Popüler Konu Lahana Çorbası Diyeti Deneyimlerimiz

mrb arkadaşlar bende bugün başladım diyete 80 kiloyum 15 kilo vermem gerekiyor bu çorbayı yaptım çok kötü diye duymuştum walla tadı hiç fena değil ben et suyu koydum içine etkisi olabilir bence gayet iyi olmuş limon sıkınca daha güzel ama inşallah kilolardan kurtulurum

aynen cnm bende 80 kıloyum bakalım ne kadar verıcez bende bugun basladım :KK70: 15 kılo benımde vermem gerekıyor ıns etkı eder yaaaa

ben küçük düdüklü tencere yapyrm dolaba koyuyorm ve bir öğünde 2 kepçeden günde 6 kepçe içiyrm çabuk bitiryrm o yüzden .zaten lahana çabuk bozulurmuş sanırım çok yapmamak daha ii

valla butun malzemelerı yaptım bır orta boy tencere cıktı ... yedıkce alıyorum ısıtıyorum bazen soguk yıyorum fark etmıyor :)

tamam canım teşekkütler ama ben kereviz almadım bibelesade pişirecem bide sabahkahvaltı yapıyormuyuzyoksa kahvaltıdada çorbayımıyiyoruz

tamam canım teşekkütler ama ben kereviz almadım bibelesade pişirecem bide sabahkahvaltı yapıyormuyuzyoksa kahvaltıdada çorbayımıyiyoruz

rica ederım :).... ben bır kere kerevıssız yaptımda sadece lahana tadı yogundu pek ıcememıstım kerevız tadını degıstırmıs daha guzel geldı bana ama tabı damak tadını bılemem :) ayrıca ben sabah kahvaltı yapmıyorum 10-15 yemek kasıgı corbayı alıyorum hafıf ılıtıyorum onu oyle ıcıyorum arada beyaz peynır yıyorum cunkı bazen mıdem bulanıyor arada da etımek ama 1 tane daha yemıyorumm.... zaten bugun 2 cı gun olduu :)

rica ederım :).... ben bır kere kerevıssız yaptımda sadece lahana tadı yogundu pek ıcememıstım kerevız tadını degıstırmıs daha guzel geldı bana ama tabı damak tadını bılemem :) ayrıca ben sabah kahvaltı yapmıyorum 10-15 yemek kasıgı corbayı alıyorum hafıf ılıtıyorum onu oyle ıcıyorum arada beyaz peynır yıyorum cunkı bazen mıdem bulanıyor arada da etımek ama 1 tane daha yemıyorumm.... zaten bugun 2 cı gun olduu :)

bende şimdi kaynatıyorum ama kahvaltıyaptım zati rejimdeyim fazla bişeyyemiyorumama sorayım dedim artık yarınkahvaltıyapmam inşallah şukilolarda kurtuluruz hepimiz bıktım artıkyapıştı gitmiyorlaramabusefer başarıyorum galiba

kızlar yardımınıza ihtiyacım var :)
bu lahana çorbasını 3 öğünmü içiyorsunuz yoksa akşamdan akşamamı kısaca nasıl yapılır ve çorbanın tarifini vrebilrmisin,iz?

sevgiler...

ben birinci sayfadaki arkadaşın dediği gibi yaptım lahana yapraklarıylasoğan koydum kaynattım limon sıkıp suyunu içmeye başladım bugün hayırlısı 1hafta sonra terar yazacağım inşallah sonuç alırım

lahana ve sogan cok kotu tadı olmadı mı :S corba gıbı olmamıstır kı bır zaman sonra mıdem bulanır dıkat et..

Merhaba arkadaslar ,,selam Oykucugum:13: nasilsin tatlim ? bende yarin lahana corbasi diyetine baslamaya dusunuyorum ins. senin nasil gidiyor bakalim?

Merhaba arkadaslar ,,selam Oykucugum:13: nasilsin tatlim ? bende yarin lahana corbasi diyetine baslamaya dusunuyorum ins. senin nasil gidiyor bakalim?

hosgeldın canım benımmm ben bugun ıyıyım sen nasılsın :) hadı hayırlıısı valla aksamdan hazırla corbanı sabaha basla ..en guzel tarafıda acıktııgında her ıstedıgınde hemen yıyebılmen :KK70: annem bugun kek yapmıstı bır tane yedım :KK70: napım ya sıcak sıcak cok guzel geldı gozumee :KK70: ama yıne tum hız dıyete devam :KK4:
gercı kılo vermesemde olur ıncelıyım yeter :KK70::KK16:

lahana ve sogan cok kotu tadı olmadı mı :S corba gıbı olmamıstır kı bır zaman sonra mıdem bulanır dıkat et..

yokcanım okadar kötü değiliçiyoum hemde koca kupa içine limon sıkıyorum yarım içiyorum bitsin bide çorbasını yapayım bakayım ama ikisinin de aynı olmuyormu çorbayla sadece içinde biber yok domatez yok

hosgeldın canım benımmm ben bugun ıyıyım sen nasılsın :) hadı hayırlıısı valla aksamdan hazırla corbanı sabaha basla ..en guzel tarafıda acıktııgında her ıstedıgınde hemen yıyebılmen :KK70: annem bugun kek yapmıstı bır tane yedım :KK70: napım ya sıcak sıcak cok guzel geldı gozumee :KK70: ama yıne tum hız dıyete devam :KK4:
gercı kılo vermesemde olur ıncelıyım yeter :KK70::KK16:

hosbulduk canim, aksamdan malzemeleri alip yapayim bari. ins tadi guzel olur.

hosbulduk canim, aksamdan malzemeleri alip yapayim bari. ins tadi guzel olur.

ben daha once sadece lahanayla yapmıstım o cok kotu tadı olmustum sımdı kerevızle yaptım tadı daha guzel oldu ıcerken karabıber ve nane koyuyorum bıldıgın hos bır corba oluyor ıstedıgımde de hemen ıcıyorum :KK70: ınsallah sende begenırsın corbanın tadını canım :KK6:

yokcanım okadar kötü değiliçiyoum hemde koca kupa içine limon sıkıyorum yarım içiyorum bitsin bide çorbasını yapayım bakayım ama ikisinin de aynı olmuyormu çorbayla sadece içinde biber yok domatez yok

ıkkısının tadı cok farklı oluyor canım bırde kerevız ekle bıldıgın corba . ne bılıyım hem ben o lahanayı gecen sene suyunu ıctım 4 gun mıdem oyle cok bulandıkı valla ıyı sen dayandın :KK70:

ıkkısının tadı cok farklı oluyor canım bırde kerevız ekle bıldıgın corba . Ne bılıyım hem ben o lahanayı gecen sene suyunu ıctım 4 gun mıdem oyle cok bulandıkı valla ıyı sen dayandın :d

canım benm içmemde sorun yokta faydası çorba kadaretkili olurmu ki acaba yoksa çorbamı yapsam çünkü gün boyu çorba yeniliyor lahanasuyunda yemek yiyorumgünboyu lahana suyunu içiyorumama

X