Popüler Konu Lahana Çorbası Diyeti Deneyimlerimiz

bende denicem şu lahana diyetini tadı çok mu kötü?gerçi kötü olsa bile kilo vermek için içilir

pirinc lapasından daha kötü değildir işalla tadı:S bayramdan sonra buna başlıcam cunku:S nolur daha kötü olmasın tadı yaa:'(

kızlar 2 kilo gitti ama bugün çorba içmedim onun için yarın ümitli değilim çorbam bitti lahana da almadım ve öylece kaldım :1no2:bakıyım yapabilirsem yarın inşallah

yaaa elleri hala kereviz kokuyor allahın gücüne gitmesin ama iğrenç bi koku,bugün yaptım bende çorbamı,çok ta acıkmıştım hatta pişerken dedim güzel görünüyor bildiğimiz sebze çorbası gibi,ama tadı çook kötüüü, 3 yada 4 kaşık anca yiyebildim ardından hemen bir elma,ama pes etmiyeceğim şimdi içine baharat doldurdum tadı değişsin diye,ama bir daha ki sefere asla ve asla kereviz katmam çorbama,bu çorba sayesinde ilk defa evime kereviz girdi ama eve almıyorak ne kadar doğru bi karar verdiğimide anlamış oldum

çorbanın tarifinde kereviz denmemiş ki:S siz neden kereviz koydunuz anlamadım:S

evet canım yağ yakan çorba tarifinde kereviz var,burada ki tarife eklememişler
ama siz siz olun buradaki tarife göre hazırlayın,bugün ble mutfak hala kereviz kokuyor yaaa

vallahi Allah'ın gücüne gitmesin kerevizin kokusundan çok tadı midemi bulandırdı, pipetle içtim midem bulanmasın diye o kadar kötüydü yani, işe yaradı ama midem de mahvoldu a.s

hcr canım nasıl gidiyo diyet ben 1 cm daha incelmişim üstelik diyet yapmadansanırım içtiğim sirkeli su ve önceden 15 gün içtiğim soğan suyunun faydası. şu lahana çorbasını zamanın da ben de yapmıştım kereviz koymama rağmen sadece iki defa içebilmiştim tadı gerçekten kötü onun yerine azaz sık sık yense akşam yemekleri yerine salata yense dha güzel kilo veriliyo ve diyetteymiş gibi hissetmiyo insan kendini gözü de hiç birşeyde kalmıyo. tadının kötülüğü kerevizden değildir bence çünki bir kere cevizli mayonezli kereviz salatası yemiştim tadı harikaydı. normalde kereviz esla yemememe rağmen bayıla bayıla yemiştim ve kerevizin çok güzel kilo verdirdiğini duymuuşum ama yenebilse

Canım çok sevindim senin adına 1 cm daha incelmene :1hug:

Ben artık diyet uygulamıyorum istediğim vücut şekline sahip oldum sonunda, artık 2-3 kilo daha verirsem işimi garantiye almak için süper olacak. Onu da sporla yaparım.

Ben bugün regl oldum ve 65 kiloyum çok sevindim gerçekten. Kerevizi ben ilk defa çorbada yedim, bilemiyorum çok midemi bulandırdı. Sanırım sapının tadı kötü, ama kökü güzel. Çünkü salatasını veya yemeğini kökünden yapıyorlar ve birçok insan çok seviyor.

Dediğine katılıyorum düzenli beslenme ile daha güzel kilo veriyor insan hem de sağlıklı bir şekilde. Senin de az kalmış kilon canım 4 kilocuk kalmış çok sevindim. a.s.

hayatım aslında bende istediğim kilodayım yani 38 beden giyiyorum ve artık zayıfım ama 55 kiloyu hedefledim ya 59 çok sınır tekrar 60 ve üzerine çıkmaktan korkuyorum bayramda tatlı pek sevmeyen biriyim dikkat edecem sporuda çoktandır bıraktım belim 70 cm olmuş kalçamda 96 cm gece yatmadan önce mutlaka sirkeli suyumu içiyorum onun çok faydasını gördüm senin adına da çok sevindim mucks arkadaşım şimdiden bayramın kutlu olsun belki görüşemezsek

ben buradaki tarife göre yaptım ve uyguladım arkadaşlar. 3 kilo fazlam vardı 5 günde verdim. tarif ve liste dosdoğru uygulanınca iyi sonuç veriyor tamam katılıyorum ama inanın insan mıyım başka bişey miyim karıştım bunları uygularken...hayat çok zorlaştı psikolojimi bozdu resmen....tereyağlı iskenderden nefret ederim normalde ben bu diyeti yaparken rüyalarıma girdi resmen...zeytin yemeği özledim yaaa....tavsiye etmiyorum ruhsal açıdan....ama önünüzde bir düğün veya özel bir gün varsa ve 3-4 kilo vermeniz gerekiyorsa uygulayın... 38 bedenli günler herkese... :KK66:

evet canım yağ yakan çorba tarifinde kereviz var,burada ki tarife eklememişler
ama siz siz olun buradaki tarife göre hazırlayın,bugün ble mutfak hala kereviz kokuyor yaaa

mehehehehhe:KK70: hiç sevmezdim ztn kereviz.. annem zorla yedirirdi:KK70: tamam koymıyımm ben.. bugun baslıyorum.. sandaloz sakızımı yeşil cayımı sirkemi balımı da aldırdım babama:KK70: hadi hayırlısı:KK70: eskisehire gidince okulun spor salonuna yazılcam günde 1-2 saat yürüycem. umarım işe yarar.. cunku ayda 1 kilo veremediiğim zamanları bilirim bol spor+sıkı dietle.. bana şans dileyin kızlaaaaaarrr=) ilk hedef 5kilo. hadi mucuk hepinize :eek: :eek:

eveeeeeettt başladım.. ilk çorbamı içtim.. iğrenc bi tadı vardı.. olsun katlanıcam buna..

Son düzenleyen: Moderatör:
hadi kolay gelsin ilk denemeni yapmışsın,benim çorba işkencesi bayramdan sonraya kaldı,çünkü bayramda ailemin yanında hayatta devam edemem buna,valla annem zorla yemek yedirir,ona kalsa anca kadına benzemişim kilo alınca ahhh anne ahhhh

yaaaa ööff.. memlekete döndüm ya.. annem paso bişiler yedirmeye calısıyo cıldırıcam:KK70: az bişi kaçamak yaptım gibi oldu onun yüzünden bugun:KK70: neyse. bida asla taviz vermicem. cok pişman oluyorum cunku sonrasında..

bu diyette 2.günüm.. ve yemin ederim açlıktan çıldırmak üzereyim çok fenayım:S geberecem ya:S

Bacummmmm ya hakkaten ölü gelin olacaksın Allah gecinden versin kaydirigubbakcemile3

Deli misin anacım ye gitsin, anaaa canından kıymetli mi. Allahın gücüne gider verdiği vücuda bu kadar eziyet ediyorsun diye, aç aç kilo mu verilirmiş sağlıksız sağlıksızzz. Ye her şeyden kararınca bak nasıl kilo veriyorsun. a.s.

X