiginde bahane bulur disari felan kacarim oyle bir tip.
Benim yazdigimi hic ama hic anlamamissiniz ki, insan kuzenini tanir huyunu suyunu boyle delilikleri oldugunu bilir, niye muhatap oldunuz diye sordum ozetle.

Yani okudugumu anlamamis degilim, kuzen hic normal degil ama konu sahibi ve annesi de hic saglikli kimseler degiller lafimin arkasindayim.

Benim yazdigimi hic ama hic anlamamissiniz ki, insan kuzenini tanir huyunu suyunu boyle delilikleri oldugunu bilir, niye muhatap oldunuz diye sordum ozetle.

Yani okudugumu anlamamis degilim, kuzen hic normal degil ama konu sahibi ve annesi de hic saglikli kimseler degiller lafimin arkasindayim.
Iyi lafinizin arkasinda durun ben begenmedim. Bana gore boyle degil. Durup size aciklamasinida yaptim. Uzatmayalim.

Iyi lafinizin arkasinda durun ben begenmedim. Bana gore boyle degil. Durup size aciklamasinida yaptim. Uzatmayalim.
Tabiki begenmeyebilirsiniz. Ben sadece benle ayni seyleri yazanlara eksi atmayip bana atmaniza sasirdim ve haklı olarak sordum. Iyi gunler

Madem kaç paralık şey kabın peşine ne diye düştünüz gidin alın yenisini bir daha vermeyin olsun bitsin.sorunlu diyorsunuz zaten daha ne ardını arkasını soruyorsunuz ki.verdiyseniz geri gelmediyse profilde buysa ben olsam hiç lafını etmem yani.çocuğa gelince herkesten para istenmez bunu önce bir öğretin çok yanlış bir davranış,size sevimli gelen şeyler başkasına itici geliyor.kadın sorunlu diyorsunuz param yok diye çıldırmış orada hala ne 20-30 liranda mı yok diyorsunuz kadına?sorunluysa mesafeli olun ona göre görüşün sorunlu diye tabir ettiğiniz insandan normal davranış beklemek mantıklı değil.

Madem kaç paralık şey kabın peşine ne diye düştünüz gidin alın yenisini bir daha vermeyin olsun bitsin.sorunlu diyorsunuz zaten daha ne ardını arkasını soruyorsunuz ki.verdiyseniz geri gelmediyse profilde buysa ben olsam hiç lafını etmem yani.çocuğa gelince herkesten para istenmez bunu önce bir öğretin çok yanlış bir davranış,size sevimli gelen şeyler başkasına itici geliyor.kadın sorunlu diyorsunuz param yok diye çıldırmış orada hala ne 20-30 liranda mı yok diyorsunuz kadına?sorunluysa mesafeli olun ona göre görüşün sorunlu diye tabir ettiğiniz insandan normal davranış beklemek mantıklı değil.
Evet, çocuğu çok kötü alıştırmışlar. Başka ailede o çocuğa görgüsüz büyütülmüş denilirdi.

Evet, çocuğu çok kötü alıştırmışlar. Başka ailede o çocuğa görgüsüz büyütülmüş denilirdi.
Aileler kendilerine sevimli gelen şeyleri dışarıdaki insanların da sevimli bulacağını düşünüp gülüp geçiyor.mesela teyzemin küçük kızı var ilkokulda herşeyi herkesten ister hiç utanma çekinme yok geçen annemden bütün sınıfa meyve suyu almasını istemiş annemde haliyle ne alaka demiş yani ki annemi gördüğü yok ayda yılda bir.biz kimseden birşey istenmez şeklinde büyütüldük insanlar sorsa bile istemezdik birşey.bu kadar fazla rahatlık ben hoş bulmuyorum büyük ihtimalle kadında sinir oldu ondan zaten normal bir insan değil saçma tepkiler vermiş.zaten param yok diyen insana yuh şu kadarında mı yok denmez yani.

Asalaklığı tercih etmiş kendisi. Yoksa bu yaşa kadar böyle gelmesi çok saçma.

Engelleyin, görüşmeyin. Bayramda seyranda görüşseniz yeter.

Ben görüşmemeye çalışıyorum ama bu seferde sürekli arayıp msj atarak beni rahatsız ediyor
Telefonlarına çıkmayın. Mesajlarına geç dönün ve kısa cevaplar verin sorarsa da çok yoğunum diyin, en fazla nereye kadar zorlayabilir. Bir yerden sonra vazgeçer

Sizin eşyanızı iade etseydi iyi olurmuş tabi ama atmış gitmiş yani, huyu da değişik diyorsunuz. Keşke baştan vermeseydiniz. Hala neden yenisini al diye yüz göz oluyorsunuz anlamıyorum.

Kraker meselesini uyuzluğuna yaptığını düşünüyorum çünkü o da sizden haz etmiyor bence. Çocuğun para istemesi kadının çocuğun elinden krakeri çekip alması kadar itici ayrıca. O çocuk elbet bilemez ama siz de 20 liranda mı yok vs diyerek çocuğu desteklemişsiniz. Karşılıklı birbirinizi sevmiyorsunuz kısaca, olabildiğince uzak durun birbirinizden derim.​

Olabilir kalabalık bir ortamda da çünkü sürekli ilgi çekmeye çalışıyor nisanımda eşimle dans ederken birden ağlamaya başladı misal bu daha küçücüktu benim elimde büyüdü diye ki aramızda da 3 Yaş var.
Normalde de kalabalık bir ortama girdiğimizde kusma taklidi yapar koşarak lavobaya gider kusucam diye gibi gibi daha bir çok şeyi var
Madem huyunu biliyorsunuz vereceği tepkileride biliyorsunuz alt tarafı bir boya kabı ben olsam hiç geri aramazdim ..çirkinlik yapacagi belli çünkü .yanlız 20 TL'den mi yok denilmez kimseye yoksa yoktur vermeyedebilir bunu söyleyerek daha çok kiskirtmissiniz ...dediğim gibi madem normal değil konuları bu kadar büyütmeye gerek yok çok muhattap olmayin

Dandik bir kabı 5-6 ay sonra geri istemek,annenizin şaka(!) olarak yenisini alırsın demesi bence çok daha anormal.

Plastik boya kabı, düdük,kraker...Alakasız her şeyi bi solukta peşpeşe siralayınca evet çok sorunlu gösterebildiniz kuzeni.Ee görüşmeyin o zaman.

Bir boya kabı meselesinden nerelere gelmiş durum! Konunuzu anlamak için tekrar okudum, bir değil birden çok anormallik olduğuna emin oldum.
Onun aldığı eşyayı geri vermemesi mi, sizin 6 ay sonra boya kabını hatırlamanız mı, kuzeninizin çocuğun elinden krakeri alıp yemesi mi hangisine şaşayım bilemedim. Bence bir daha onunla eşyalarınızı da paylaşmayın, maddi-manevi destek de olmayın. Akrabadır, belki yakın oturuyorsunuzdur, nasıl olacak bilmiyorum ama mümkünse hayatınızdan da çıkarın. Kolaylıklar dilerim.

Boya almaya parası var ama haspam. Kap mı alamıyor boyalar kaç para olmuş 100- 200 TL küsür. Ben olsam muhattap olmam pek.

Dandik bir kabı 5-6 ay sonra geri istemek,annenizin şaka(!) olarak yenisini alırsın demesi bence çok daha anormal.

Plastik boya kabı, düdük,kraker...Alakasız her şeyi bi solukta peşpeşe siralayınca evet çok sorunlu gösterebildiniz kuzeni.Ee görüşmeyin o zaman.
Ne yapalım ya her yaptığına susalım mı sustukça zaten böyle oldu iyice arsızlaştı ve zaten görüşmemeye çalışıyorum ama annemlere gelince illaki görüyorum ayni binadayiz bana ayak üstü gördüğünde bile makyaj malzemelerini ortak kullanalım senin çok var diye teklifte bulunuyor.

X