Cilt Bakımı Ürünleri Mecitefendi kullanlar

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
beyazdı canım catlaklarım cok kilo alıp vermekten oldu sanırım gecmez diyordum resmen azaldı

sor bakalım canım yanlız su ile seyreliyorsun bu yagları direk sürme ok. mi

ya beyazdı catlaklarım bide yerlesmişti kac senedir en basit yol bu geldi dur mi kullanım dedim ama uzun süre kullandım simdi belli belirsiz canım

evet canım pamugu ıslat üzerine 1 yada 2 damla yag damlat onunla sil izleri

kokuları da cok güzel bu mecitefendi kremlerin canım selülit kremi haric

Doğal ruj ve allıktan bahseder misin canım?

canım benim ajandamda yazılı tarifleri balmumu pancar gül bunun gibi malzemelerden yapıyorsun bu arada işteyim yarı tam gramlarıyla tariflerni yazarım

canım benim ya su ajandayı buldummu yazacagım dogal ruju

tatlı kasıgı balmumu
3 damla e vitamini
1 tatlı kasıgı hindistan cevizi yagı
1 tatlı kasıgı vazelin
1 tatlı kasıgı parafin
1 corba kasıgı badem yagı

eritilmesi gereken malzemeleri farklı tencerede erittikten sonra, birbirine karıştırılır. malzeme 5 dk ısıtılır. bir kavanoz içerisine alınır. yagları da ilave ettikten sonra 1.5 saat beklenir. 1.5 saat sonunda krem kullanıma hazırdır. kullandıktan sonra buzdolabında muhafaza edlr...

yardımcı olim canım ..bende yapıyorumda dudak kremi..verim birkaç tarif sende ekle..

1 çorba kaşığı balmumu
1 corba kaşığı kakao yağı
1 çorba kaşığı tatlı badem yağı
1-2 damla nane yağı
biraz çikolatalı süt

kakao yağı ve balmumunu benmari usulu eritin eriyince diğer malzemeler katın kapalı bir kapta saklayın :)
içine e vitamini kapsülü de koyabilirsiniz
---------------------------------------------------------------------
Malzeme

6 çorba kaşığı rendelenmiş balmumu
6 çorba kaşığı susam yağı
2 çorba kaşığı bal

Yapılışı

Bütün malzemeleri bir kabın içersine boşalt. Daha geniş bir kabın içine sıcak su koyarak, bu kabı içine yerleştir ve içindeki malzemelerin erimesini bekle. Karışım yumuşadığında ve kıvama geldiğinde, kabı dışarı al. Karışımı kalınlaşıncaya kadar bir kaşık yardımıyla iyice karıştır ve bir kaba, örneğin eski krem kutuna boşalt. İşte parlatıcın hazır!

kayısı çekirdeği yağı kremini görmüştüm aktarda.gündüzleri yüzüm için kullanmak istiyorum.acaba leke filan yapıyo mu?

ya bende bişey sorcam kuzenim sivilceler için atnısefa kremini almış bu markanın gerçekten işe yarıyormu bende almak istiyorum bnm sorunum sivilcelerim deil alnımda sivilce vardı hemde çok doktora gittim tedavigördüm bikaç ay sivilceler geçtiama lekeleri hala geçmedi eğer aynısefa kremi yada herhangi başka bişey işe yarıyorsa lekelerde onu kullanıyım ama gerçekten deneyipte işe yaradığını gören varsa kullanmak istiyorum

benim kilo alıp vermekten çatlaklarım oldu ve beyaz ne almalıyım şimdi
selülit yağı iyi geliomu yokediomu bide fiyatları ne kadar bunların a.s.

kayısı çekirdeği yağı kremini görmüştüm aktarda.gündüzleri yüzüm için kullanmak istiyorum.acaba leke filan yapıyo mu?

hayır canım kayısı cekirdegi kremini anneme almıstım ben daha . gayet memnun kaldı 12.50 ytl fiyatı umarım memnun kalırsın

teşekkür ederim canım cevabın için.içine evigen eklemeyi düşünüyorum,gerçi cildim karma ama yazılanlardan çok etkilendim açıkçası.

X