Popüler Konu Lahana Çorbası Diyeti Deneyimlerimiz

bende deniycemm
amaa lahanayıı ve kerevizi tek yapsak olmazmıı
yanii hepsinii kullanmakk şartmıı

ben ,lahana havuç domates ve biber bide içerisine hazır çorba ekliyorum.yiyeceğim zamanda pul biberi , nane ve limon ekliyorum

bende deniycemm
amaa lahanayıı ve kerevizi tek yapsak olmazmıı
yanii hepsinii kullanmakk şartmıı

ben kereviz hariç herseyden koyuorum içine sonra blendırdan geciorum bi güzel daa raat tüketiorum..:CüvCüv::enbuyukkk:

önemli olan lahana sanırımm diğerlerii renk ve tatlandırıcıı gibi bişiyy
en kısa zamandaa uygulıycamm
1 ay kullansamm yeterr banaa
teşekkürlerrr

bende bugun basladim bu corbaya.gecen sene yapmistim iki kilo vermistim,ama sonra tekrar geri aldim.bu sefer oyle olmasini istemiyorum.tadi cok kotu degil aslinda ama hergun yenince bikiyo insan.
en az 10 kilo vermem lazim

kızlar ben 3 haftadır düzenli hergün lahana tüketiyorum yemeğini çiğini yiyorum çok yemek yememe rağmen 1 kilo daha vermişim önemli olan lahanayı yemek bence

kızlar merak ediyorum ben de kereviz kullanmayıp bu çorbayı tüketen ve kilo veren var mı acil cevap

kızlar ben 3 haftadır düzenli hergün lahana tüketiyorum yemeğini çiğini yiyorum çok yemek yememe rağmen 1 kilo daha vermişim önemli olan lahanayı yemek bence

ben corbasını denedim.. ama hayatımda hiç bişiden bu kdar midem bulanmadı yemin ederim.. ama gaz yapmıyo mu lahana ya:S

bayanlar ben çorba yaptım ama kereviz koymadım, bunu etkisi nedir aceba , boşunamı içtim yoksa

editoryalcım :) bende kereviz eklemiyorum ama burada bulamadığım için yoksa eklerdim.boşuna içtiğini düşünme ben çok faydasını gördüm inşallah yarında kaç kilo verdiğimi öğrenebilecem:)

İÇECEKLER: SU, ŞEKERSİZ ÇAY, KAHVE, TATLANDIRILMAMIŞ MEYVE SUYU, YAĞSIZ
SÜT
su içilmeyecekmişş acabaa nedenn
bu çorbayı içerkenn suu içenn varmıı

SÜT
su içilmeyecekmişş acabaa nedenn
bu çorbayı içerkenn suu içenn varmıı

onlar ıcılebılcek olanlar..:içelim:
yanlısın vardelikafadulden

KESİNLİKLE TÜKETİLMEYECEKLER: EKMEK, ALKOL, KARBANATLI YİYECEKLER
(DİETLER
DAHİL)
SÜT
kesinliklee tüketilmeyeceklerinn arkasında yazıncaa kafamm karıtıı kankaa

(DİETLER
DAHİL)
SÜT
kesinliklee tüketilmeyeceklerinn arkasında yazıncaa kafamm karıtıı kankaa

kız su içmesek nalları dikeriz ya=)

(DİETLER
DAHİL)
SÜT

bence cümle arasında belitmeyi unutmuşlar.baksanıza içecekler son derece mantıklı diet içecekleri.diğerlerini geçtik hadi. su olmadna olurmu.hem okuduğum kadarıyla çorbayı içerken bol bol su için denmiyormuydu

ben yaptımm çorbamıı lahan kereviz kırmızı etli biber
bir demet maydanoz kuru soğan
koydumm
bakalımm etkisinii ne zamann görcezz bugün itibariyle başladım içmeye bol limon sıkıyorumm içerkenn ayrıca tadınıdaa çok beğendimm benn

X