Lahana yağı ile 4 beden incelme

arkadaşlar ben pratik bi diyetle 1.5 ayda 8 kilo verdim. 2 haftadır düzenli olarak öğlenleri yarım saat yada 1 saat yürüyorum.
ayrıca 1 kaşık elma sirkesi, 1 kaşık nar ekşisi 1,5 kaşık limon suyunu 1 bardak suyla karıştırıp içiorum. çoğunlukla akşam içiorum. gündüz unutuyorum çünkü. ayrıca hergün içmiorum boğazlarım ağrımasın diye :)

kızlar ben de alacağım bu yağdan. biraz araştırdım. 150 ml lik talya diye bi marka var. yarı fiyatına demiş 13 tl. acaba orjinal midir? daha önce hiç duymadım. ne dersiniz. kullanan var mı bu markayı?

tebrikler alkisalkisalkis

1 hafta sonra 2 ay olacak ve an itibariyle 10 kilo vermiş bulunuorum zemuszemus
ve şunu öğrendim . bu yağlarla zayıflamak mümkün değil sadece cilt dokusunun elastikiyetini arttırıp cildi besliolar bence. o yüzden bazı cilt tipindeki insanlarda toparlanma oluo die düşünüorum CADIARZU

1 hafta sonra 2 ay olacak ve an itibariyle 10 kilo vermiş bulunuorum zemuszemus
ve şunu öğrendim . bu yağlarla zayıflamak mümkün değil sadece cilt dokusunun elastikiyetini arttırıp cildi besliolar bence. o yüzden bazı cilt tipindeki insanlarda toparlanma oluo die düşünüorum CADIARZU

evet olabilir,kurtulmuşsun ne güzel kilolarından opuyorumnanaktan

daha kurtulamadım tamamen fazlalıklardan
bayaaaa bi 10 kilo vermem gerekio 135 e indim.bayram sonrasına kadar hedefim 115 olmaktı. biraz zor ama bakalım... :KK1:

kızlar ben lahana yağını sürüp streçleyip 15 20 dk zorlayıcı egzersiz yapıyorum. sonra banyoya giriyorum. bu şekilde etki eder mi? 3-4 saat bekletilmesi gerekiyor diye daha yeni öğrendim. bir haftadır yapıyorum pek değişiklik yok da.

bende bugun başlıyorum aktardan 15 tlye aldım üzerınde 26 tl yazıyordu kokusu çok kotu tam olarak da yağ deıl sankı inş. işe yarar

ben selülüt yağı alırken adam illa bunuda al inceltiyo dedi almadım ama indirim yapmadı diye keşke bialıp deneseydim

bizim burda yani izmirde bir aktar kendi imalatımız dedi üstünde mecitefendi diyyor,yanlız ben selülüt için almadım içeriğinden dolayı yağ yakımına yardımcı oluyor diye aldım göbüşüme sürüyorum spor yaparken.benim hamileliğimde acayipp selülitim oldu kabus gibiydi ama birden oluştu sonra doğumdan sonra hiçbirşey kalmadı ama ben kilo vermek için 2 ay kadar lahana suyu yapıp içtim onun faydası oldumu bilmiyorum,aklınızda olsun

Ben de bugün başladım. Bildiğim bir marka olduğu için Mecitefendi'yi tercih ettim. Kutusunda perakende satış fiyatının 25 lira olduğu yazıyor ama üstüne 15 liralık etiket basmışlar, 15'e aldım. 150 ml, bayağı gider bu böyle.

Herkes su gibi terlendiğini yazmış zaten ama insan başına gelince daha iyi anlıyormuş, sular resmen bacaklarımdan sızdı. Bu arada streç filmle başa çıkamayacağımı düşününce iki büyük boy çöp poşetini iri şeritler halinde kesip onu kullandım. Dizlerimden yukarısını, karnımı, yanlarımı bir güzel paketledim, üstüne de korse giyip zumba yaptım. Hem çok eğlendim, hem deli gibi tepinmiş oldum, yüzüm bile alev alev yanıyordu.

Gerçi ben terlemekle yağ eritmek arasında hiçbir zaman bir ilişki kuramamışımdır ama bu kadar insan inceldiyse elbet vardır bir sebebi..

Bu arada, alırken aktarıma sordum, ya dedim bunu sürüp terliyoruz ama yağ vücut tarafından emilip işlevini gerçekleştiremeden terle geri atılıyor, nasıl oluyor dedim, oluyor dedi, streç falan bir şeyler anlattı, bu kadar insanın da işine yaradığına göre oluyordur yani..

Gerçi ben bedenimden falan memnunum, zayıf sayılabilecek bir insanım ama yanlarım var onlarla savaşıyorum. bu arada da baldırlardan da biraz gitse tabi süper olacak.

Herkese hayırlı incelmeler...

Sevgili Carmellie,
Yağların yakılması ,yani yağların yanma reaksiyonu oksijensiz ortamda gerçekleşir.ürün olarakta laktik asit ,karbondioksit ve su oluşur.Hani spor yaptıktan sonra bi ağrı hissederiz ya işte o laktik asitten dolayıdır.Çünkü spor yapınca yağ yakmaya başlarız.Terleyerekte vücutta oluşan karbondioksit gibi atıkları ve fazla suyu atarız.Bir kısım toksinleri de idrarla atarız.

yağı sürdükten sonra streç filme sarmak zorunda mıyız?yağı cilt emmiyor mu?direk giyinsek kıyafetlerde leke yapar mı

Yağ ile 5dk masaj yap sonra streçle, streçliyken spor yap. En sonunda da duş al, yağdan terden arındır kendini. Üşenmezsen duş alırken de sorunlu bölgelerine 5dk daha masaj yap. Tecrübeyle sabittir. Her duşta masaj yapmıyodum;ama diğerlerini her gün yapmaya özen gösterdim.. Arada 1 ya da 2 gün spor yapmıyordum. Dışarıdaysam zaten o gün spor niyetine yürümeyle geçiyodu :)arada üşendiğim de olmadı değil gerçi:) ama tam da sermedim hiç.
Ben geçen sene bu yöntemle fit oldum resmen. Kışın saldım kendimi. Bi kaç güne kalmaz başlayacağım yine. Üşenme gibi bi lüks tanıyamam kendime, serdiğimde toparlayamıyorum sonra.

Ben yaptım oldu diyorum kızlar :)

Son düzenleme:
Kızlar çok gaza geldim ben de denemek istiyorum..
düzenli biberiye kullanıcısıyım yararını da gördüm fakat benim derdim yağlar şu belin hemen altı kalçanın hemen üstü biraz fazla benim oraya fayda eder mi ki yaa ?

X