Cilt Bakımı Ürünleri Mecitefendi kullanlar

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
nur1986 benim soruma da cevap verirmisin.bilgin yoksada yinede biiler yazarmısın {gerçi bilgin olmıcağını sanmıyorum ama anlattıklarına göre aktarlardan bi farkın yok :)) }

merhaba arkadaslar, mecitefendi'nin kayisi cekirdegi yagini almistim, birkac gün gözaltlarima sürdüm ama sürdükten sonra biraz yanma yaptigi icin zararli filan olabilir diye korktum ve sürmeye devam edemedim. sizde de öyle yanma hissi olmus muydu? bu arada basligi görünce koptum, mecitefendi kullananlar diyince gözümün önünde böyle biz vahsi kadinlarin kullandigi zavalli ezik bi yasli adamcagiz geliverdi. mecitefendi! cay getir cabuk!:))

merhaba arkadaslar, mecitefendi'nin kayisi cekirdegi yagini almistim, birkac gün gözaltlarima sürdüm ama sürdükten sonra biraz yanma yaptigi icin zararli filan olabilir diye korktum ve sürmeye devam edemedim. sizde de öyle yanma hissi olmus muydu? bu arada basligi görünce koptum, mecitefendi kullananlar diyince gözümün önünde böyle biz vahsi kadinlarin kullandigi zavalli ezik bi yasli adamcagiz geliverdi. mecitefendi! cay getir cabuk!:))

ilahi raupe güldürdün benisırnaşık şeysırnaşık şey biz öyle kötü insanlarmıyız canım sende

ben şu an mecitefendi marka karaüzüm çekirdeği kremi kullanıyorum
yüzüme kullanıyorum,çok hoş bi kokusu var ya yiyesim geliyo benimsırnaşık şey

ilk günler benim yüzümde yanma hissi gibi bişeyler oluyodu ama sonradan geçti

Son düzenleme:
ya üzüm çekirdeğini çatlaklar için kullanıyorum demişlerdi yanlışmı hatırlıyorum yoksa o farklı bişeymi???

arkadaşlar kullananlar bu markanın anti akne kremi hakkında da bilgi verebilirler miiii

ahahhaha :roflol: çok güldüm canım ya süpersin! :)

ben kayısı çekirdeği yağı kremini baya incelemiştim ama küçük kavanozu olmadığı için alamadım, denemek için büyük krem anlamsız geldi belki işe yaramaz diye korktum. ama ürünlerini çok beğendim ben de tam bir doğalcıyım...=)

aynı sefa kremini kullanmadım sivilceli dönemlerimde canım yanlız cay agacı yagı vede kayısı cekirdegi yagını kullanabilirsin cildini iyice yıkadıgın kukurt yada baska bir temizleyiciden sonra birde üzüm cekirdegi kreminin catlaklara bir etkisi olmaz

kayısı cekirdegi yagı yuzde de yanma hıssı bırakıor ama ertesi gün bir berraklık veriyor cilde ya herseyin dogalı

merhaba ben mecitefendi nin defne yağraklı ve zeytinyağlı şampuanını kullanıyorum.Aldığım yerdeki kişi saç dökülmem için tavsiye etmişti ve uzatır dedi.yeni ullanmaya başladım .inşallah dediği gibi olur.

hindistan cevizi kremi var catlaklar için canım

sen çatlaklar için bunu mu kullandın?? peki ne kadar süre kullandın nasıl kullandın falan biraz bilgi erebilir misin bana da, yaz gelmeden halledeyim şunları ya.

merhaba arkadaslar.bende bugun mecıtefendının kayısı kremını gordum.ama güvenip alamadım.sizce nasıl?ne gibi faydaları olur?

merhaba nurcum.bilgilerine dayanarak bişey sormak istiyorum sana . mecitefendinin kırışıklık önleyici anti aging olarak kullnabileceğimiz yağı var mı

bu mecitefendinin güneş yağıda var diye duydum doğrumu ve ne kdr etkili beyaz< tenliyim şimdiden yazı düşünüyorum ne aksiyim.. ama merak ettim mecitefendi diye görünce sormadan edemedim?

arkadaşlar bende (sizin tavsiyenizle) kayısı çekirdegi kremini kullanıyorum. ciddi anlamda harika bir krem cildime çok iyi geldi.yakın zamanda diger ürünlerini de denemeyi düşünüyorum. verdiginiz bilgiler için tşk ederim.

Arkadaşlar bende mecitefendi kremlerini aktarda gördüm kokuları çok güzeldi denemek için aldım üstelik çokda pahalı değildi
aktarcıda kampanya varmış 3 kremi birden 30 ytl ye aldım kayısı çekirdeği kremini gözaltı bölgesine ,akşamları acıbadem kremini sabah kalktıgımdada kara üzüm kremini kullanıyorum hepsini farklı zamanlarda sürüyorum ya bi sakıncası olmaz işallah
ama gerçekten güzel nemlendiriyor cildim yumuşacık

benim takıldıgım tek nokta bende göz mimikleri fazla oldugundan mimik kırışıklıkları hafif hafif belirinleşti acaba ayrı bi göz altı kremi kullanmama gerek varmıki
abartdım galiba birazmirmirmirmir

günlük yüzümüze kullanabileceğimiz hangi kremini önerirsiniz. benim cildim karma ca hassas hangisini kullanmalıyım.
birde şampuanı hangi tür saçlar için iyi geliyor

X