Lahana yağı ile 4 beden incelme

kızlar ben şöyle yapıyorum siz de deneyin
kendinize bir havlu ya da bir tişört ayarlayın spor için
ama body tarzında olacak
streçin üzerine bu bodynizi giyin
streçin açılmasını engelliyor
ben kışın havlu sarıyorum sımsıkı
hem sıcağın etkisiyle daha çok terliyor
o havlu spora özel olduğu için de kirlense de yıkıyorum

spor ne kadar süre yaptınn..............

lahana yağını sürdüm streçi sardım iki saat bekleyecek şimdi.. peki sporu ne zaman yapacağız? ilk bi saat mi son bi saat mi fark eder mi??

merhaba ben de lahana tohumu yağını ara ara kullananlardanım ama daha önce buraya yazmadım 2 gündür düzenli sürüyorum 1 ayda 4 beden inceltmesede işie yarıyor ben zayıflama tableti de kullanıyorum sandaloz + elma sirkeside 2,5 aydan biraz fazla zaman da toplam 6 kilo verdim( çok zor kilo veren biriyim benim için harika bir rakam) ama daha fazla vermiş gibi görünüyorum bel -göğüs altı- göbüşten 7 ila 9 cm arası incelme var lahana yağını sürmeye başlayalı 2 ay olacak ama toplam 20-25 gün falan sürmüşümdür bence lahana yağının etkisi incelmemde etkili oluyor bundan sonra düzenli kullanıcam ben spor yapamıyorum onun için iş yaparken sürüyorum oda işe yarıyor...

bir de yeni başlamak isteyenlere tavsiyem dışarı çıkarken sürmeyin ter sızıp arkadan akıyor kıyafeti acayip ıslatıyor tarafımdan denenmiştir

üşenmedim üşenmedim bütün konuyu baştan sona okudum. bu lahana yağı bayağı bi zamandır vardı ama önceleri ben pek inanmamıştım. ama şimdi denemeye karar verdim delikafadulden en kısa zamanda alıyorum :lepi:

kızlar ben mecitefendi lahana yağı aldım ama üzerinde yatmadan önce sürün yazıyor.o şekilde kullanan ve sonuç alan var mı?

bende aldım ama bitürlü başlayamadım.... spor yapıcak vaktim yok maalesef... kızımdan fırsat bulamıyorum. diyetle doğumdan sonra 64 den 53 e düştümde şu göbek işini halledemedim bi türlü... spor şartmı? spor yapmadan bi faydası olmazmı

bende aldım ama bitürlü başlayamadım.... spor yapıcak vaktim yok maalesef... kızımdan fırsat bulamıyorum. diyetle doğumdan sonra 64 den 53 e düştümde şu göbek işini halledemedim bi türlü... spor şartmı? spor yapmadan bi faydası olmazmı

canım hiiiiçç sanmıyorum sporsuz bi faydası olacağını. sadece kendini kandırmış, paranı çöpe atmış olursun.
önemli olan vücudunu hareket ettirmen. oturduğun sandalyeden bile yapabilirsin yerimseniben
oturduğn yerden bacaklarını kendine doğru çekmekle başlayabilirsin. böyle egzersizler çok var internette. dışarı çıkıp yürüyemiyosan bile aç evde müziği dans et ya da koltuğa 20 kere otur kalk vs..

kızlar bu arada bende bugün aldım. mecitefendi yağını. ben sabah akşam kullanmayı düşünüyorum 30+ dk egzersizle. mısır çarşısından aldım. buldum bi yerde 20 liraya a.s.

ya bende alcam şu lahana yağından ama bizim burdaki aktarda 8 lira 20 ml sahtemidir ki niye öyle ucuz acaba sizlerinkilerin daha pahalı nette de daha pahalı

ya bende alcam şu lahana yağından ama bizim burdaki aktarda 8 lira 20 ml sahtemidir ki niye öyle ucuz acaba sizlerinkilerin daha pahalı nette de daha pahalı

neresi ucuz canım....ben 100ml sini 13 liraya almıştım önceden takip ettiğim kadarıyla diğerleri 15-20 lira arası para verdiler...seninkinin 100ml si 40 lira ediyor hiç ucuz olur mu...nettekilerinin fiyatlarına hiç bakmadım

neresi ucuz canım....ben 100ml sini 13 liraya almıştım önceden takip ettiğim kadarıyla diğerleri 15-20 lira arası para verdiler...seninkinin 100ml si 40 lira ediyor hiç ucuz olur mu...nettekilerinin fiyatlarına hiç bakmadım

hadi yaabenneyaptımki
iyi olmuş o zaman sorduğum bi gıdım şeye o kadar para vercektim yani :bbo:

kızlar az önce bu yağ ile ilk deneyimimi yaşadım valla kan ter içinde kaldım. :1shok:
bu nivea ile dinamik sabahlar da gayet hoş bi programmış delikafadulden
haftaya perşembe sonuçları söyliycem

Merhaba, ben bugün mısır çarşısından aldım lahana yağını. Sürdüm ve streçledim ama henüz spor yapamadım,yatmadan önce sürün yazıyordu ben de öyle yapmayı deniycem. Böyle uyumak doğru bir şey değil ama önce bir böyle denemeyi istedim. Bu arada üzerinde 25 tl yazıyordu ( mecitefendi marka ) ben de öyle aldım,siz baya ucuza almışsınız ne güzel.
Ben spor olarak reklamları dönen bir mekik aleti aldım ve verilen cdsiyle birlikte ciddi ciddi işe yaradı. Yaklaşık 2 haftada 4 kilo verdim ve belimden,göbeğimden oldukça bir incelme oldu. Ama bununla beraber ekmeği,abur cuburu kestim ve 5li çay kullandım.
Şimdi de lahana yağıyla özellikle kol ve bacaklarımdaki yağlardan kurtulucam inşallah. Hepimize başarılar :)

kızlar bende önemli bi kilo değişimi olmadı kesemedim boğazımı doğru düzgün. bu hafta da regl olucam ondan sanırım :icecream:
ama baya bi incelme oldu a.s
yapmadığım içn sadece sıkılaşma oldu. selülitler de bitti bitecek nerdeyse. benim alt vücudum türkiye fiziki haritası gibiydi :) :1shok:
angelic ne güzel zayıflamışsın sen :) :nazar:

bu hafta diyetle birlikte yapıp gelişmeleri haber edicem sizlere a.s.

kızlar bende önemli bi kilo değişimi olmadı kesemedim boğazımı doğru düzgün. bu hafta da regl olucam ondan sanırım :icecream:
ama baya bi incelme oldu a.s
yapmadığım içn sadece sıkılaşma oldu. selülitler de bitti bitecek nerdeyse. benim alt vücudum türkiye fiziki haritası gibiydi :) :1shok:
angelic ne güzel zayıflamışsın sen :) :nazar:

bu hafta diyetle birlikte yapıp gelişmeleri haber edicem sizlere a.s.

teşekkür ederim,inşallah daha da zayıflicam :)
ama boğazımızı tutmamız gerekiyo yoksa olmuyo.. ben acayip abur cubur seven bi insanım onun yerine şu k-barlardan yiyorum çok tatlı olduğu için ihtiyacımı gideriyo bide meyveli mineral suyu içiyorum tam süper oluyo :)

X