Leslie sansone yürü ve incel programı(görsel paylasim)

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

• Ankete Katılan
    1.559
bende başladım bugün 3mil olanına bayağı enerji sarfettiriyor..insanın canıda sıkılmıyor..uzun süre yapıpta sonuç alanlar bizede söylesinlerde motive olalım bizde =):KK9:

bende başladım bugün 3mil olanına bayağı enerji sarfettiriyor..insanın canıda sıkılmıyor..uzun süre yapıpta sonuç alanlar bizede söylesinlerde motive olalım bizde =):KK9:

evet ya...sonuç alanlar yazarsa bizde daha kolay motive oluruz.

kizlar ben varim bennn sonuc alan:)))
2 sene once diyet+ leslie ile 5 ayda 72 kilodan 57 kiloya inmistim
eylulde dogum yaptim simdi yeniden basliyorum
herkese kolay gelsinnn

kizlar ben varim bennn sonuc alan:)))
2 sene once diyet+ leslie ile 5 ayda 72 kilodan 57 kiloya inmistim
eylulde dogum yaptim simdi yeniden basliyorum
herkese kolay gelsinnn

ayy braavo valla tebrik ederim..o zaman daha bi azimle yapayım şu leslieyi,birde bişey sormak istiyorum bu leslie ablamız sadece bacaklarımı inceltiyor yoksa göbek ve karında da işe yarıyormu ???

her yerden inceliyorsun canim
ama yaninda mekik te olursa super olur
cunku benim gobegim vardi zayifladiktan sonra da
hic mekik falan yapmamistim:))))

arkadaslar bende diyet ve leslie ile 13 günde 5.5 kilo verdim:KK3:ama ben 5 mili yapıyorum.baya terletiyor vücudun her yerini çalıştırıyor.gece saat 11 de de bacak ve basen hareketleri yapıyorum.bakalım bu ayın 30 unda tekrar diyetisyen günüm var sonucları alınca yazarım.herkese kolay gelsin:KK16:

dün 2 mil yapmıştım. bugün de 3 mil yaptım. haftada en az 4 gün yapmaya çalışıyorum. umarım faydası olur.

Katill canim ben hergun yapiyorum ama henuz basladigim icin cok gozle gorulur bi fark olmadi ama mutlaka olacaktirr sikilastigimi hissediyoruum:KK52:

bende b unu sorucaktım leslie zayıflattığı gibi sıkılaştırıyomu benim kollarımın incelip sıkılaşmasını, iç bacaklarımın sıkılaşmasını ve yandaki simitlerle sorunum var callanetics yaptım 21 gün daha istedğim gibi sıkılaşmadım bide yanında lesliede yapsam nasıl olur kızlar yoksa baska bişeymi:26:

bende b unu sorucaktım leslie zayıflattığı gibi sıkılaştırıyomu benim kollarımın incelip sıkılaşmasını, iç bacaklarımın sıkılaşmasını ve yandaki simitlerle sorunum var callanetics yaptım 21 gün daha istedğim gibi sıkılaşmadım bide yanında lesliede yapsam nasıl olur kızlar yoksa baska bişeymi:26:

bende leslieye daha yeni basladım nasıl bir sonuç alıcam bilmiyorum ama bacakları kesin sıkılaştırır diye düşünüyorum..bir arkadasımız leslieden sonra mekik çekmemi önerdi istersen sende dene..kollar içinde pilateste kullanılan lastik gibi birşey varya adı aklıma gelmiyor o çok işe yarıyor ben aklıma geldikçe onunla kol hareketleri yapıyorum sanada tavsiye ederim arkadasım..kolay gelsin ..

bende leslieye daha yeni basladım nasıl bir sonuç alıcam bilmiyorum ama bacakları kesin sıkılaştırır diye düşünüyorum..bir arkadasımız leslieden sonra mekik çekmemi önerdi istersen sende dene..kollar içinde pilateste kullanılan lastik gibi birşey varya adı aklıma gelmiyor o çok işe yarıyor ben aklıma geldikçe onunla kol hareketleri yapıyorum sanada tavsiye ederim arkadasım..kolay gelsin ..

teşekkür ederim cnm kollarım aslında çok yumusak değil ama kalın duruyo omuzlarımfilan yapılıyım yani incelmesini istiyorum ama korkuyorumda çatlaklar olur diye bi tanıdığım çok zayıfladı kolları çatlaklarla dolmuş hep uzun kollu giyiyorum diyo lastilerden bende alıyım bare sağol cnm:KK16:

Bence iyi guzel tabiki inceltecektir ama bana kalirsa vucuduna biraz fazla yukleniyorsun bende uzun bi sure callanetics yaptim heme super callanetics ve oldukca sancili bi spor bence bi sure leslieyle devam et biraz istedigin gibi olsun sonra yanina callenicts ekle hem ikisine birden alisman acisindan dahakolay olur:nazar:

ben de leslie 3 mil yazpıyorum yaklaşık 1 aydır. ama hiç kilo kaybı olmadı :KK43:( çok mu yiyorum acaba diyorum

ben de leslie 3 mil yazpıyorum yaklaşık 1 aydır. ama hiç kilo kaybı olmadı :KK43:( çok mu yiyorum acaba diyorum

bende yeni başladım yaklasık 1 hafta oldu olucak.ama leslie ile kilo veren arkadaşlar var bende sormustum birde yürüyüşünü yaptıktan sonra mekik çekmek önemliymiş..tabi yediklerimizede dikkat etmek gerekiyor.yoksa gitmicek kilolar :KK5:

ben vakit buldukca 2 mil leslie ve slim in 6 yapiyorum..
kilolar dogumdan kalma ve birturlu gitmek istemiyor...
leslie 3 mil bana kolay geliyor artik dolayisiyla 4-5 mil yapmam lazim o zaman kilo veririm
belki sizde de oyledir arkadaslar..
vucut alisiyor belli bir sure sonra..zorlastirmak lazim belki

X