Lazer ile kılcal damar tedavisi

yüze yaptırmanızı kesinlikle önermiyorum benimde burnumun kenarında oyuk oldu resmen.sivilce izi gibi olsa yine iyi baya çukur :/ fondöten filan daha beter gösteriyor..isin kötü tarafı ordaki küçük damar hala duruyor ve faciadan başka bişey değil yani.

cnm eğer iz kalmadıysa 2. seans falan yaptırma benimde ilk seansta sadece kabuklandı 2. seansta iz kaldı.inan geçmiyor kurtar kendini!

uyarın için teşekkür ederim sevgili sidoş.buradaki arkadaşların yazdıklarını okuyunca içime kurt düştü.merak eden arkadaşlara bilgi vereyim.ben ümitköyde bir güzellik merkezinde yaptırdım.seansı 100 ytl.bana söylenen 2 veya 3 seans yapıldığı ve her seansın arasında 2 ay beklenmesi gerektiği.yapılırken çok acıdı.lazer epilasyon gibi değil daha fena bir acı.ilk yapıldığı zaman 3 gün dermovate pomad+bepanthene pomad kullandım.bepanthene bir hafta devam ettim.iz kalıyor yazılarını okuyunca kabuklar döküldükten sonra contratubex jel kullanmaya başladım.çok düzenli kullanamadım ama günde bir kez sürmeye çalıştım.şu anki durumum,yanak üzerinde herhangi bir iz yok.burun kenarlarımda çok çok hafif bir çukurluk var.hala contratubexi sürmeye devam ediyorum.işe yaradığını farkediyorum.lazer işe yaradımı derseniz evet işe yaradı.yanaklarımdaki kızarıklıklar azaldı.ama sizlerin tecrübelerini okuyunca 2.seansı yaptırıp yaptırmamakta kararsız kaldım.umarım yardımcı olabilmişimdir.

Benim diz kapağımın arkasında bir damar çatlağı var. Lazerle tedavi ettireceğim. Fakat beni tedavi yapacak olan kişi profösör dermatolog. Yani o yüzden içim rahat. Fakat yüzünde iz kalan arkadaşlar, siz kimlere tedavi oldunuz? Yani doktor muydu yoksa güzellik uzmanı mı?

Benim diz kapağımın arkasında bir damar çatlağı var. Lazerle tedavi ettireceğim. Fakat beni tedavi yapacak olan kişi profösör dermatolog. Yani o yüzden içim rahat. Fakat yüzünde iz kalan arkadaşlar, siz kimlere tedavi oldunuz? Yani doktor muydu yoksa güzellik uzmanı mı?

Benim yüzüme lazeri uygulayan doktordu. Zaten üst derisi ince olan kişilerin cildi yanabiliyormuş. İnternetten araştırdım bu yazıyor. Ama doktor bana bunu söylemedi :1no2:

Benim yüzüme lazeri uygulayan doktordu. Zaten üst derisi ince olan kişilerin cildi yanabiliyormuş. İnternetten araştırdım bu yazıyor. Ama doktor bana bunu söylemedi :1no2:

Canım senin lekelerde varmı bi değişiklik.Bende de çoğu geçti ama halen izler mevcut.Tretin nasıl geldi.Bi faydasını gördünmü.

Ben bu hafta içi bacağıma yaptıracağım lazerle damar tedavisi. Kızlar burdan yazarım sonuçları.

Canım senin lekelerde varmı bi değişiklik.Bende de çoğu geçti ama halen izler mevcut.Tretin nasıl geldi.Bi faydasını gördünmü.

Canım tretin' i 3 gün kullandım ama baktım hafif kızarıklık oluyor. Ben de şu an kantaron yağı sürüyorum devamlı olarak (Günde birkaç kez) Tretin' i önümüzdeki kış sürmeye başlayacağım. Yz da geldi ya şimdi leke yapma riski olduğu için tereddüt ediyorum. ama araştırdığıma göre iyi bir ilaçmış lekeler için

Amphitrite nerede yaptıracaksın acaba benimde bacaklarda kılcal damar problemim var

slm arkdşlar..benim uygulamamı yapan birçok ödüllü cildıye uzmanı ve estetisyendi. lazerle yüzümü biliyorsunuz.bacaklarda uygulanan lazerimde sonuç vermedi..sadece iğne yapılanlar kurudu.emelale!yaz geliyor yüzüne sebamed 60 kullanmadan güneşe çıkma o izler leke yapar aman dikkat!

slm kızlar
ben de yüzüme lazerle kılcal damar tedavisi yaptırdım. yapılan yerler tam iyileşmiyor ve kendini sürekli tekrarlıyor. yani 100% sonuç elde edilmiyor. hala kızarıklıklar var yani. ayrıca benim aynaya bakıp da göremediğm ama nedense dr. un gördüğü yerlere de atış yaptı. şu an oralarda önceden benim görmedim noktalar irileşti ve büyüdü. yani başka yerlerde kırmızı noktalar oluştu. bu işi becerebilen birileri yok mu Allah aşkına??

slm arkdşlar..benim uygulamamı yapan birçok ödüllü cildıye uzmanı ve estetisyendi. lazerle yüzümü biliyorsunuz.bacaklarda uygulanan lazerimde sonuç vermedi..sadece iğne yapılanlar kurudu.emelale!yaz geliyor yüzüne sebamed 60 kullanmadan güneşe çıkma o izler leke yapar aman dikkat!

Sidoş merhaba :1hug:

Tavsiyen için çok teşekkürler a.s. Coppertone 45 faktörlük güneş kremi sürüyorum. Uzun süre dışardaysam 3 saatte bir yeniliyorum. 60 Faktörlük alacaktım ama sorduğum iki eczanede de bulamadım. İkinci eczanede bayan 45 ve 60 faktörlükler arasında fark olmadığı için artık 45 faktör seviyesi üstündeki güneş kremlerinin üretimi ve satışı yapılmıyor dedi.

Benimde annemin başına geldi lazer tedavisinden sonra yüzünde yanık oluştu ve yüzü iz içerisinde kaldı daha sonra bunları geçirmek içn tkrr lazer denendi daHada beter oldu işlem yapılırken daha reaksiyon başlamş ztn ama kesmeden devam edilmş. belliki üst deri yanmş. bu durumda bu lekeler zamanla geçermi acaba? yapan da doktordu ama böyle bi komplikasyon riskiden hiç bahsetmedi. anneminde morali çok bozuk tbi yanık lekeleri eklendi yüzüne ve çok görünür şeklde oda devamlı kapatıcı kullanıo. sebamed 45 lk bepanten kullanıo bide. burda kantaron yagı okudum acaba gerçekten işe yararmı bu lekeler ömür boyu böyle kalırmı?

canım ya izlerine sakın ama sakın tretin sürme çünkü benim yüzüm tretin benzeri bi krem olan acnelyseden yandı 2 sene önce bende senin gibi soyucu kremlere devam ettim ve cildim çok inceldi doktorlardan ögrendiğim kadarıylı cildine bu durumda sabahları bepanthene sürebilirsin krem olanından akşamlarıda yatarken madecassol sür bunu ilk bi 15 gün uygula sonra bırak...contractubex sürebilirsin bide çok faydalı bi krem ama onunda bi etkisi var içindeki heparin cildinde damar çogunlugu oldugu için sürdüğün yeri kızartabiliyor bunuda yine doktorumdan ögrenmiştim...bide eger çok iyi bi doktora ihtiyacın olursa özelden önerebilirim benim izlerimin iyileşmesinde çok büyük yardımı oldu şuan çok az kaldı hala ugraşıorum

canım annen içinde bepanthene ii gelir ama annende iz mi kaldı leke mi o çok önemli sadece lekeyse bence yaz bitiminde leke giderici kremler kullanabilir zaten leke tedavisinde kremler çok etkili ama bence annen yazın sadece güneş koruyucu ve bepanthene kullansın koruyucu olarakda m.d formulations serisi hassas ciltler için çok iyi 30 faktör yeterli olucaktır geçmiş olsun tekrar :)

canım ya izlerine sakın ama sakın tretin sürme çünkü benim yüzüm tretin benzeri bi krem olan acnelyseden yandı 2 sene önce bende senin gibi soyucu kremlere devam ettim ve cildim çok inceldi doktorlardan ögrendiğim kadarıylı cildine bu durumda sabahları bepanthene sürebilirsin krem olanından akşamlarıda yatarken madecassol sür bunu ilk bi 15 gün uygula sonra bırak...contractubex sürebilirsin bide çok faydalı bi krem ama onunda bi etkisi var içindeki heparin cildinde damar çogunlugu oldugu için sürdüğün yeri kızartabiliyor bunuda yine doktorumdan ögrenmiştim...bide eger çok iyi bi doktora ihtiyacın olursa özelden önerebilirim benim izlerimin iyileşmesinde çok büyük yardımı oldu şuan çok az kaldı hala ugraşıorum

Canım benim iyi geceler a.s.

Cevabını yeni gördüm. O yüzden geç yazıyorum, pardon :eek: Ben Madecassol ve Bepanthene merhemi eşit oranlarda karıştırdım ve bunu iş yerinde, evde, gece yatmadan önce hep sürüyorum. Ama geçmiyor. Tavsiyelerin için çok teşekkür ederim Şeniz Senin cildindeki iz yanık izi mi? Ve özel doktorun nasıl bir tedavi uyguluyor? Bazı kişilerde iz için soyucu bir işlem yapılıyor ve o da hiç işe yaramıyor, hatta cilt daha kötü oluyor diyor. Bu nedenle ben de ne yapacağımı şaşırmış durumdayım :uhm:

canım bepanthene ile madecassolu karıştırma iki krem farklı şeyler içerio yani ben sana bana uygulanan tedaviyi sölemek istiorum sabahları yani gündüzleri bepanthene akşamları madecassol sürüp yat çokda fazla sürmene gerek yok bu kremlerden ince bi tabaka sür cildine 15 gün bunu kullan sabret sonrasında bunları bırak ve contractubex kullanmayı dene istersen

yanlız tekrar sölüorum cildin ince ise (ince oldugunu damarlardan anlayabilirsin yüzünü şişirdiğinde çok net görünüolarsa incedir) bu tretin acneliyse vs gibi soyucu kremler iyi gelmez dahada kötü sonuçlar alırsın ben denedim çünkü sonra cildim inceldiği için yanıkların oldugu yerlerde uçuklar çıkmaya başladı bide onun için tedavi gördüm...o yüzden 15 gün bepanthene madecassol kullandıktan sonra contractubex kullanmaya başla fakat izlerin oldugu yerlere kremle birlikte -15-20 dk yaranın iyileşmesi kolaylaşsın :KK66:

yanlız tekrar sölüorum cildin ince ise (ince oldugunu damarlardan anlayabilirsin yüzünü şişirdiğinde çok net görünüolarsa incedir) bu tretin acneliyse vs gibi soyucu kremler iyi gelmez dahada kötü sonuçlar alırsın ben denedim çünkü sonra cildim inceldiği için yanıkların oldugu yerlerde uçuklar çıkmaya başladı bide onun için tedavi gördüm...o yüzden 15 gün bepanthene madecassol kullandıktan sonra contractubex kullanmaya başla fakat izlerin oldugu yerlere kremle birlikte -15-20 dk yaranın iyileşmesi kolaylaşsın :KK66:

"kremle birlikte -15-20 dk yaranın iyileşmesi kolaylaşsın :KK66:" burayı anlayamadım tatlım. contractubex' i sürücem, 15-20 dak süreyle mi, aralıkla mı? Çok teşekkür ederim. Bişi sorcam ben. Contratubex' in yazın kullanılması sakıncalı olmaz mı?

kusura bakma canım kremle masaj yap 15-20 dk dicektim :KK70:

contractubex yazın mutlaka cildini kurutucaktır ama en azından tretin vb gibi soyucular kadar zarar vermez :KK66: zaten gündüzleri güneş koruyucunu mutlaka her durumda kullan

X