Lahana yağı ile 4 beden incelme

nassı sabırlı benm 10 gun oldu degişim olmaması normal mi diosun yaani burda 1 haftada incelen bi sürü insan war ama :sinifsinif:

ya açıkcası bana pek doğruymuş gibi gelmiyor böyle şeyler ya =( psikolojik etkisi olduğunu düşünüyorum biraz da.

arkadaşlar ben bir kez denedim henüz ancak seraları açtığımda ter damlamıyordu resmen akıyordu :))
kesinlikle işe yarayacak diye düşünüyorum.

ancak sağlığınızı düşünerek gün için çok fazla su içmeyi lütfen ihmal etmeyiniz...

ben serayı hiç kopartmadan sardım bugün ve hiç toplanmadı.
önce belimi sardım ordan bacağımın birini sonra tekrar belime döndüm ve sonunda diğer bacağıma.
biraz kalın oldu ama hiç kaymadı :))

ama bu paketin popo kısmında ve kasık kısmında açıklıklar olmuştu, terleyince sanki altıma yapmışım gibi ıslak bir görüntü oldu :))
eve gelene kadar parktan herkes bana garip garip bakıyordu :)))

gözle görülür etki yapıyor ben 1 ay aksatmadan her gece kullandım en azından daha rahatım kıyafetimden göbeğim fırlamıyor

kızlr ben bunu 5- 6 kere çok düzensiz kullandım, sürdüm ve spor yaptım. baktığımda selülitlerim görünüyordu o kdar çirkindi bacaklarım ama şimdi o görüntü yok ve dokunduğumda acaip yumuşak opuyorumnanaktan ayrıca göbek kısmım 84 cm den 81 e inmiş. kesinlikle devam diyorum kaydirigubbakcemile5

ama tartıda 1 kilo fazla çıkıorum nedense bu arada, spora yeni başlayanlarda olabiliyomuş ödem yapar dediler bende 1 hafta arayla maydanoz kürü yapıcam. ayrıca regl dönemindeyim onun için de olabilir.

spora başladığım zaman ben de garipsemiştim bunu
sabah uyandığımda elerim şişmiş oluyordu
aynı zamanda da kilo kaybı görünmüyordu tartıda
ama sonra kilo vermeye başladım şükür
yılma devam et spora..

kızlar ben şöyle yapıyorum siz de deneyin
kendinize bir havlu ya da bir tişört ayarlayın spor için
ama body tarzında olacak
streçin üzerine bu bodynizi giyin
streçin açılmasını engelliyor
ben kışın havlu sarıyorum sımsıkı
hem sıcağın etkisiyle daha çok terliyor