Popüler Konu Lahana Çorbası Diyeti Deneyimlerimiz

Afiyet olsunn umarım güzel sonuçlar alırsın canımcım a.s.

ayrıca yanlışınız var bacular su, şekersiz içecekler kesinlikle içilebilir yerimseniben

merhaba arkadaşlar..bende bu diyete başladım bugun 3. gün biticek hayatımda ilk defa diyet yapıyorum desem yalan olmaz 56 kıloydum 65 kıloyum suan boyum 171 delırıcem hıc bır kıyafetım olmuyor..yaa inşallah kilo veririm bu diyetle arada kaçamaklar yapıyorum haftada 3 kilo versem yetcek..60 kıloya bı dussem sonra saglıklı bı sekılde kılo verıcem sporda yapıyorum ama 5 kıloyu bu dıyetle verebılırmıyım bılmıyorum:KK43:

hiç sorma yaa bugun spor salonunda tartılmamak ıcın zor tuttum kendımı:) yarın tartılıcam yada tam bı hafta olunca..yaa aclıktan olmek uzereyım bu arada genelde cok yemek yerdım ben saat kac olursa olsun farketmez sımdı cok zor geldı bu dıyet:) sen kac kılo vermek ıstıyorsun

yaa laha çorbasıyla 2 kilo verıyım benım ıcın yeterlii uzun zamandır kılo veremıyorum pek dıkkat etmıyorum acıkcası lahanayla verirsem azim gelecek en azından ama hedefim 55 olmak,,yarin baslıyorum corbama ınsallahh bırakmam :mymeka:sporoda gıdıyormussun kesın bayagı kılo verırsın bak bende merak ettım sımdıCADIARZU

bu arada profilinde gayet hos gozukuyosun bence ama önemli olan insanın kendını mutlu hıssetmesı

profıldekı resımde 56 kılo falandım..benımde amacım 54 55 olmak..4 gun sonra kac kılo verdıgımı yazıcam haftada ıkı uc kılo versem bu dıyetle benım ıcın super daha fazlası ıstemem..aslında ben ayda ıkı uc kılo verıp yaza kadar duzenlı zayıflamak ıstıyordum ama 10 kılo gozume cok gelıyor bes kılo versem motıve olcam sonra yavas yavas zayıflarım yaza kadar..senın ıcın yarın zor bır gun olabilir ama pes etme sakın:)

canım bende bugun aksam corbamı pısırdımm yarın baslıyorumm sabah tartılıp tam sonucumu yazcamm birlikte yapıp birbirmize gaz verelim oldumuu bırakmak ıstemıyorum cunkuyasakkelime

sen kaç kılosunn kaç kıloyla basladın dıyete

70 canım yaa 10 kilo vermek istiyommm
bugün ilk kez içtimm tadıı güzel limon sıktımm benn
etkisinidee görmeye başladımm:lepi:

Ben de bugün itibariyle başlıyorum hadi hayırlısı :-) Ayrıca tatilde evdeydim tv de zap yaparken nur ertükün programına rastladım o da şey yapıyormuş lahanayı kaynatıp direk bardakla suyunu içiyorumuş kilo vermiş öyle dedi..Ben hem çorbasını içcem hem de bunu yapcam..br de yeşil çay içiyorum ender saraç a sormuştum yeşil çayın zayıflatıcı etkisi var demişti bunları yaparak zaafiyet geçirmem inşallah birden 5 kilo versem yeter hatta 4 :-) hadi kazamız mübarek olsun :KK70:

benim bugun 4. günüm nasıl dayandım kendıme sasıyorum hala..bende lahananın suyunu ıceyım belkı daha etkısı olur ve bıtkı cayları cok ıgrenc kokuyor üçü birden biraz agır gelebilir:)

Çorbam pişiyor lahana kokusunu bastırsın diye baharat kattım çok yaratıcıyım :p :p

Bööö direk iştahımı kesti bir tabak çorba o kadar da baharat katmıştım oysa :S neyse içelim bakalm 1 hafta işe yarıcak mı yaramalı yaa :S:S

arkadaslar bugun tartıldım 4. günümdü vee 2 kilo vermişim inanamıyorum yaa 63 um artık walla cok mutluyum:) 7. günün sonunda ne kadar vermişim yazıcam 4 kilodan fazla vermek ıstemıyorum haftada 3 versem bıle cok iyi bakalım..

hiçbir kıyafetim olmamaya başladı mecbur içiyorum:) bu arada ben kereviz koymadım

süper canım :nazar:kac bardak yada kase ıcıyosun canım gunde?kaçamak yaptıgın olmusmuydu?
ben bıraz kerevız yapraklarından koydum corbanın tadını bıraz agırlastırdı sankı ama bardakla ıcıyorumm hopp nefes almadan

ya ilk gün biraz kacamak yaptım aksam yemegınde patates kavurması falan yedım bıde her gun bır tane halley yedim regl dönemimdi yemezsem duramazdım:) günde 4 5 tabak içiyorum çorba tadını aslında begendım ama içe içe artık bıktım birazdan yine içicem ama hiç canım istemiyor bide annem sevdigim yemekleri yapmış belki yerim diye üzülüyor kadın günlerdir yemiyorum bişey:) ama hırs yaptım yemicem bide bugun kilo verdigimi görünce iyice gaza geldim:) inşallah sende verirsin sabret benim için ilk gün çok zor geçti hiç alışık degilim az yemege bide böyle ekmeksiz falan ölüm gibiydi spor yaparken bayılcak gibi oldum ama bugun alıstıgımı hissediyorum artık..

arkadaslar bugun tartıldım 4. günümdü vee 2 kilo vermişim inanamıyorum yaa 63 um artık walla cok mutluyum:) 7. günün sonunda ne kadar vermişim yazıcam 4 kilodan fazla vermek ıstemıyorum haftada 3 versem bıle cok iyi bakalım..

corbanın tadı guzel demıssın..:uhm:
nasıl yaptın kı..:sm_confused:
lahanaları blendırdan mı gecırdın..
posasını attınmı ?benneyaptımki
neler koydun ıcıne..
amma soru sordum heedelikafadulden

corbanın tadı guzel demıssın..:uhm:
nasıl yaptın kı..:sm_confused:
lahanaları blendırdan mı gecırdın..
posasını attınmı ?benneyaptımki
neler koydun ıcıne..
amma soru sordum heedelikafadulden

:)lahana 1 havuc 4 sogan maydanoz iki tane tavuk bulyon sarımsak ve az karabiber bunları kaynattım tencerede sonra blendırdan gecırdım gayet güzel geldi tadı bikaç gün ama bugün içerken zorlanmaya başladım o da sürekli içtigimden

ben yaptımm çorbamıı lahan kereviz kırmızı etli biber
bir demet maydanoz kuru soğan
koydumm
bakalımm etkisinii ne zamann görcezz bugün itibariyle başladım içmeye bol limon sıkıyorumm içerkenn ayrıca tadınıdaa çok beğendimm benn

kankii tadını nasıl begendın yaa..:nazar:
sen nasıl yaptın tum asamalarını annat bakıyım bı..ayrıca ben kerevızsız yapıcam mecbur..
yarın lahana alıp baslıycam bende..kaydirigubbakcemile5
blendırdan mı gecırdın..yoksa suzup posasını attın mı:uhm:

:)lahana 1 havuc 4 sogan maydanoz iki tane tavuk bulyon sarımsak ve az karabiber bunları kaynattım tencerede sonra blendırdan gecırdım gayet güzel geldi tadı bikaç gün ama bugün içerken zorlanmaya başladım o da sürekli içtigimden

kuru sogan mı koydun taze sogan mı..:nazar:
butun lahana mı kullanıyorsunuz cok fazla olmuyor mu ozaman...:sm_confused:
ben kocaman bır lahananın 1/4 ını yapmıstım ılk yapısımda..kaydirigubbakcemile3

kuru sogan mı koydun taze sogan mı..:nazar:
butun lahana mı kullanıyorsunuz cok fazla olmuyor mu ozaman...:sm_confused:
ben kocaman bır lahananın 1/4 ını yapmıstım ılk yapısımda..kaydirigubbakcemile3

kuru sogan koydum..bende büyük bir lahananın yarısını koydum amaç zaten lahananın çok olması degil mi esas etki onun sayesinde..bu dördüncü günüm agzıma bir parca ekmek almadım şaka gibi..

X