merhaba pkolular burda toplanalım mı??

Bugün Cuma bizim bayramımız...Bayramda el öpmeye gelen çocuklar gibi umutla geldik kapına Allahımmm.biliyoruzz sen açılan elleri çevirmezsinnn..Sen gelen kuluna amin diyen diline hayır demezsin...Hani demiştin yaa Resulune senin hatrına yaratıyorumdünyayı diye.. Resulun aşkınaaa dualarımızı kabul eyle mevlamızz.Sen Halıksınn,sen Barisinnn,sen Musavvirsin,,sen Varissin Allahımmmm...Gönlümüzü mahzun koymaa bu cumayı da boynumuz bükük geçiriyoruz Allahımm,ne olursunn evliyalar enbiyalar hürmeineee kucaklarımızı boş bırakma hayırlı,senin yolunda ömrünü geçirecek evlalar gönderrr,gönül bahçmizin güllerini birr birrr derrr Allahımmm...(AMİNNNNNNNNNNN)​

amiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnn diyorum duana ta kalbimden

arkadaşlar mrb...
bende PKO hastasıyım 3 gündür falan sol kasığımın oralara ağrı giriyo bi geçiyo bi geliyo yumurtam çatlayamamış olduğundan falan mı acaba bugün adetimin 19. günü hani yumurtlama ağrısı falan değil sizde de oluyo mu böyle şeyler daha tedaviye falanda başlamadım ilaçlardan iğneden değil yani başka bişey daha çıkmaz umarım yaaa uffff :KK14:

yumurta çatlamamasından da olur yumurta büyüdüğünden de olur

amiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnn diyorum duana ta kalbimden

amin amin amin canım Rabbim dualarımızı kabul olunan dualardan eylesin

aminnnnnnnnnnn canlarımm inşaallahhh...

arkadşlar iyi akşamlar sadece paylaşmak istedim saraçoğlunun soğan kürü ve üzerine aslanpençesi otu kürü lütfen deneyin eminim fayda etcektir pko'ya.iyi akşamlar.
teşekkür ederiz canım paylaşım için saol...

arkadaşlar mrb...
bende PKO hastasıyım 3 gündür falan sol kasığımın oralara ağrı giriyo bi geçiyo bi geliyo yumurtam çatlayamamış olduğundan falan mı acaba bugün adetimin 19. günü hani yumurtlama ağrısı falan değil sizde de oluyo mu böyle şeyler daha tedaviye falanda başlamadım ilaçlardan iğneden değil yani başka bişey daha çıkmaz umarım yaaa uffff :KK14:
canımm arkadaşımızın açıkladığı gibi bu tip ağrılar pko dan kaynaklıda olabilir yumurta büyümesinden kaynaklıda olabilir...

arkadaşlar bide ağır PKO deniyo bu hastalığın ağırı hafifi nasıl oluyo ben kendi durumumu merak ediyorum bikaç ay oldum daha öğreneli hasta olduğumu çok fazla bilmiyorum o yüzden

arkadaşlar bide ağır PKO deniyo bu hastalığın ağırı hafifi nasıl oluyo ben kendi durumumu merak ediyorum bikaç ay oldum daha öğreneli hasta olduğumu çok fazla bilmiyorum o yüzden

canımm kimisinde tek yumurtalıkta kimisinde çift yumrtalıkta görülüyor.en ağır şekli çift yumurtalıkta görülüp kilolu olmak.kimisinde tüm belirtiler yaşanıyor mesela kıllanma kilo artışı yumurtlamamma çok nadir adet görme gibi...kimisinde birkaç tanesi gözleniyor.ona göre derecelendiriliyor...

canımm kimisinde tek yumurtalıkta kimisinde çift yumrtalıkta görülüyor.en ağır şekli çift yumurtalıkta görülüp kilolu olmak.kimisinde tüm belirtiler yaşanıyor mesela kıllanma kilo artışı yumurtlamamma çok nadir adet görme gibi...kimisinde birkaç tanesi gözleniyor.ona göre derecelendiriliyor...

anladım tatlım teşekkür ederim bana doktor tek mi yoksa ikisinde de mi var söylemedi kilolu değilim çok değil ama biraz tüylü kollarım falan adetimde en fazla 10 gün gecikir ama çoğu zaman aecikir gününde olduğu nadirdir bu ay klomen verdi doktor başlıycam adet görünce işe yarar mı dersiniz? Allah herkese şifalar vesin inşaallah zor bi durum gerçekten

anladım tatlım teşekkür ederim bana doktor tek mi yoksa ikisinde de mi var söylemedi kilolu değilim çok değil ama biraz tüylü kollarım falan adetimde en fazla 10 gün gecikir ama çoğu zaman aecikir gününde olduğu nadirdir bu ay klomen verdi doktor başlıycam adet görünce işe yarar mı dersiniz? Allah herkese şifalar vesin inşaallah zor bi durum gerçekten

canımm yarayabilir tabi ki klomen kulladüzene girip hamile kalan çok kişi var inşaalah sende ilk ayında hamile kalırsın hayırlısı mevlamızdan canım...

canımm yarayabilir tabi ki klomen kulladüzene girip hamile kalan çok kişi var inşaalah sende ilk ayında hamile kalırsın hayırlısı mevlamızdan canım...

hayırlısı canım yaa pek yaramıyo falan dediler amh nedir onuda ölçtürmem lazımmış benim doktorum bakmadı ona bide fsh değeri mi yumurtlamayı gösteriyodu çok tedirginim üzgünüm ama Rabbimin takdiri tabiki ol derse oluverir inşaallah sanada bütün isteyenlerede hayırlı evlatlar lutfeder Allahım hazinesi bitmez tükenmez içlerinde banada verir inşaallah ne kadar aranıyor bi evlat evde dünya yemişi derler ya

arkadaşlar mrb...

canım yumurtan geç çatlıyor oabilir malum pko da düzen yok benim 18. günümde çatlamıştı yumoşum

canım yumurtan geç çatlıyor oabilir malum pko da düzen yok benim 18. günümde çatlamıştı yumoşum
öyle mi dersin canım yumurta çatlarken de ağrı olur mu? böyle belime doğru bacağıma doğru yayılıyo batma kasığımdan doğru şimdi yok bak yine gelir birazdan... değerlendirsem mi ne yapsam dediğin gibi belli de olmaz bide yumoş çatlar kaçırırım Allah tamamına erdirsin canım hayırlısıyla sağ salim kucağınada al bebeğini inşaallah hayırlı evlat eylesin Rabbim

yarayanlar var tatlım. ben 3 kere kullandım 2sinde gelişti yumurtalarım ama kiste döndü sonra. yüzünde , göğüs ucunda ve sırtında tüylenme varsa pkodandır denir genelde. bu işin en önemli ilacı stresten uzak durmak canım. kaç yaşındasın ne kadar oldu evleneli

hayırlısı canım yaa pek yaramıyo falan dediler amh nedir onuda ölçtürmem lazımmış benim doktorum bakmadı ona bide fsh değeri mi yumurtlamayı gösteriyodu çok tedirginim üzgünüm ama Rabbimin takdiri tabiki ol derse oluverir inşaallah sanada bütün isteyenlerede hayırlı evlatlar lutfeder Allahım hazinesi bitmez tükenmez içlerinde banada verir inşaallah ne kadar aranıyor bi evlat evde dünya yemişi derler ya

amh yumurta rezervini gösteren bi test canım fsh da yumurtalıkları uyarıp büyümelerini sağlayan hormon.

mutluluk canım nasılsın? kaçıncı günü aşılamanın bugün. ben senden umutluyum ve heyecanlıyım yeni bir hamile haberi alcaz diye

söyledim ama daha sonra dedi şimdi iğneye devam et dedi ilerleme gösteriyo dedi olmadı salı günü tekrar söylerim bu femarayı bide ekstra ilaç kullanmıyorum cnm ben sadece menogon iğnesini yaptırıyorum 2 toz 1 su şeklinde.ilerleme var diyince çok mutlu oldum ya ama bilmiyorum işte bakalım folik asit ve inofolic dediğin ilaçmı tam anlamadım ben hiç kullanmadım...

büyüsün artık şu yaramazlar. drun uğraşıyor en azından benimki gelişmemiş der yollardı. kaç gün daha devam etceksin canım

mutluluk canım nasılsın? kaçıncı günü aşılamanın bugün. ben senden umutluyum ve heyecanlıyım yeni bir hamile haberi alcaz diye
meraba canımmmm iyiyim hamdolsun bugün 1 hafta oldu tamm nbakalım nasip güzel düşüncen için çok saol canımm benim moral oldu.inşaallahh hepimiz en yakın zamanda güzel haberler paylaşırız:):)

yarayanlar var tatlım. ben 3 kere kullandım 2sinde gelişti yumurtalarım ama kiste döndü sonra. yüzünde , göğüs ucunda ve sırtında tüylenme varsa pkodandır denir genelde. bu işin en önemli ilacı stresten uzak durmak canım. kaç yaşındasın ne kadar oldu evleneli

hayırlısı artık canım ya öyle yüzümde sırtımda falan yok tüylenme ama işte yinede PKOyum fsh:4.39 lh:7.19 du heralde buda PKO demekmiş ultrasonda görünüyomuş polikistik görünüm var dedi doktor. 24 yaşındayım 8 aylık evliyim. evlenene kadar da hep düzenliydi adetlerim ilk aydan sonra 1 hafta 10 gün geç gelmeye başladı gittiysem doktora PKO dedi. şimdide gerçekten korkuyorum çocuk sahibi olamam diye tabi takdir Allahın Rabbim herkese yardım etsin.

selam kızlarr yarın adatten sonra 5. günüm doktora gideceğim artık ilaç kullanmak istemiyorum ama doktorum nedense iğne vermiyor bana:S4 ay kullandım hap zararlı değil mi ki:S

öyle mi dersin canım yumurta çatlarken de ağrı olur mu? böyle belime doğru bacağıma doğru yayılıyo batma kasığımdan doğru şimdi yok bak yine gelir birazdan... değerlendirsem mi ne yapsam dediğin gibi belli de olmaz bide yumoş çatlar kaçırırım Allah tamamına erdirsin canım hayırlısıyla sağ salim kucağınada al bebeğini inşaallah hayırlı evlat eylesin Rabbim

mutlaka değerlendir canım nolur nolmaz genelde pkoda geç çatlıyo yada çatlamıyo yumoşlar.Sağol canım benim darısı başına inşallah Rabbim tez zamanda burdaki tüm bekleyen arkadaşlarıma versin inşallahhh hep duacınızım kızlar

X