Cilt Bakımı Ürünleri Mecitefendi kullanlar

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
antiakne kullanan var mı? bilgiye ihtiyacım var da

kizlar yaa ben dus jeli ve krem almak istiyorum.krem olarak hindistan cevizli kremi alicam galiba çatlaklar için ama hangi dus jelini tercih etmeliyim sizce guzel kokulu cildi yumusutan bi jel bilen varsa yardimci olabilirmi?

mecitefendi kayısı çekirdeği kremi var bendede. ben 20 li yaşlar sorunsuz ciltler için en uygun kremin bu tarz hafif bazlı kremler olduğunu düşünüyorum.

dogal cilt bakımı hakkında uzmanlık alanım oldu resmen sorununuz olunca mecburen lisans yapıyorsunuz cilt bakımında okumadıgım kitap kalmadı dogal ruj allık tariflerim bile var kıslar

tariflerini verdin mi?bence illa 4 duvar arasında açman gerekmez aktar tarzı bir yer.avon vb mantığı ile de yapabilirsin.

mecitefendi salyangoz kremini kullananlar var mı?
Bugün gördüm 30 tl idi alan baya var dediler ama güvenemedim.

ya kızlar ,ben aktardan çatlaklar için mecitefendinin kakao yağı kremini aldım ama yanlışmı aldım
kakao kremi çatlaklara iyi gelmiyomu

Bu mecit Efendinin Yeşil çay Kremini almak istiyorum. Ama güvenemedim bir türlü. Yüz çok önemli sonuçta. Kullanan var mı aranızda?

bu hindistan cevizi kremi nasıl ve ne kadar sıklıkta kullanılıyor? Bilen var mı?

mecitefendinin kaş kirpik bakım yağını aldım 10 gün kadar düzenli kullandım ama henüz gözle görülür bir fark yok kirpiklerim kısa ve seyrek olduğu için en ufak değişimi fark ederdim diye düşünüyorum.yarın da kayısı çekirdeği yağı alıcam belki daha etkili olur

ben saç bakım yağını almayı düşünüyorum saçlarım çok seyrek ve kuru etkili sonuç alanlar var mı ?

Haftalık bakım için mecitefendi maskelerini kullananlar var mı acaba? Argan bakım maskesi mi bal özlü bakım maskesi mi, fikri olan var mı kızlar?

baska ürünler hakkında sorularınız olurswa cevaplayabilirim kıslar dogal ürünlere merakım cok

pekı alaçatı sabunlarını ve kremlerını denedınızmı?merak edıyorum dun lımon sabunu aldım yaglı cılt ıcın?

Cnm bn bi şey sormak istiyorum..tam emin değilim ama bu markanın sanırım üzüm çekirdeği kremide var galiba..acaba onu kullandın mı?ve ben vücuduna kullandıysan acaba göğüs büyütücü bi etkisi oldu mu diye merak ettim?şimdiden teşekkürler..

bende aldım ama bır daha almam dogal olsun dedım.arkasını oludugumda ıcerıgınde bes ayrı paraben bulunyyor.buda kansorejen maddeymıs bende arastıryorum bıtkısel krem ama paraben yazmayanını nereden bulacagız.nıveaya baktım onda yok mesela...

mecitefendi kayısı çekirdeği kremi var bendede. ben 20 li yaşlar sorunsuz ciltler için en uygun kremin bu tarz hafif bazlı kremler olduğunu düşünüyorum.
evet ama kansorejen madde nıye ıcerıyor yaaa hem bıtkısel !!!! bende aldım ama atacagım

24 yaşındayım ve hala sivilce problemi yaşıyorum!! çok fazla ilaç kullandım fakat etkili bir sonuç alamadım. bitkisel bir çözüm arıyorum. Mecitefendinin anti akne kremini kullanmayı düşünüyorum. kullanmış olan var mı? ya da tavsiye edebileceğiniz başka bir ürün?

24 yaşındayım ve hala sivilce problemi yaşıyorum!! çok fazla ilaç kullandım fakat etkili bir sonuç alamadım. bitkisel bir çözüm arıyorum. Mecitefendinin anti akne kremini kullanmayı düşünüyorum. kullanmış olan var mı? ya da tavsiye edebileceğiniz başka bir ürün?

22 Yasindayim 23e gircem ve ben de hala sivilce problemi yasiyorum son iki yildir yoktu ama nedenini bilmiyorum hafif hafif cikiyor bikac izleri de kaldi eski cikanlarin , aktara gittim sivilce izleri icin bana ne onerirsiniz dedim bana lavanta sabunu ve mecitefendinin anti akne kremini verdi 5gundur kullaniyorum , sürdükten sonra biraz yanma hissi oluyor, biraz bekleyip sonra yüzünü ovalayinca ölü deri tamamen kalkiyor , pitir pitir dökülüyor, bu cok hoşuma gitti çünkü ölü deriyi atamazsam ne sivilce ne de izlerinden kurtulamicagimin farkindayim , bakalim duzenli olarak kullaniyorum şu an. Yumusacik oluyor surdukten sonra :) söylemeden edemicem :)

22 Yasindayim 23e gircem ve ben de hala sivilce problemi yasiyorum son iki yildir yoktu ama nedenini bilmiyorum hafif hafif cikiyor bikac izleri de kaldi eski cikanlarin , aktara gittim sivilce izleri icin bana ne onerirsiniz dedim bana lavanta sabunu ve mecitefendinin anti akne kremini verdi 5gundur kullaniyorum , sürdükten sonra biraz yanma hissi oluyor, biraz bekleyip sonra yüzünü ovalayinca ölü deri tamamen kalkiyor , pitir pitir dökülüyor, bu cok hoşuma gitti çünkü ölü deriyi atamazsam ne sivilce ne de izlerinden kurtulamicagimin farkindayim , bakalim duzenli olarak kullaniyorum şu an. Yumusacik oluyor surdukten sonra :) söylemeden edemicem :)

ben de mecitefendinin salyangoz kremini kullanmaya başladım. daha 2 gün oldu. sürdükten sonra biraz yanma oluyor. salyangoz kremi hem sivilceyi kurutuyor hem de izleri kaybediyormuş. anti-akne kremi mi yoksa salyangoz kremi mi alsam diye çok kararsız kaldım aslında ama bu olmazsa diğerini denerim dedim:) sonuçlarını paylaşırsan sevinirim.

X