Cilt Bakımı Ürünleri Mecitefendi kullanlar

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
ben de mecitefendinin salyangoz kremini kullanmaya başladım. daha 2 gün oldu. sürdükten sonra biraz yanma oluyor. salyangoz kremi hem sivilceyi kurutuyor hem de izleri kaybediyormuş. anti-akne kremi mi yoksa salyangoz kremi mi alsam diye çok kararsız kaldım aslında ama bu olmazsa diğerini denerim dedim:) sonuçlarını paylaşırsan sevinirim.

Salyangoz kremini ben baska bi markanin kullanmistim adini simdi hatirlayamadim , pek etkisi olmadi bende , 1yil gibi uzun bi sure kullandim, belki de esas salyangoz kremi degildir markasina gore degisiyor , mecitefendinin daha iyidir , baska bi aktar bana sivilce icin salyangoz kremi de onermisti ama ben anti akne kremine yoneldim , sen salyangozu kullanirsin ben anti akneyi :) sora sonuclari yazariz ....anti akneyi neden sevdim dersen ,ölü deriyi atmasi bana cok cazip geldi , pul pul dökülüyor ardindan da cildi nemlendiriyor Yumusacik yapiyor, ya bir de sivilceyi gectim siyah noktalara da el atti bu krem :) ,bakalim bir ay sonra nolacak , ben bir de kremi kullanmadan once Yüzümün fotosunu cektim , krem kullandiktan Sonraki haliyle karsilastiriim bariz olsun die :)

Salyangoz kremini ben baska bi markanin kullanmistim adini simdi hatirlayamadim , pek etkisi olmadi bende , 1yil gibi uzun bi sure kullandim, belki de esas salyangoz kremi degildir markasina gore degisiyor , mecitefendinin daha iyidir , baska bi aktar bana sivilce icin salyangoz kremi de onermisti ama ben anti akne kremine yoneldim , sen salyangozu kullanirsin ben anti akneyi :) sora sonuclari yazariz ....anti akneyi neden sevdim dersen ,ölü deriyi atmasi bana cok cazip geldi , pul pul dökülüyor ardindan da cildi nemlendiriyor Yumusacik yapiyor, ya bir de sivilceyi gectim siyah noktalara da el atti bu krem :) ,bakalim bir ay sonra nolacak , ben bir de kremi kullanmadan once Yüzümün fotosunu cektim , krem kullandiktan Sonraki haliyle karsilastiriim bariz olsun die :)

bana da salyangoz kreminin izleri geçirmede etkili olması cazip geldi. bakalım nasıl bir etki gösterecek. olmadı ben de anti akne kremini alırım. umarım ikimiz de iyi sonuçlar alırız:)

bana da salyangoz kreminin izleri geçirmede etkili olması cazip geldi. bakalım nasıl bir etki gösterecek. olmadı ben de anti akne kremini alırım. umarım ikimiz de iyi sonuçlar alırız:)

Ahh ah hepimizin iyi sonuclar almasini cani gönülden istiyorum:21::KK9::KK31:

dogal cilt bakımı hakkında uzmanlık alanım oldu resmen sorununuz olunca mecburen lisans yapıyorsunuz cilt bakımında okumadıgım kitap kalmadı dogal ruj allık tariflerim bile var kıslar

1 yıllık dogum çatlağım var canım ne önerirsin

Cidden kullanmadigim ürünü kalmadi diyebilirim ve hepiciği ayri güsel kakao kremi havuc kremi hem fiyati da uygun. Bu arada sac bakim yagi da cok iyi sorusu olan varsa cevaplayabilirim
Ardan baya bi zaman geçmiş ama umarım cevaplarsınız. Çünkü doğal ürünlere yeni merak saldım. Cildim yağlı olduğu için yeşil çay özlü tonik ve kremini almayı düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz?

macitefendi saltangoz kremi aldim, gecen yillarda halam baska bir markaninki kullaniyordu yuzunde ciddi gozle gorulur isildama canlanma farketmistik. Ben de aldim bunu ama 1 kivami hosuma gitmedi cok koyu bi kivami var. 2 plastik sisede bence cam sisede olmaliydi 25tl nin fazla oldugunj dusunuyorum bunun icin 3. yuzume surdugumde putur putur elime biseyler geldi yanihic memnun kalmadim. kutusu acarken yirtildi iade sansimda yok artik anlayacaginiz salyangoz kremini macitefendide onermiyorum yazik oldu 25 lirama.

Arkadaşlar Mecidefendi kremlerini tavsiye etmiyorum sakın almayın özellikle kayısı çekirdeği ve kara üzüm kremlerini. Çünkü içinde paraben var. İçindekiler kısmından kendiniz de bakabilirsiniz. Paraben kansere yol açan çok tehlikeli bir madde. Özellikle kadınlarda öströjen hormonunu taklit edebildiğinden göğüs kanserine neden oluyor. Lütfen aldıklarınızın içeriğine bakın, dikkat edin.

Arkadaşlar. Mecitefendi Atkuyruğu şampuanı üretmiş. Konuyu görünce yazmak istedim. geçenlerde sipariş verdim elime bu gün geçti. ilerleyen günlerde size nasıl bir şampuan hakkında izlenimlerimi yazarım. bu arada Mecitefendi'nin bir çok ürünü kullandım, hala kullanıyorum Paraben konusunda aradım ve sordum bana kabuk değiştirdiklerini. Parabenli body butter kremlerinin artık yenilenerek çıkarttıklarını ilk olarak Kayısı çekirdeği kremi ama büyük yuvarlak olan aynısını Acıbadem kremi, yenilenmiş diğerleri de sıradaymış. Twitterdan takip de ediyorum iki tane Twitter adresleri var ama az olan yeni adresleri kurumsal hesap yapmak için açılmış. bana söyledikleri bu yönde. bir de özel su çıkartmışlar. onları da sordum Woman life kadınlar için çıkartılmış isminden de anlaşıldığı gibi adet sorununa, kist vb durumlara iyi geliyormuş. Form life ise zayıflama etkiliymiş hediyeli bi ürünmüş. telefonda konuştuğum kişi firmanın ihracat ve e-ticaret sorumlusuydu. zarif biriydi. sabırla sorularımı cevapladı. ilgili bi firma. bakalım at kuyruğu şampuanları nasıl.

sevgiler arkadaşlar.

Sevgili arkadaşlar ,

yaklaşık iki haftadır Mecitefendi at kuyruğu şampuanını kullanıyorum, saçlarımda cidden bir güzelleşme var, en azından dökülmeyi durdurdu. uzama hızında da bir artış oldu sanırım. hiç olmazsa doğal bir ürün. saçma sapan kimyasal deposu değil. tavsiye ederim. zaten bu firmanın bir çok ürününü kullanıyorum gayet memnunum yine yanıltmadılar beni.

Çok sevindim duyduğuma uzun zamandan beri market şampuanıyla dönüşümlü olarak kullanıyorum sarımsaklı olanını. Saçım boyalıyken kurutup rezil gibi yapmıştı sonra aylarca kullanmadım. Saçımı uzatmaya karar verip boyadan kurtulmaya başlayınca da tekrar başladım, şu an şampuanı daha durularken saçım akıp gidiyor, yani uzun lafın kısası doğal saçtaki etkisi süper ötesi.. Biter bitmez at kuyruğu şampuanını da denemek isterim. Aynı markanı saç bakım yağını da kullandım kokusu haricinde bir şikayetim olmadı.
Ama maalesef kaş-kirpik serumundan memnun kaldım diyemem.. Şişenin yarısına geldim hiç bir fark yok :cry:

Çok sevindim duyduğuma uzun zamandan beri market şampuanıyla dönüşümlü olarak kullanıyorum sarımsaklı olanını. Saçım boyalıyken kurutup rezil gibi yapmıştı sonra aylarca kullanmadım. Saçımı uzatmaya karar verip boyadan kurtulmaya başlayınca da tekrar başladım, şu an şampuanı daha durularken saçım akıp gidiyor, yani uzun lafın kısası doğal saçtaki etkisi süper ötesi.. Biter bitmez at kuyruğu şampuanını da denemek isterim. Aynı markanı saç bakım yağını da kullandım kokusu haricinde bir şikayetim olmadı.
Ama maalesef kaş-kirpik serumundan memnun kaldım diyemem.. Şişenin yarısına geldim hiç bir fark yok :cry:

Ben saçlarım boyalıyken Bal özlü şampuanlarını kullandım, Özellikle aradım sordum boyalı saç için ne tavsiye edersiniz diye. Bal şampuanını tavsiye etmişlerdi. Gerçekten saçımı ipek gibi yapmıştı yanında da ısırganlı maske almıştım işime yaradıydı. Kaş-kirpik diye bir serumları olduğunu bilmiyordum. Eşim Mecitefendi'nin serum şampuan setini aldı. Uzun süre kullandı alnını yanlarında açılma vardı şimdi dikkatli bakınca sarı sarı tüylenmeler gözüme çarpıyor. İşlerini iyi yapıyorlar valla benim sevdiğim bir marka. Kuru ciltler için bir ürünleri var mıdır acaba? bilgisi olan var mı?

Şimdide mecit efendi anti acıng kremini aldık annemle ortak kullanuyoruz bakalım ama nemlendirme özelliği yok gibi birazndaha yağlı olsaydı keşke çok kuru kalıyor yüzde varlığı hiç hissedilmiyor. Ama bu gün 2. Günümüz 32 tl bakalım değecek mi? Var mı baska kullanıp memnun kalan yorumlar göremedim pek

Şimdide mecit efendi anti acıng kremini aldık annemle ortak kullanuyoruz bakalım ama nemlendirme özelliği yok gibi birazndaha yağlı olsaydı keşke çok kuru kalıyor yüzde varlığı hiç hissedilmiyor. Ama bu gün 2. Günümüz 32 tl bakalım değecek mi? Var mı baska kullanıp memnun kalan yorumlar göremedim pek
memnun kaldınız mı acaba

X