Lahana yağı ile 4 beden incelme

herkese selamlar,

bu lahana yağını herkesten duydum ve buradaki yorumları da görünce ben de denemeliyim demekten kendimi alamadım,gayet iyi sonuç alan arkadaşlar olmuş umarım ben de onlardan biri olurum.bir kaç soru sorayım dedim;

bu yağın markası önemli midir (sahtelik açısından değil de iyi sonuç açısından soruyorum) benim aldığım Karden lakin çoğunluk Mecitefendi markasını tavsiye edince değiştirsem mi diye tereddüt ettim,bir diğeri de bu yağlar ne kadar kullanımda bitiyor ?

aydınlatırsanız sevinirim :eek:

bugün bu lahana yağı olayına da başladım hadi bakalım diyorum,konu da güncelliğini kaybetmiş sanırım :nazar:

herkese selamlar,

bu lahana yağını herkesten duydum ve buradaki yorumları da görünce ben de denemeliyim demekten kendimi alamadım,gayet iyi sonuç alan arkadaşlar olmuş umarım ben de onlardan biri olurum.bir kaç soru sorayım dedim;

bu yağın markası önemli midir (sahtelik açısından değil de iyi sonuç açısından soruyorum) benim aldığım Karden lakin çoğunluk Mecitefendi markasını tavsiye edince değiştirsem mi diye tereddüt ettim,bir diğeri de bu yağlar ne kadar kullanımda bitiyor ?

aydınlatırsanız sevinirim :eek:

Ben de bugün aldım yağı burda okuduklarımdan sonra.Mecitefendiyi tavsiye etmişlerdi,bu nedenle aktardan onu istedim.Ancak öğrendim ki mecidefendi yağını Karden' e yaptırıp kendi etiketiyle sunuyormuş.Bunun üzerine fiyatı daha uygun olduğu için Karden' i aldım.Bence değiştirmene gerek yok.Bugün ilk uygulamamı yaptım.Strech film ile sardım ancak bu metod çok zahmetli oluyor.Bu nedenle ben korse giymeyi deneyeceğim.Umarım faydasını görürüz.

Ben de bugün aldım yağı burda okuduklarımdan sonra.Mecitefendiyi tavsiye etmişlerdi,bu nedenle aktardan onu istedim.Ancak öğrendim ki mecidefendi yağını Karden' e yaptırıp kendi etiketiyle sunuyormuş.Bunun üzerine fiyatı daha uygun olduğu için Karden' i aldım.Bence değiştirmene gerek yok.Bugün ilk uygulamamı yaptım.Strech film ile sardım ancak bu metod çok zahmetli oluyor.Bu nedenle ben korse giymeyi deneyeceğim.Umarım faydasını görürüz.

teşekkür ederim :-) zaten bugün kullanmaya başladım değiştirmedim,evet gerçekten zahmetli bir iş değişik yöntemlerle deneyeceğiz artık

arkadaşlar lahana yağını internette ararken forumunuzu gördüm. çok fazla arayan olduğu için üye olup size de söylemek istedim elde ettiğim bilgiyi. mecitefendi nin lahana yağını buldum. 25 tl dio kutuda ama internet ortamında 16 lira. istanbulda 2 tane şubeleri varmış. ben sipariş vermiştim,katalogda yazıo adresleri. isteyen olursa yazarım buraya adreslerini. ama katologlar evde,ancak en erken yarın yazabilirim :)

bunun da 3.günündeyim ama her yerim ağrıyor sabah akşam spor yapmaktan sadece sabahları yapsak olmaz mı ?

bir de iki saat bekletilmesi gerekiyormuş sanırım ama nasıl olacak o ben sürüp bir saat de sporumu yapıyorum ve direk duşa atıyorum kendimi bir saat daha nasıl bekleyim o şekildebu konuda da yardımcı olursanız sevinirim opuyorumnanaktan

akşam yatarken tekrar sürüp yat. ben öyle yaptım, kalktığımda bayağı su atmıştım :)
gündüz içinde istersen şunları kullan: lahana yağı,portakal yağı,kekik yağı,limon yağı. hepsini eşit miktarda karıştır bi kapta,sonra masajla yedir vücuduna. streçle sar ve öyle spor yap. sonra duş alırsın. akşam yatarkende sadece lahana yağını sürersin. çünkü broşürlerde falan hep lahanayı akşam yatarken sürmenizi tavsiye ederiz yazıo :)
aslında benim bi sorunum var. bana da yardımcı olur musunuz? kolunuzu sardıktan sonra nasıl strecin kaymasını önlüyosunuz? benimki hep kayıyo

evet masaj şeklinde uygulayın falan da yazıyor benimki ama streçle yatamam sanırım sadece sürüp yatsam ne kadar sorun yaptım şu yağı yahu alsanaalsanasmile

Hanımlar bende almayı düşünüyorum ancak yağı sürdükden sonra sarmak ve hatta spor yapmak şartmı? Ben çok yoğun çalışıyorum akşam eve gelişim 9 oluyor.Yani o saatten sonra ancak sürebiirm..Ama böyle bir işe yaramaz deniyorsada boşuna alıp uğraşmayayım? Ya da haftada 2-3 gün sarıp sarmalama işi yapabilirm vakit uygun.Böyle yapsam işe yararmı fikri olan varmı?

bugünden itibaren bende denicem bu yağı

akşam 7 gibi sürüp bir saat beleticem ve 1 saat yürüyüş yapıcam

elimde 1 şişe yağ var o bitene adr devam edicem bakalım hayırlısı, gelişmeleri yazarım buraya

yarın şu tercih işlemlerini bitirdikten sonra tekrar başlayacağım,umarım bu sefer bir aksilik çıkmaz da düzenli kullanabilirim sositososito

bugünden itibaren kullanmaya başladım,sürdüm ve 40dk egzersizmi yaptım gece de sadece sürüp yatacağım,gelişmeleri yazarım

bende dün başladım sürüdm yürümeye gittim gelincede kabak lifi ve yosun sabunu ile masaj yaptım umarım faydası olur

Ben de bugün başladım. Bildiğim bir marka olduğu için Mecitefendi'yi tercih ettim. Kutusunda perakende satış fiyatının 25 lira olduğu yazıyor ama üstüne 15 liralık etiket basmışlar, 15'e aldım. 150 ml, bayağı gider bu böyle.

Herkes su gibi terlendiğini yazmış zaten ama insan başına gelince daha iyi anlıyormuş, sular resmen bacaklarımdan sızdı. Bu arada streç filmle başa çıkamayacağımı düşününce iki büyük boy çöp poşetini iri şeritler halinde kesip onu kullandım. Dizlerimden yukarısını, karnımı, yanlarımı bir güzel paketledim, üstüne de korse giyip zumba yaptım. Hem çok eğlendim, hem deli gibi tepinmiş oldum, yüzüm bile alev alev yanıyordu.

Gerçi ben terlemekle yağ eritmek arasında hiçbir zaman bir ilişki kuramamışımdır ama bu kadar insan inceldiyse elbet vardır bir sebebi..

Bu arada, alırken aktarıma sordum, ya dedim bunu sürüp terliyoruz ama yağ vücut tarafından emilip işlevini gerçekleştiremeden terle geri atılıyor, nasıl oluyor dedim, oluyor dedi, streç falan bir şeyler anlattı, bu kadar insanın da işine yaradığına göre oluyordur yani..

Gerçi ben bedenimden falan memnunum, zayıf sayılabilecek bir insanım ama yanlarım var onlarla savaşıyorum. bu arada da baldırlardan da biraz gitse tabi süper olacak.

Herkese hayırlı incelmeler...

arkadaşlar bende sürüp streçle sardım yürümeye gittim ama acaip teredim nasıl başa çıkıyorsunuz bu suyla peki bacaklarımdan aşagı aktı resmen kötü görünüyor birde üstüne korse giysme nasıl olur

valla ben sporumu evde yapıyorum öyle dertlerim de olmuyor,gerçekten insan acayip terliyor,gece yatmadan önce de sadece sürüp yatıyorum sarma işlemi falan da yok,üzerinde düzenli kullanıldığı taktirde toparlanmaya yardımcı olacağı yazıyor,yani iki şekilde denemiş oluyorum bir spor yapıp terleyerek iki sürüp yatarak hihoyyyt

ben bugün lahana yagımı sürüp üstüne korse giyidm spor gititm
acaba streç filmle aynı etkiyi gösteririmi

aklinialirimsmileben pek bi faydasını görmedim açıkcası

o kadar spora diyete zaten incelirdim evet bi incelme oldu ama spor yaptığım için

bi daha böyle şeyler almam

X