Popüler Konu Lahana Çorbası Diyeti Deneyimlerimiz

Arkadaşlar merhaba ben bu diyete bugün başlıyorum:)) Çorbayı koydum pişiyor şuan, Gerçi öğlen oldu ama henüz sadece 2 elma yedim, geri kalan zamandada çorbadan içeceğim...bir kısmınız iğrenç demiş, yaparken çok güzel olucak hava verdi bana malzemeler :KK56::) umarım öyle olurr 60 Kg deyim.. hedefim 52-53 :KK55:

AA birde bir sorum var.. bir düdüklü hemen hemen doldu :KK70: bu çorba kaç gün gider? sanki 5 günlük oldu gibi bişey :S birde her gün soğukmu içtiniz?

Arkadaşlar merhaba ben bu diyete bugün başlıyorum:)) Çorbayı koydum pişiyor şuan, Gerçi öğlen oldu ama henüz sadece 2 elma yedim, geri kalan zamandada çorbadan içeceğim...bir kısmınız iğrenç demiş, yaparken çok güzel olucak hava verdi bana malzemeler :KK56::) umarım öyle olurr 60 Kg deyim.. hedefim 52-53 :KK55:

AA birde bir sorum var.. bir düdüklü hemen hemen doldu :KK70: bu çorba kaç gün gider? sanki 5 günlük oldu gibi bişey :S birde her gün soğukmu içtiniz?

canım selam bu çorbayı daha önce denemiş 5 günde 4 kilo vermiş biri olarak şimdi tekrar yapıyorum ve 3.günüm...
ben düdüklüde dediğin gibi ağzına kadar dolu yapıyorum ve tüm diyet boyu yetiyo 5 gün yapmıştım hatta kalmıştı dökmüştüm ama bu kez daha çok içiyorum sanırım yarıyı gördüm :KK70:
çorba bence gerçekten iğrenççç hatta iğrenç ötesi belkide ben lahanadan ve kerevizden nefret ettiğim için bilmiyorum ama yinede hiç kaçamaksız devam ediyorum bgn 3.günüm hoşgeldin bana arkadaş olmaya :))
son anda gördüm sorunu geçen yaptığımda sıcak içiodum ısıtıp ama ozaman daha çok kokuyo şimdi oda sıcaklığında soğuğa yakın içiyorum cnm :KK66:

Son düzenleme:
Çok teşekkürler cevap için... Çorba bitti, fakat içidekiiler parça parça duruyor.. Böyle mi olması gerekiyordu?? Çekme makinam bozulduu böyle olurmu acabaa ??

bgn itibariyle bende basladim.. hadi kizlar hepimize kolay gelsin.. motivasyonumuz tavan etsin isterdim maalesef yastayiz hepimizin basi sagolsun..

Ve bende çekip püre gibi yaptım..yeşil püre oldu.... Bugün toplam 4 bardak içtim..Artık içebilceğimi sanmıyorum bugün:KK50: 3 elma 1 tam dilim kavun yedim. Çay felan içemedim ne olduysa hiç birşey canım istemiyor :S

biri bana bu çorbanın tarifini verebilir mi acaba ??
ben de baslamak istiyorum. pantolonlarıma sıgmıyorum artık yaa :KK43:( şaka gibi

merhaba kızlar bende 2 gündür uyguluyorum yaa ben çok severek çiyorum:KK70:DD anlamadım ben bu işi bendemi bir terslik varr ama 1 hafta hergün anyı şeyleri yemek biraz düşündürüyor beni:d

merhaba kızlar bende 2 gündür uyguluyorum yaa ben çok severek çiyorum:KK70:DD anlamadım ben bu işi bendemi bir terslik varr ama 1 hafta hergün anyı şeyleri yemek biraz düşündürüyor beni:d

mihrace 65 ten 61.5 a inmişsin maşşallahh. ne kadar sürede nasıl verdin ???

selam kızlar 4.günüm son sürat devam ediyorum sabah çorbamı içtim 2 kepçe 1 muz yedim ve biberiye funda çayımı elime alıp size yazıyorum kaldıııı 1 yada amacıma ulaşmadıysam son 3 günüm....

İlk Günün sonunda 700 gram kaybetmişim...59.3 oldum. Bu çorbayı ne kadar içerseniz okadar çok veriyorsunuz yazılmış gerçekten de öylemi ? bir günde 3 en fazla 4 bardağı geçebileceğimi sanmıyorum.. :KK50: bende tadını çok sevmedim, yinede devam edeceğim...

selam kızlar 4.günüm son sürat devam ediyorum sabah çorbamı içtim 2 kepçe 1 muz yedim ve biberiye funda çayımı elime alıp size yazıyorum kaldıııı 1 yada amacıma ulaşmadıysam son 3 günüm....

Bende 1 salatalık 1 domates yedim 1 bardak çorba yanında...benim bardak 3.5 kepçe alıyor zar zor içtim vallahi..limon katsak olur mu acaba ?

Bende 1 salatalık 1 domates yedim 1 bardak çorba yanında...benim bardak 3.5 kepçe alıyor zar zor içtim vallahi..limon katsak olur mu acaba ?

limon katabilirsin limonsu tadla içmek daha kolay olur
ayrica kavun yeme halsiz hissetmedigin sürece çünkü kavun sekerli bir meyvedir o yüzden ilk 3 gün yememeye özen göster...

evet canım limon sıkabilirsin hem kokusunu alıyo hemde tadını biraz daha güzelleştiriyo...
ama yinede berbattt :KK70: ben şuan sütümü içiyorum yine bi akşam 2 kepçe çorbam kaldı onu da atlatiim bgn de bitiyo.......

Birde limonla deneyeceğim..toplam iki kupa içtim bugün... patlıcan patlatıyorum domatesle onu yiycem, olur sanırım 2. gün için..birde, Bu çorba hemen bozulmaz dimi ?? ya benim 2 cam tencereye koydum baya var... Dün soğuyunca dolaba koydum, ordan alıp alıp içiyorum soğuk...Umarım hemen bozulmazz annem bozulur bu hemen diyor :s

Şimdi eski mesajları okudum.. 2. gün de mi meyve günüydüüü :KK43:( yaa ben 2.gün nedense sebze günü oalrak algıladım..3.günde meyve sebze... çok bişey fark etmezz umarımm :s

VallA ben Pazartesi yaptım hala da aynı çorbayı yiyorum
Bozulma fln yok yani
Buarada canım 2.gün sebze gunu doğru yapmissin yrn da sebze meyve gunün :KK66:

Bugün Sabah Bir 300 Gram daha gitmiş.. Düne göre az, fakaat sanırım bugün itibarıyla tuvalet sorunu yaşıycam gibi geliyor :S çıkamadım henüz..bitki çayıda içiyorum ama olmadı...

VallA ben Pazartesi yaptım hala da aynı çorbayı yiyorum
Bozulma fln yok yani
Buarada canım 2.gün sebze gunu doğru yapmissin yrn da sebze meyve gunün :KK66:

Merhaba canım, hayırlı cumalar :) Nasıl gidiyor ? günde Kaç Bardak içebiliyorsun sen? Ben dün de 4 bardak içebildim sadece...bugün kilo kaybım 300 gram oldu sadece...meyve sebze günündeyim ..

aslında günde kaç bardak içmek gerekiyomuş

keşke 1 ya da 2 bardak olsa günde, ben kendimi 4 bardak içeceğim diye şartlandırıyorum 3 gündür...zar zor içiyorum ... En başta ne kadar çok içerseniz okadar kilo gidiyor yazılmış... Ama yani çok zor benim için.. sanırım açlıktan kilo veriyorum gibi geliyor :KK50:

X