Popüler Konu Lahana Çorbası Diyeti Deneyimlerimiz

acaba bu corbayı bende yapsam bebek ıcın doktorum ılaclar verdı sakıncallı olabılırmı?

Ben de yarın başlayacağım bu çorbaya. Bu akşam tartıldım 70.6 kg olmuşum. Ne kadar yersem yiyeyim hayarım boyunca 65 üstüne çıkmamıştım.

canım ben 3 yıl önce yapmıştım 5gün 3kg kadar vermiştim, vucudum çok değişmişti yıllardırkendimi bu kadar göbeksiz görmemiştim.spor da yapmıştım .uzun süre de geriye almadım. ama dikkat edilmezse hızlı verildiği için alınır. benim hedefim 50 olmak.. dün de evdeydim durup durup spor yaptım ben göbeğimden rahatsızım mekik çektim, çok etkiliyor.dün ilk günümdü ilk gün biraz halsiz bırakıyor. 2. gün daha iyiyim. kararlıyım 7 gün yapacağım, eşim de çok destek oluyo.boyum kısa 158 kilom dün 58.7 idim bugün 57.9 dum bakalım 1 hafta sonra ne olacak.3 litre su içiyorum, elma sirkeli su içiyorum, kahve de içiyorum ben..hadi başla ve sık sık gir de birbirimize destek olalım..

acaba bu corbayı bende yapsam bebek ıcın doktorum ılaclar verdı sakıncallı olabılırmı?

canım hamileysen yapma. emziriyorsan bilemeiyorum açıkçası. ama kendin için hap kullanmayı etkilemediği söyleniyor..şimdiye kadar ne kadar dikkat etsem de , başka diyet denesem de bu diyet kadar başarılı olamadım ben
çorbanın tadı tahmininizden daha kötü. ben iyice blandırdan geçirdim bardakla içiyorum.hemen bitiyor kolay oluyo.. önceden ılık iyiordum am biraz kokuyordu, bu sabah soğuk olara üzerine de limon sıktım hiç kokmadı içimi kolay oldu, yanında elma dilimi patates yaptım , kırmızı biber közledim oohh çok doydum sporumu da yapacağım, suyumu da içiyorum.akşamada kabaklı patlıcanlı domatesli biberli fırında azcık zeytinyağlı kızartma yapacağım.iyi gidiyorum ben ..umarım sen de katılırsın

arkadaşlar çorbaya başlayalı 3 gün oldu. 2 kg. verdim. daha önce dikkat ederek 2 ayda 2 kg. vermiştim tavsiye ederim. yorgunluk halsizlik de yapmıyo. sadece içerken zorlanıyosunuz sonra alışıyosunuz.

gerçekten çok hızlı kilo verdiriyo 1 haftada 71 den 66 ya düşmüştüm yürüyüşle beraber çok kötü bir tadı olduğu kesin ama hızlı kilo vermede çok başarılı ayrıca verilen bu kiloları diyeti bırakınca öyle hemen almıyosunuz bağırsaklarımı
çok çalıştırmadı benim bide o çalışsa kesin daha çok verirdim
insana eziyet gibi geldiği ve moral motivasyonu lezzetsiliğinden dolayı düşürdüğü kesin ancak tartıya çıkınca dünyanın en mutlu insanı oluveriyosunuz

şimdiye kadar biçok diyet denedim. ama bu çok enteresan bi deneyimdi. ilk gün iyiydi ama sonra tansyonum nasıl düştüyse yere yapışmışım hatırlamıyorum, gözümü acilde açtım :) kusma tahlil serum vs... neden dokunduysa.. çok idrara çıkartıyor ve sanırsam vücut susuz ve mineralsiz kalıyor.

şimdiye kadar biçok diyet denedim. ama bu çok enteresan bi deneyimdi. ilk gün iyiydi ama sonra tansyonum nasıl düştüyse yere yapışmışım hatırlamıyorum, gözümü acilde açtım :) kusma tahlil serum vs... neden dokunduysa.. çok idrara çıkartıyor ve sanırsam vücut susuz ve mineralsiz kalıyor.

boy ve kilo ölçülerinizi ögrenebilirmiyiz???
benim arkadasimda benden bir gün önce basladi bu diyete..
ilk gün zar zor geçti ikinci günü kan kusmaya basladi...
arkadasimin zaten böyle bir rejime ihtiyaci yoktu, kalçalarindan sikayet ediyor sürekli ama göz isirtan bir rahatsizlik degildi!!
ben bunu aslinda vücudundaki yag oranina bagliyorum , çünkü bilindigi üzere kereviz yag yakar ve vücutta fazlalik olupta yakamadigi yag yoksa tansiyon gibi rahatsizliklara neden olur...
tabii tibbi bi teshis degil sadece ben böyle düsünüyorum...

boy ve kilo ölçülerinizi ögrenebilirmiyiz???
benim arkadasimda benden bir gün önce basladi bu diyete..
ilk gün zar zor geçti ikinci günü kan kusmaya basladi...
arkadasimin zaten böyle bir rejime ihtiyaci yoktu, kalçalarindan sikayet ediyor sürekli ama göz isirtan bir rahatsizlik degildi!!
ben bunu aslinda vücudundaki yag oranina bagliyorum , çünkü bilindigi üzere kereviz yag yakar ve vücutta fazlalik olupta yakamadigi yag yoksa tansiyon gibi rahatsizliklara neden olur...
tabii tibbi bi teshis degil sadece ben böyle düsünüyorum...

1.65cm boy, 65 kg ağırlıkla yaptım

Selam kizlar daha önce bu diyeti denemiş ve sonuc almış biri olarak lahanamı aldım ve yrn tekrar başlıyorum
Suan 69 kiloyum kac kilo verirsem vereyim farketmez kar kardir:))
63,5 la hamile kalmıştım inşallah inerim tekrar 50li kilolara

Selam kizlar daha önce bu diyeti denemiş ve sonuc almış biri olarak lahanamı aldım ve yrn tekrar başlıyorum
Suan 69 kiloyum kac kilo verirsem vereyim farketmez kar kardir:))
63,5 la hamile kalmıştım inşallah inerim tekrar 50li kilolara

Ben de yarın sabah başlamayı düşünüyordum. Süper denk geldin :)

tüm gün sadece lahana çorbası mı içiliyor kızlar bu diyette nasıl yapcaz ilk sayfada birşey yazmıyo

ilk günüm süper geçti....
3 kere 2 şer kepçe çorbamı içtim 2 elma yedim boll su ve fundayla biberiyeyi kaynatıp suyunu içtim...
wc den çıkamıyorum inş.sonuçlarım olumlu olur kızlar yok mu bana eşlik edenn..........

ilk günüm süper geçti....
3 kere 2 şer kepçe çorbamı içtim 2 elma yedim boll su ve fundayla biberiyeyi kaynatıp suyunu içtim...
wc den çıkamıyorum inş.sonuçlarım olumlu olur kızlar yok mu bana eşlik edenn..........

:KK43: çorba hazır ama iradesizliğim max seviyede biri beni durdursunnn. yarından ıtıbaren eslık edıyorum sana

:KK43: çorba hazır ama iradesizliğim max seviyede biri beni durdursunnn. yarından ıtıbaren eslık edıyorum sana

hadi canım yaaa aynadaki yansımanı hayal et valla çokk işe yarıyo pantalonlarım bgn bile farkettii...
hadi kendine gel katıl bana altı üstü 5-7 gün sana bağlı ama 5 günde geçen yaptığımda 4 kilom gitmişti...
evt çokkk iğrençç çorbanın tadı ama içince geçiyo gidiyo
bggn neler yaptığımı yaziim kısaca bende buarada;
sabah 10buçukda 2 kepçe çorbamdan içtim üzerine biberiye ve funda kaynatıp suyunu içtim koca bi bardak ve boll suu
arada salatalık yiyorum bgn acıktıkça ve boll su tabii...
şimdi yine öğlen öğünümü içtim 2 kepçe :KK43:
kaldı bi akşam 2 kepçe sora eçsin günler gitsin kilolar yrn 3.günüm az kaldı çokkk azz...........

hadi canım yaaa aynadaki yansımanı hayal et valla çokk işe yarıyo pantalonlarım bgn bile farkettii...
hadi kendine gel katıl bana altı üstü 5-7 gün sana bağlı ama 5 günde geçen yaptığımda 4 kilom gitmişti...
evt çokkk iğrençç çorbanın tadı ama içince geçiyo gidiyo
bggn neler yaptığımı yaziim kısaca bende buarada;
sabah 10buçukda 2 kepçe çorbamdan içtim üzerine biberiye ve funda kaynatıp suyunu içtim koca bi bardak ve boll suu
arada salatalık yiyorum bgn acıktıkça ve boll su tabii...
şimdi yine öğlen öğünümü içtim 2 kepçe :KK43:
kaldı bi akşam 2 kepçe sora eçsin günler gitsin kilolar yrn 3.günüm az kaldı çokkk azz...........

haklısın da tekliflere hayır dıyemıyorum ya cok ac gozluyum valla bu aralar. corba ıctım bugun bolca ama baska seyler de yedım :KK43: ama cok az. bu arada ben seevıyorm bu corbayı sadece yapmaya usenıyrm =) gayet guzel oluyor benım yaptıgımın tadı.

haklısın da tekliflere hayır dıyemıyorum ya cok ac gozluyum valla bu aralar. corba ıctım bugun bolca ama baska seyler de yedım :KK43: ama cok az. bu arada ben seevıyorm bu corbayı sadece yapmaya usenıyrm =) gayet guzel oluyor benım yaptıgımın tadı.

nasıl canımm yaa ben iğreniyorum kusuyorum resmen sen tadını beğendiğin halde mi yapmıyosun...
bak şimdi çok kızdım bide benim gibi zorla içsen napcann kuzum yaaa
neysee 3.günüde yiyorum yarıya geldik az sonra öğlen öğününü içicem meyve ve sebzeye devam ve tabii bol su.....

X